Am nevoie de ajutor:(

by: barbiegirl
Buna..Saptamana trecuta prietenul meu mi a penetrat vaginul cu un deget si ma durut destul de tare.Vroiam sa avem un contact sexual,ma penetrat putin,dar am renuntat deoarece nu aveam prezervativ.Este posibil sa nu mai fiu virgina desi nu mi'a curs sange?Sau pot ramane insarcinata?Sunt ingrijorata pt ca ma durut putin si dupa ce nu am mai continuat.Da'ti'mi un sfat va rog.

eva31

eva31

Ajutor

26 Apr 2011, 01:50

Nu, puiule, nu esti insarcinata. Am mai explicat si altora de pe forum de ce. Dar partea cu virginitatea este indoielnica. Exista si himene elastice, care nu sangereaza. Dar daca tu ai un himen normal, atunci inseamna ca inca esti, anatomic, virgina. Practic.....nu prea.

barbiegirl

barbiegirl

stiu..

01 Sep 2010, 14:43

stiu ca degetul nu ma lasa insarcinata..dar,a incercat sa ma penetreze dupa care am renuntat..:-s

autumn

autumn

Un simplu

01 Sep 2010, 13:10

deget nu te lasa insarcinata...cum de nu stii asta?

alexandras

alexandras

..

01 Sep 2010, 10:16

cat despre dezvirginat cu degetul e putin probabil. te poate durea si daca nu esti virgina si-ti baga un deget. asa ca nu e regula. plus ca himenul este foarte elastic si nici dupa primul contact sexual nu se rupe total.

alexandras

alexandras

..

01 Sep 2010, 10:15

Mergi la ginecolog. Cel mai bun sfat din lume.

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!