Sexterapie cu psihologul si sexologul Jeni Chiriac

Intrebari pe care nu ai curaj sa le pui? Lucruri pe care vrei sa le stii? Totul despre ceea ce va framanta si vreti sa rezolvati cand este vorba de viata dvs sexuala!

www.Xmatrimoniale.ro Femei si barbati de toate varstele 100% GRATUIT!

Buna! Te invit pe cel mai NOU site de matrimoniale /socializare lansat in Romania www.Xmatrimoniale.ro . Totul este 100% GRATUIT (fara costuri ascunse...

0 mesaje

www.xmatrimoniale.ro Femei si barbati de toate varstele 100% GRATUIT!

Buna! Te invit pe cel mai NOU site de matrimoniale /socializare lansat in Romania www.Xmatrimoniale.ro . Totul este 100% GRATUIT (fara costuri ascunse...

0 mesaje

Help....nu stiu ce sa fac

Buna ziua. Am si eu o problema si as avea nevoie de putin ajutor.... Ma ud foarte repede si foarte mult chiar si cand stau langa iubitul meu si el a i...

0 mesaje

Sfaturi pentru viata sexuala

BunaSunt intr-o relatie de 9 luni cu o fata si de cand m-am cunoscut intim cu ea am observat ca interiorul vaginului ei exista o pielita verticala ce ...

1 mesaje wonderlandultimul mesaj: 26 Mar 2012
by: wonderland
mai bine

Este posibil asa ceva?

Am incercat pentru prima data cu pr meu(eu fiind virgina) sa face dragoste.M-a durut foarte tare si nu am reusit.El a avut prezerv atunci cand a incer...

5 mesaje dayaultimul mesaj: 26 Nov 2011
by: daya
:)

Va rog un sfat !!!! :(

Am si eu o nelamurire si as vrea din suflet sa ma ajutati.eu iau anticonceptionale de 3ani!Luna trecuta pe 1 mi-a venit menstruatie si pe mine ma tine...

2 mesaje tashulinaultimul mesaj: 14 Oct 2011
by: tashulina
intrebare

UN sfat urgent,va rog!!!

Buna ziua! am luat anticonceptionale yasmin 2 ani si am renuntat la ele de 3 luni,,,,in prima luna dupa ce am renuntat mi.a venit pe 20, a 2 luna pe 2...

buna

Sexul a devenit o corvoada pentru mine...

Am decat 21 de ani si sexul pentru mine a devenit o corvoada. Mai precis nu-mi mai place... De ce? Habar n-am!De vreo 4 luni am terminat o relatie de ...

2 mesaje lolitaloveultimul mesaj: 25 Aug 2011
by: lolitalove
dal drxxu pe ala cu ca...

Va rog mult am nevoie de un sfat sau o parere!

Buna tuturor! Am si eu o mica' sau mare problema si m-ar ajuta mult sa mi se spuna mai multe pareri sau solutii chiar! Am un iubit de 9 luni,si de fie...

10 mesaje eddyaultimul mesaj: 21 Mai 2011
by: eddya
deci

Am nevoie de un sfat, o incurajare, orice. Va rog.

Buna all! Sunt noua pe aici, deci nu stiu daca s-a mai vorbit despre ceva asemanator. Am 18 ani si in urma cu o luna mi-am inceput viata sexuala cu pr...

4 mesaje lolitaloveultimul mesaj: 25 Aug 2011
by: lolitalove
bravo fi precauta

Un sfat va rog!

Buna! am si eu o mare problema' daca o pot numi asa,in timpul actului sexual cu iubitul meu,ma ud tare si repede,el nu este foarte incantat,si as vrea...

