aparat fitness

by: nonette
ajuta un aparat de fitness in casa la relaxare? ca eu nu ma simt relaxata cand ma intorc de la sala, dar ma gandesc ca acasa o fi altceva, ma gandeam sa mi iau o banda rulanta

cold_as_ice

cold_as_ice

din pacate

16 Dec 2010, 10:30

la noi tre sa mai treaca vreo 10-15 ani asa, sa se schimbe mentalitati, pana sa se accepte pole-dancingul ca un sport adevarat, asa cum si este, in afara!

pole dancing

16 Dec 2010, 00:49

nu stiu daca ati incercat pole dancing ca relaxare si fitness. In orasul meu e foarte popular, doamne respectabile merg la dans si vreau sa va spun ca arata f bine. Am incercat si eu o data cand am fost la un bachelorette party, mi s-a parut distractiv sa vedem cum se chinuie viitoarea mireasa si domnisoarele de onoare la bara :)) a fost foarte foarte solicitant, cred ca am slabit un kg in doua ore :)

eu prefer

16 Dec 2010, 00:45

sa fac aerobic sau sa dansez pe muzica mea preferata, ma mentin in forma si in acelasi timp ma si binedispun.

cold_as_ice

cold_as_ice

de obicei

15 Dec 2010, 09:58

sportul relaxeaza dupa o perioada buna de cand l-ai inceput, pt ca secretia de endorfine nu este as arapida ca in cazul unui masaj, de ex.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!