Rolul tatalui

Cat de important este tatal in familie? Consideri ca un copil poate fi crescut fara tata? Oare ce influenta are tatal asupra educatiei baietilor? Dar asupra educatiei fetelor?

Voi fi tata? Ce ma fac?

Sotia sa i-a dat vestea dupa o vizita la medic si, desi este fericit peste masura, in momentele sale de liniste pare speriat de moarte! Are o multime ...

0 mesaje

Tatal pentru educatia copiilor.

Este inadmisibil sa se discute ideea ca tatal sa ia parte sau nu la educatia copiilor proprii. Si curios ca tatal este tratat ca o piesa de Sah ca si ...

1 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 06 Mar 2012
by: sunshine84
Tatal pentru educatia ...

Tatal prezent in maternitate

Am vazut ca din ce in ce mai multi tati isi insotesc partenerele in sala de nasteri, sa le sprijine moral cand va veni momentul critic. La voi, care a...

1 mesaje eva31ultimul mesaj: 10 Apr 2011
by: eva31
Da

educatia la domiciliu

Se numeşte homeschooling sau educaţie liberă. Sunt oameni care au renunţat la şcoala publică, din varii motive, şi îşi educă ei înşişi co...

2 mesaje eva31ultimul mesaj: 03 Apr 2011
Nu sunt de acord cu ho...

Va ajuta sotul/tati la treburile din casa?

Pe mine ma ajuta sotul meu destul de mult: iese afara cu copiii, mai spala vasele, ne mai pregateste si masa, se joaca cu ei si multe altele..La voi c...

5 mesaje anamaria20ultimul mesaj: 12 Feb 2010
by: anamaria20
nu chiar

baietii...vor semana cu tatal lor?

baietelul meu va avea apucaturile tatalui lui? cat este de probabil ca ei doi sa semene?

1 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 27 Mar 2012
by: sunshine84
depinde

pentru ce mai e bun...?

Credeti ca un tata trebuie sa se implice in cresterea si educatia copilului? Trebuie sa-i schimbe scutecele cand este mic? sa-l hraneasca? sa-l puna s...

6 mesaje eva31ultimul mesaj: 03 Apr 2011
Pai...

credeti ca.....

Tatal sau mama au detin rolul principal in ce priveste educatia si cresterea unui copil.Personal cred ca tatal trebuie sa se ocupe de partea financiar...

8 mesaje eva31ultimul mesaj: 03 Apr 2011
Aproximativ

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!