4 mesaje electronicguestultimul mesaj: 05 Iun 2011
by: electronicguest
Atentie

sunt ingrijorata..ajutor!:(

am si eu o intrebare: cand te duci la academia de politie sau la academia militara conteaza daca esti virgina sau nu?:D

4 mesaje semikaultimul mesaj: 23 Mai 2011
by: semika
asta era motiv de grij...

ajutor

buna ,am 24 de ani si am 6 ani de cand mi-am inceput viata sexuala , si de atunci ma confrunt cu o problema . Pe toata durata preludiului totul este i...

5 mesaje eva31ultimul mesaj: 25 Apr 2011
by: eva31
Auzi, tu te mai simti ...

sfat

se poate trata vaginismul? care sunt sansele de vindecare?

4 mesaje popeskralukultimul mesaj: 29 Iun 2011
by: popeskraluk
vaginism

am o problema!

Am avut primul contact sexual cu prietenul meu. De atunci am mai avut 2 contacte dar de fiecare data mi-a curs sange. Este ceva in neregula? Sau este ...

3 mesaje eva31ultimul mesaj: 25 Apr 2011
E ceva in neregula.

Ejaculare Precoce.. Cauze, Solutii

Buna ziua, Am 22 de ani si o mare problema.. ejacularea precoce..De cate ori incep un act sexual cu vreo fata, penisul meu intra intr-o erectie foarte...

1 mesaje tashulinaultimul mesaj: 30 Mar 2011
by: tashulina
din experienta ta

sunt disperata!!!!!!!!!

mi-a venit stopul in fiecare luna.... pe 21. Si am citi k poti fi gravida chiar daca iti vine menstruatia. nu am avut simtome k as putea fi gravida. d...

3 mesaje eva31ultimul mesaj: 25 Apr 2011
De ce?

Testarile pentru boli cu transmitere sexuala

Atunci cand o relatie este la inceput si niciunul din parteneri nu stie cu exactitate trecutul sexual al celuilalt mi se pare absolut normal si sanato...

testari

Buna.am si eu o problema si nu prea stiu cum s-o rezolv, nu stiu daca este chiar o problema...sunt casatorita de 2 ani, inainte de sotul meu am avut o...

2 mesaje eva31ultimul mesaj: 25 Apr 2011
Nu ai o problema

fantezia prietenului meu...

Buna!Fantezia prietenului meu este de a face sex cu 3 femei. As dori sa inteleg ce determina o astfel de fantezie si daca trebuie sa ma ingrijorez din...

4 mesaje eva31ultimul mesaj: 25 Apr 2011
Trimite-l la psihiatru...

O parere, va rog! :)

[b]Am facut astazi dimineata sex cu prietena.. A fost al 2-lea contact de cand suntem impreuna.. Si nici acum, a 2-a oara.. (a 2-a oara si in total pe...

4 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
``Ceva`` ce?

Ejaculare Precoce

Buna ziua, am o problema de natura sexuala. Nu pot sa tin mai mult de 30 de sec-1 min, ejaculez involuntar. Am incercat Stud Forte si a avut un mic ef...

2 mesaje adrian4uultimul mesaj: 24 Ian 2011
by: adrian4u
rasp

Sexul anal iti poate distruge relatia?

DA! Mie mi-a distrus-o in 2 feluri:1) Am refuzat categoric sexul anal2) Si-a gasit pe alta care accepta, si a ales-o pe ea. Asta ar fi povestea mea pe...

8 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
Sexul anal intra la pe...

Un pic de ajutor!!!

acuma seara am avut contact sexual cu iubitul....si el crede ca o mai lasat ceva in mine....desi a ejaculat pe burta.....ce ma sfatuiti sa fac??

Un test de sarcina

Sex cu gandul in alta parte

Ati facut vreodata sex cu gandul la altcineva? Nu neaparat pt ca nu vroiati persoana cu care faceati sex, insa pt "stimulare mentala", mai mult...

4 mesaje laviniaaaultimul mesaj: 01 Mai 2011
by: laviniaaa
da..

nu stie ce vrea

am stat cu un baiat timp de 2 luni,ne simteam bine si in pat si asa cand ne vedeam,mia zis k incepe sa tina la mine,imi spunea cuvinte frumoase si ina...

