As dorii sa stiu

by: monikkk
Cum pot sa imi dau seama daca sa rupt prezervativul? Care sunt semnele? Daca se rupe..se rupe de la jumate,e vizibil sau doar e ceva greu de observat? As dori ceva scurt si la obiect daca se poate.

gaspy

gaspy

dupa primul test de sarcina. lol

24 Dec 2009, 11:20

din cate stiu eu in cazurile normale nu prea se observa, adica de obicei apare o fisura mica. asta daca nu cumva a fost vreo partida salbatica si prezervativul e facut ferfelite :))) glumesc

seagull

seagull

De obicei nu-ti dai seama

23 Dec 2009, 11:44

Nu cred ca se poate rupe de la jumatate... decat daca te chinui. Mici fisuri pot aparea, dar si cazurile astea sunt destul de rare. Ai putea sa-l umpli cu apa, dar ma indoiesc ca vei sta dupa fiecare act sexual sa umpli prezervativele cu apa pentru a vedea daca picura...

iulianna

iulianna

Depinde

23 Dec 2009, 00:47

Depinde de cat de rau s-a rupt. Poate fi vizibil, sau nu. Insa daca vrei sa te convingi daca s-a rupt, umple-l cu apa, e cea mai buna metoda (parerea mea). Nu am auzit pana acum sa se rupa de la jumatate, decat din capat si sa aiba mici rupturi care nu pot fi observate cu usurinta si de care iti poti da seama dupa cum ti-am spus mai sus. Sper sa-ti fie de folos.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!