am nevoie de ajutorul vostru

by: gya_baby
Buna,domnisoarele si doamnelor!Am 17 ani,de cateva zile am inceput un regim recomandat de nutritionist,vreau sa arat mult mai bine decat acum,voi incepe si antrenamente la sala de fitness.Azi mi`am cumparat de la plafar tinctura de marar pt k nu vreau k pe timpul regimului sanii mei sa fie afectati,nu`i am f mari si nici nu`mi doresc sa fie exagerat de mari dar vreau sa`i mentzin k pana acum. Imi putetzi spune cat timp sa folosesc tinctura si cu pauza...si dak voi credetzi de cuviintza k tre sa folosesc aceasta tinctura.Va multzumesc mult si va pup pe toate!

piduk

piduk

eu am auzit ca tinctura lucreaza la sani,dar si in

20 Oct 2007, 14:27

poate nu mai reusesti sa slabesti.mi-am cumparat si eu,apoi am citit pe un forum ca ingrasa si am intrerupt.as tine si eu regim,caci sunt putin plinutza la picioare,dar mi-e teama si mie sa nu mai raman cu sani...si-asa au mai scazut dupa alaptare:((

monita

monita

daca o sa slabesti mult...

28 Sep 2007, 17:55

este posibil sa iti afecteze si forma sau marimea sanilor, nu stiu despre beneficiile mararului, insa trebuie neaparat sa faci exercitii special pentru fermitatea sanilor.

karinna

karinna

exercitii

10 Sep 2007, 15:27

poti face la sale exercitii pt sani! de asemenea sa nu folosesti apa f calda deoarece scade elasticitatea sanilor!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!