Daca nici el nu stie c...

Ajutor!!!:(

Acum aproximativ 2 luni am avut un contact sexual neprotejat care a durat cam 5-10 minute..e o intrebare cam prosteasca,dar imi fac curaj:pot fi insar...

3 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
Ca un fapt divers...

Nu stiu ce decizie sa iau!!! Help

Salutare..ma numesc Leona si am o mare dilema.Am o relatie de 4 ani..la inceput era totul era desprins din basme..cu timpul au aparut unele probleme, ...

5 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
Ajutor

ajutati-ma va rog cu un sfat

buna isabella ma numesc si m apelat lka aceasta varianta pt k nu mai stiu ce sa ma fac,nu mi-a mai venit ciclul de 2 luni,imi cade foarte mult par,sun...

Sfat

ma iubeste sau e doar sex?

ma intalnesc de ceva sapt cu un tip cu care initial am convenit sa fim amici...intre timp am avut si relatii intime si nu a fost extraordinar pt ca pa...

E doar sex.

ruptura la intrare in vagin

buna.am si eu o problema in timpul actului sexual.Desi folosim lubrefianti daca nu sunt suficient de excitata, de fiecare data mi se rupe la intrarea ...

3 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
Continuare...

cum ii spun ca sunt virgina?

buna! am 23 d ani si culmea... sunt virgina :D greu d spus cum am rezistat pana acum... in fine... am un prieten de ceva timp, si nu stiu cum si cand ...

4 mesaje neli_neyultimul mesaj: 11 Mai 2013
by: neli_ney
f.bine

Dureri..:(

Buna..am si eu nevoie de cateva sfaturi va rog:-s..de cateva zile ma dor "sfarcurile" desi sanii nu ma dor deloc:( oare dc?nu ma dor foarte tare,dar t...

2 mesaje eva31ultimul mesaj: 26 Apr 2011
Ai probleme hormonale....

Anticonceptionale

Buna..Sunt fete care si'au inceput viata sexuala folosind un contraceptiv oral,mai exact JEANINE?:D:D Ce parere aveti de el?

2 mesaje barbiegirlultimul mesaj: 03 Sep 2010
by: barbiegirl
da..

oare am procedat corect?2 parte

In una din zile acel adevar a esit la suprafata si inca si mai mult era pe acea USB toate minciunile ce mi le a spus in tot acest timp,eram moarta de ...

3 mesaje barbiegirlultimul mesaj: 02 Sep 2010
by: barbiegirl

oare am procedat corect? 1parte

salutare,am citit mesajele pe acest forum si am hotarit sa scriu si eu istoria mea care nu ma lasa indiferenta.Suntem de 3 ani si jumate impreuna la c...

Da-i papucii.

continuare oare am procedat corect?

inima imi plinge cind imi amintesc de ce am vazut si de tot acest timp care m_a mintit.Nu stiu daca am procedat corect si daca acesti barbati mai meri...

1 mesaje sfaturinetultimul mesaj: 21 Sep 2010
by: sfaturinet
depinde de tine...

Am nevoie de ajutor:(

Buna..Saptamana trecuta prietenul meu mi a penetrat vaginul cu un deget si ma durut destul de tare.Vroiam sa avem un contact sexual,ma penetrat putin,...

Ajutor

pot ramane insarcinata cu lichidul seminal?

As vrea sa stiu daca pot ramane insarcinata dupa ce m'am "jucat cu pritenul meu.Sunt virgina. Nu a avut loc penetrare si nici nu a ejaculat. Dar e pos...

Poti

pot fi insarcinata?

buna!am si eu o problema care ma framanta...pe 21 iulie am facut sex neprotejat cu iubitul meu iar pe 2 august trebuia sa imi vina menstruatia si mi-a...

Posibil.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!