am nevoie de un sfat...

by: dariuzta
in primul rand buna la toata lumea si bine v-am gasit.uffff...acum sa incep...curiozitatea a omorat pisica,mda...dar sa va spun mai intai povestea mea.Sant casatorita de 7 ani,am o fetita de 4 ani si sant in prag de divort.cu sotul meu nu am avut niciodata o relatie buna,am fost ceva de genul "pisica si soarecele"fiecare cu ideile lui,cu preocuparile lui si niciodata in acord comun...in fine...din vara anului trecut am inceput sa ma gandesc tot mai mult la un eventual divort,dar probabil ca la fel ca toate femeile care trec prin chestii asemanatoare,ne gandim intai la copii,la ce o sa spuna lumea,la partea financiara,etc si am tot amanat chestia cu divortul.asta a fost un fel de introducere,sa pot relata cat mai bine realitatea si ceea ce urmeaza e interesting:anul trecut in toamna navigant pe net,se facea publicitate la un anume site gen hi5,si fiind mai curioasa din fire,mi-am zis hai sa vedem ce se intampla pe un asemenea site.Sub un nick oarecare am inceput sa conversez cu barbati si femei din toata lumea,timp de o luna,nu ma incanta nimic din ce vedeam acolo,pt ca am observat in timpul asta cum santem privitii,noi romanii de catre alte popoare mai dezvoltate sa zicem,

dariuzta

dariuzta

DADA raspuns

20 Sep 2007, 20:56

e greseala mea ca am postat pe mai mult spatiu,ai toata continuarea ,mai sus,vezi unde am postat eu,mersi

dada9

dada9

???

20 Sep 2007, 12:52

Scuse,dar nu inteleg ce sfat vrei,in legatura cu ce?...divort sau nu/cum ne vad alti pe noi???

dariuzta

dariuzta

re:QLOTY

01 Sep 2007, 18:27

mai sus vezi continuarea, urmareste tot si pe urma astept un sfat ,daca se poate ,mersi mult,pa

qloty

qloty

care era

31 Aug 2007, 15:11

continuarea? Nu a aparut tot ce ai vrut tu sa ne spui

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!