Bai cu spumant antistress

by: micaelamikiela
de curand am descoperit un spumant de baie, produs in Romania (ELMIPLANT). E nemaipoment! Dupa o baie in care simti aromele de lavanda, bergamota, menta si pin, Mos Ene vine i9mediat pe la gene si chiar nu mai ai nicio grija.
Va recomand din toata inima. Pe mine chiar m-a relaxat!

cami02

cami02

Eu prefer sarea de baie Refan...!

18 Mar 2007, 18:00

Incercati o baie cu sare Lemon,contine ulei de lamaie...se dizolva 100 g. sare in cada cu apa calda,35-37 grade...nu se sta mai mult de 15 min.Uleiul de lamaie are actiune tonica,relaxanta,creste buna dispozitie si capacitatea de concentrare...are efect antidepresiv,normalizand tensiunea arteriala si activitatea cardio-vasculara.

saga

saga

.....

07 Feb 2007, 11:37

Din fericire se gasesc multe produse de calitate pe piata si chiar avem de unde alege si au efect eu am folosit sare de baie cu minerale marine de la oriflame cat si spumantul de baie cu uleiuri esentiale de muscata si lemn de cedru de la aceiasi firma si rezultatele sunt extraordinare.

annie

annie

Lush

17 Ian 2007, 17:18

Le-ati incercat pe cele de la Lush? Arata super haios si miros extraordinar. De efecte... nu stiu ce sa zic...

daneza21

daneza21

...

09 Ian 2007, 10:35

Eu va recomand laptele de baie hranitor de la Avon( gama Spa) ...e super.....si au si sare de baie din aceeasi gama.

nadia_drg

nadia_drg

sare de baie

06 Ian 2007, 16:03

hmmm........chiar o sa incerc, mai ales ca se apropie sesiunea. Eu am mai folosit saruri de baie si am fost multumita.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!