ajutati-ma va rog cu un sfat

by: kisabella66
buna isabella ma numesc si m apelat lka aceasta varianta pt k nu mai stiu ce sa ma fac,nu mi-a mai venit ciclul de 2 luni,imi cade foarte mult par,sunt disperata,am dureri de cap,ameteli,am fost la controale la ginecolog,am facut zeci de teste de sarcina,tratamente,,nu mai am nervi...e posibil sa fie si pe baza nervoasa treaba asta?sau pt k 2 ani de zile am tot folosit anticonceptionale si aqma am alkes sa nu le mai folosesc?plus ca ma sint foarte umflata la burta...nu stiu ce sa ma mai fac,kiar nu mai stiu unde sa merg si ce sa fac...

eva31

eva31

Sfat

26 Apr 2011, 01:44

Fa-ti niste controale la tiroida si ovare, pentru ca ai tulburari hormonale care, de obicei, se asociaza, cele tiroidiene cu cele ovariene. Apropo, teste de tiroida ti-ai facut? Sigur nu e sarcina, dar nu mai lua anticonceptionale nici pentru a-ti regla ciclul.

autumn

autumn

Din ce

27 Sep 2010, 10:02

descrii, pare o dereglare pe sistem nervos, cauzata de stres accentuat...

tashulina

tashulina

Am

24 Sep 2010, 08:45

observat ca nu ai pomenit nimic de ecografie. Aia ar trebui sa fie printre primele investigatii pe care trebuia sa le faci.

ynna000

ynna000

...

24 Sep 2010, 00:02

niste analize medicale ai facut?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!