Ajutati o familie cu 12 copii

by: oanapp81
Cum as putea sa ajut mai mult o familie cu 12 copii si al 13 pe drum? Ieri am fost la parastas la socrul meu care a decedat anul acesta. Langa casa soacrei mele s-a stabilit un fost coleg de generala care are 12 copii. E si vina lor pentru situatia in care au ajuns dar copilasii nu sunt de vina si o duc greu. As vrea sa ii ajut si sa strang ceva alimente pentru ei. Eu merg in fiecare week-end acasa si m-am gandit sa le cumpar mancare cat imi permit. Cum as putea sa ii ajut mai mult pentru ca nu au nici de unele? Daca exista dintre voi doritoare sa ajute sa facem un pic mai mult pentru acesti copii. Nu judec parintii , nu judec pe nimeni doar ca simt ca ar trebui ajutati. Ce parere aveti fetelor?

oanapp81

oanapp81

Multumesc mult.

14 Iul 2011, 10:22

Multumesc mult.

pitty371

pitty371

Am inteles

14 Iul 2011, 09:18

Voi discuta si cu colegii mei si poate reusim sa iti trimitem un pachetel pentru acesti copii :)

oanapp81

oanapp81

Sunt din

13 Iul 2011, 09:37

Sunt din Tg. Mures. Copiii locuiesc la vreo 40 de km de orasul Tg. Mures. Adresa mea de mail este oanapp81@ yahoo.com. Cine vrea cu adevarat sa ajuta va rog din suflet sa ma contacteze acolo. Povestea este cat se poate de adevarata si cutremuratoare.

pitty371

pitty371

Intrebari

13 Iul 2011, 09:19

De unde esti? Cum putem strange lucrurile? Cateva hainute sunt bune?

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro
Diete pentru adolescenti
Diete pentru adolescenti
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!