atac panica

by: nyyna_nina
cum scap de atacurile de panica si frica de a merge singura pe strada

iris_2200

iris_2200

cadouri

28 Dec 2009, 20:42

Vindem Ceasuri Mp4

editha

editha

Elena Sbarcea

07 Sep 2009, 14:41

Sunt Elena. Mama lui Radu, un copil care nu merita o mama nevazatoare. Am 35 de ani, sunt o persoana activa, vesela si optimista. Ma confrunt cu o afectiune care se incapataneaza sa ma duca la orbire. Mi-am jurat sa nu ma las invinsa de niste celule care nu vor sa traiasca. Mi s-a oferit o sansa si apelez la ajutorul OAMENILOR din dumneavoastra. La institutul Beike din China se poate trata afectiunea cu transplant de celule stem. Medicii de acolo au estimat costurile pentru tratament la 20.000 USD. Pentru a putea urma tratamentul,trebuie sa strang acesti bani pana la data de 12 octombrie. Sunt sigura ca exista oameni cu suflet care ma pot ajuta. Va multumesc!
http://elenasbarcea.blogspot.com/

creatoarea

creatoarea

relax!

28 Apr 2009, 16:33

buna, un atac de panica "se trateaza" in timp, infruntand situatiile de care iti este frica, incurajata si sprijinita tot timpul de cei care iti sunt alaturi...eu am avut asa ceva...si acuma cand ma gandesc mi se pare o prostie, dar atunci mi se parea sfarsitul lumii..stai linistita, incearca sa-ti continui viata si totul va reveni la normal

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!