"fluturasi "

by: kedi
Se intampla in urma cu vre-o trei ani sa aflu ca sotul meu avusese o aventura . A fost o perioada grea cea prin care am trecut cu ganduri contradictorii.Au invins insa cele pozitive "inca o sansa ", dar in acest timp , la serv imi tot iesea in cale un tip (genul rebel ) brunet , cu plete si un zambet care si acum cand imi amintesc imi da oaresce senzatii . In sapte ani de casnicie nu mi sa intamplat sa simt asa ceva fata de un alt barbat decat sotul meu . De fiecare data cand ma incearca vre-un sentiment de gelozie sau imi incolteste vre-o banuiala vis-a-vis de infidelitate ma tenteaza sa iau legatura cu "Rebelul " pe care de altfel nu l-am mai vazut de vre-o doi ani si jumatate , vorbim la tel de ziua lui cand il sun eu sau de ziua mea cand ma suna el . Comcluzie: Eu nu am curajul sa fac vre-un pas incat sa-mi incarc constiinta .Gresesc ???

eva31

eva31

Be free!

30 Mar 2011, 02:20

Daca nu esti sigura de relatia asta si sotul te-a inselat si e posibil sa continue sa faca acest lucru (pentru ca nici un barbat nu inseala doar o data), divorteaza si uita-te la cine vrei tu si la cine crezi ca te poate face fericita.

krystyana84

krystyana84

greu

03 Nov 2010, 11:40

Greu de luat decizia

scorpion_girl

scorpion_girl

E posibil

19 Oct 2010, 08:54

ca "deschiderea" ta fata de alt barbat sa fi fost provocata de faptul ca ai auzit de aventura sotului tau, insa acest lucru s-a estompat in timp.

Pastreaza legatura cu "rebelul" tau, insa gandeste-te bine daca esti pregatita pt un alt "nivel"

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!