am pus ochii pe sotul meu

by: burby
Am pus ochii pe sotul meu cu care sunt de ceva timp.Se spune k numai atunci kand esti pe cale sa pierzi pe cineva iti dai cu adevarat seama kat de mult iubesti acea persoana.Da este fff adevarat.Am trecut prin 2 mari incercari in casnicia mea,eu sunt un rac ce imi face bine CASA iar el este un leu caruia ii place sa se distreze,dar nu intotdeauna cu mn.Imi spune k vrea sa fie cu mn pana la sfarsit...dar eu nu stiu ce sa mai kred.L-am iertat de doua ori pt aceeasi tema:infidelitatea.Stiu k veti spune k sunt o proasta..dar ce sa fac...asta sunt si il iubesc ,vreau sa kred ca totul va fi bn si-l voi face sa se indragosteask iar de mn.Promisiunile lui au fost multe si akm si prima oara.Pot sa spun k trecand odata prin aceasta suferinta , a 2 a oara eram daja kalita.Gresit... si akm a fost aceeasi suferinta mai ales k s-a "uitat" la colega mea de servici(care a trecut prin multe probl. in viata iar eu plangeam odata cu ea).Va inchipuiti kat de bn imi este la servici?!Am incercat sa trec peste toate si ink mai incerc (totul este f recent).Principalul vinovat in fata mea este EL si apoi EA k nu mi-a comunicat dorinta lui.Intr-un final se pare k nu s-a intamplat nik intre ei.Inkredere?!

vanghelis007

vanghelis007

Cat

21 Apr 2008, 05:19

de naive sunteti.Apropo, stiti leapsa pe ouatea?Ca eu unul m-am plictisit de sotron.

burby

burby

re:)ariana

23 Oct 2007, 01:53

da, intr-adevar...m-am indragostit a doua oara kiar simt fluturasii in stomac k in urma cu 14 ani,este un sentiment placut ca dupa atata timp sa simt din nou aceste senzatii ce ma fac sa vibrez numai gandindu-ma la el...defapt dak stau sa ma gandesc park este mult mai intensa dragostea ce i-o port.As vrea sa cred k si el simte la fel ,din gesturile lui se simte asta,dar stii cum suntem noi femeile indragostite...am vrea sa ni se spuna la fiecare minut kat de mult insemnam pt. EL,dar il voi face sa se simta cu mine cum nu s-a simtit niciodata...

misam

misam

sincer...

11 Oct 2007, 13:04

eu sunt de parere ca barbatii nu se schimba niciodata,daca a facut-o o data o sa o mai faca de multe alte ori.Cand vei crede ca nu te mai inseala o va face din nou,mai ales ca va gandi ca il vei ierta.Stiu ca sunt dura dar acesta este adevarul.Mult curaj si putere

ga8r13llitt05

ga8r13llitt05

supertare

06 Oct 2007, 17:26

e bn k nu t dai batuta, k ai moralul bun si c e mai frumos ti-ai pastrat simtul umorului, dealtfel foarte finut la noi, racii;)). misto chestia cu fanteziile si poate ai dreptate, dar nu vad c ar fi rau sa-ti placa tie faza asta. pana la urma dk lui nu-i place profita tu. stii cum e vb: in dragoste si in razboi totul este permis! chiar dk noi barbatii suntem mai dificili, la fel k si femeile,(uneori park suntem doua specii diferite) unii dintre noi mai putem fi adusi p drumul cel bun, si atunci parka incepem sa vb aceeasi limba. nu t da inapoi d la nimik dk krezi k merita. succes in c ti-ai propus

burby

burby

:RE

06 Oct 2007, 16:04

Ms...da kiar am nevoie de incurajari de bn.Probl. e k eu da sunt romantik dar nu-l pot face si pe el sa fie la fel.Nu este stilul lui.Vrea sa fie mereu in centrul atentiei ceea ce nu ma deranjeaza...Ma doare f tare kand din vinovat se face victima in fata tuturor si inceark sa ma convinga si pe mn k asa este...De fatada si pt.a-mi fi bn,aproape k cedez,dar numai in fata lui...stiu akm ce-i lipseste si am sa incerc sa-i ofer kiar dak nu e ceea ce mi-am dorit (fanteziile sexuale),pe kre orice femeie le are dar e mai greu de pus in practik pt.unele k mn de ex.Dar ma straduiesc si...cine stie...poate ajunge sa-mi plak mai mult dekt LUI:)))SI SA-L VAD ATUNCI DAK TINE PASUL CU MN...

ga8r13llitt05

ga8r13llitt05

e randul meu:) ...

06 Oct 2007, 14:27

... sa t incurajez. insista. exact c mi-ai spus u la sfarsit. asta iti spun si eu d la inceput. ciudat nu? poate suna chiar ironik, dar nu e. dk imi dai voie voi amesteca putzin problema mea cu a ta. exact c mi-ai spus u in mes exact la asta ma gandeam, dar stii cum sunt racii ( si io sunt tot rac, tot ironia sortii) aveam nevoie de o incurajare, kr a venit de la tine.ajungem in momentul in kr cu toate k stim c trebuie facut, avem nevoie d un impuls kr sa n trezeaska, d scanteia kr sa aprinda focul din noi, kr sa n spuna k ne-am retras prea mult si trebuie sa atacam. asa k, scumpa prietena, te rog insista, recucereste-l. nu cred k-i va fi mai bine langa colega ta. banuiesc k si u esti o fire foarte romantica si delicata. iti spun sincer k nu kred sa fie barbat sa nu vrea un strop d caldura kr sa-i mangaie sufeltul, sa-l incalzeasca, sa-l faca sa-i fiarba sangele in vine. eu cel putin asa sunt si d asta am nevoie, si cred k nu sunt chiar singurul. pupici si atept vesti d la u.
a era sa uit, MULT SUCCES SI FERICIRE!:*

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!