am nevoie urgent de ajutor.........

by: prety
merg la o nunta saptamana asta si nu stiu ce machiaj mi s-ar potrivi! am o rochie argintie scurta, eu sunt blonda, am ochii mari albastri, si tenul bronzat, si nu stiu cum as putea sa ma machiez fara sa fiu prea extravaganta. va rog mult as dori sa primesc un raspuns! multumiri anticipate

prety

prety

mersi

12 Iul 2007, 20:10

mersi frumos pentru recomandare, si de gene false nu am nevoie pt k eu am genele f lungi, asta am uitat sa specific, la genul asta de machiaj ma gandeam si eu. mersi inca o data!

pisi

pisi

Machiaj stilul anilor '60

12 Iul 2007, 19:27

Incearca sa te machiezi in stilul anilor '60,adica cu tus,gene false,iar genele sa fie date din belsug cu multa mascara(de preferinta,negru) pentru a obtine o privire dramatica,visatoare.
Pentru machiajul buzelor incearca un gloss rose-laptos,ceva in orice caz deschis la culoare si intr-o nuanta pastelata.
Cam asta ar fi propunerea mea.
Daca ti-e teama sa-ti lipeste genele false,poti ruga o prietena sa te ajute la machiaj sau fa-ti chiar o programare la un salon de cosmetica.

Petrecere frumoasa! :)

prety

prety

accesorii

12 Iul 2007, 19:08

da, voi avea si accesorii de culoare neagra si argintiu.

pisi

pisi

Accesorii

11 Iul 2007, 16:01

Vei avea si accesorii la tinuta,si daca da,de ce culoare sunt?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!