barbatii

by: cristinapitesti
de ce sunt orgoliosi...desi stii ca tin la tine? dar totusi te fac sa suferi?

cricri

cricri

fals

15 Feb 2007, 01:15

un barbat atunci cand iubeste nu face niciodata o femeie sa sufere...prefera sa riste, sa mearga mai departe sau sa mai incerce o data..barbati iubesc mai intens decat femeile...dar vb despre iubire nu despre atractia sau dorinta fata de o femeie...pentru ca poti doar sa-ti doresti sau sa te simti atras de cineve dar sa nu te intereseze ce se va intampla dupa...dar nu poti sa tii la un om si sa nu-ti pese

alin

alin

nu chiar..

08 Dec 2006, 18:15

trist dar cam asa este in general, totusi tind sa cred ca generalizezi. nu toti suntem asa. eu degeaba iti spun ca te iubesc daca nu o simt, pentru ca o voi spune aiurea,iti vei da seama, same thing goes for the ladies, degeaba imi vei spune daca nu o voi simti, daca limbajul corpului tau nu sustine asta..

cri

cri

Pretul gesturilor

22 Nov 2006, 17:17

Hm...eu cred k si noi suntem f f orgolioase (eu cel putin nu las de la mine nici atunci cand iubesc cu disperare, ba din contra, atunci am mai multe pretentii)..iar ei, nu stiu, cateodata am impresia k nici nu-si dau seama ca fac chestii aiurea...si inca ceva, femeile pun mai mult pret pe gesturi decat pe cuvinte, barbatii insa, cred k cele mai importante sunt cuvintele. un TE IUBESC pt ei, ii scuteste de gesturi care poate pt noi fac mai mult decat 1000 de cuvinte...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!