a fost cineva la Overclass?

by: baliro
Buna fetelor! sunt intr-o eterna lupta cu kilogramele si din aceasta cauza se pare ca nimic nu mai da rezultate. Am auzit in schimb de un salon de slabit care se numeste Overclass, este undeva in Vitan. A fost cineva acolo? Ma poate ajuta cu mai multe detalii: gen pret, durata, daca a avut cu adevarat efect acest tratament? Multumesc!

nuigreu

nuigreu

slabire sanatoasa prin detoxifiere

27 Mar 2008, 14:13

Eu am slabit cu ajutorul unui program indicat de medicii nutritionisti din peste 140 de tari, si cu ajutorul unui Gel extras dintr-o planta extraordinara, "Aloe Barbadensis Miller", care are ca scop- detoxifierea organizmului, reglarea metabolizmului, regenerare celulara ...,

un program de de 2 luni, care aduce rezultate foarte bune si de durata...

te intereseaza mai mult i-ti pot povesti la e-mail: flpemd@gmail.com, sau skype: flpemd, sau telefon: +373 79185803

mult succes!!!!!!!

si o siluieta pe care ti-o doresti

axellutza

axellutza

nu-i nik

23 Mar 2008, 18:38

oricum ma numesc alexandra....;) pastilele nu sunt bune organismului deci mai bn ai tine o dieta sanatoasa decat sa iei pastile de slabit

baliro

baliro

:)

22 Mar 2008, 21:16

scuze...te-am botezat...:)

baliro

baliro

:(

22 Mar 2008, 21:12

allexuta: multam de sfatri..ai dreptate...dar cand vad o mie d eposturi cu pastile minune sau ghibli sua mai shtiu eu ce, parca as incerca...macar o data :)

axellutza

axellutza

app de slabire

22 Mar 2008, 19:30

eu cred ca pt a slabi nu trebuie sa fii chiar disperata,corpul tau va putea reactiona asa cum vrei tu oricand dar cu multa rabdare,in momentul in care vrei sa slabesti nu trebuie sa infometezi acum ci sa mananci normal dar in cantitate mica,in 1 rand sa bei multe lichide naturale de preferabil apa plata,ca fructe mananca cei usor ca portocale,pere,pepene etc,mancarurile grase da-le la o parte dar nu uita de ciorbe si supe sa mananci pentru sunt bune pentru organism,alergarea face bn si dimineata si seara.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!