Anxietatea

by: florinake
Tulburarea anxioasa este o boala psihica incurabila. daca are cineva contraargument, rog sa il faca public.
cu deosebita stima

florinake

florinake

am scris mult...

30 Nov 2008, 18:39

cauta pe google: "anxietate incurabila". am scris f mult pe un site si pe blog la: www.florinradu99.wordpress.com.
poate iti faci timp sa comunicam...

florinake

florinake

irina!

30 Nov 2008, 18:35

buna!
e incredibil... adresa mea de mail: minulescu76@yahoo.com. tel: 0746.287.929. ti-am trimis un sms la nr pe care l-ai lasat, dar nu ai raspuns. mi-e dor... macar sa stam de vb. ma gasesti usor la adresa sau tel.
Sint impresionat...

xquisit

xquisit

anxietatea sociala

02 Oct 2008, 11:32

Cum as putea vorbi cu Diana Bercescu? Ca am inteles ca dansa discuta pe acest forum despre psihologie etc. Sufar de anxietatea sociala de vreo 3 ani. E o forma nu foarte nasoala dar ma impiedica sa urc pe scara sociala, ma impiedica sa fac ceea ce vreau eu. De ex tocmai am absolvit facultatea si acuma vreau sa-mi caut job. Insa nu ma gandesc decat cate emotii o sa am la interviu si ca din cauza asta o s-o dau in bara cu toate ca poate as fi foarte buna la jobul respectiv.Poate va ganditi cum de am supravietuit pana acuma. Mi-a fost destul de dificil in contactul cu alti oameni. Mai ales la licenta cand a trebuit sa sustin. Aveam foarte mari emotii. Insa acolo n-am dat de banuit ca oricine are emotiile astea in prag d elicenta. Emotiile mele insa se regasesc si in cele mai simple situatii cotidiene. Nu stiu ce sa fac. Acuma sunt inscrisa la master si sunt cautata pt interviuri (mi-am depus cv-ul)dar n-am curaj sa ma duc. E o situatie complicata:( insa am o credinta: sunt sigura ca anxietatea se poate vindeca

iris_aniri

iris_aniri

cineva careia ii lipsesti

01 Oct 2008, 12:13

buna.am mai scris cred ca vreo cinci mesaje,le-am sters si iar am scris.se pare ca ai aceeasi problema din moment ce dupa acest subiect te-am gasit.probabil inca nu realizezi cine sunt,dar daca iti vei da sema fara sa te uiti in profil da un semn la 0745026305,daca nu lasa asa.piu...mi-am pierdut ideile.mda...dupa ce te-am cunoscut pe tine am citit multe despre anxietate si am ajuns la concluzia ca cei apropiati sunt cel mai bun medicament chiar daca tu nu realizezi poate. imi pare rau ca nu am ramas cu tine atunci cand trebuia.acum...dar poate mai vorbim si alta data pt ca nu as vrea sa vorbesc de fapt singura.sau poate vor mai trece inca alti 5ani.pupici.PS:toate au o rezolvare

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!