Adjuvante in slabit.Despre super slim

by: adela26
Fetelor,urmaresc cu interes o emisiune la Romantica despre slabit.Si nu oricum slabitul sanatos,acolo unde spune ca totul este personalizat,spune ca si luarea de adjuvante in slabit e ok de luat,pentru ca iti accelereaza metabolismul,oricum m-am gandit sa caut un nutritionist sa vad ce zice.Eu stiam tot de la televizor,ca daca ai pana in 10 Kg poti slabi doar prin sport si dieta,avand in vedere ca pana acum 2 ani,am avut,aceiasi greutate 61-65,in functie de anotimp mai mult sau mai putin,m-am ingrasat brusc si eu zic ca 8 luni,am ajuns la 72,in iarna la sarbatori am ajuns la 75,dar greutatea mea ideala la 1,625-1,64 ca nu stiu ce inaltime am,eu cred ca am 1,63,ar trebui sa am 57,dar sincer sa fiu de la 12 ani ,nu am mai crescut,atunci aveam 58,deci nu am avut vreodata 57,Un lucru pot sa spun la 61 ma simteam bine,desi ca sa fiu perfecta,cu forme super atragatoare,as fi putut sa fiu si sub.
Deci am de slabit teoretic peste 10 Kg,stiu ca sanatos este 6 Kg pe luna.
Am auzit de pastile superslim,e un explozie,cu ele pe piata,toata lumea le vrea.
Am luat pe vremuri ceai de slabit antiadipos,desi ma curata pe interior,imi provoca colici,asa ca m-am lasat.
Cica nu ai pofta de mancare

paula01

paula01

Exercitii pt slabit

11 Nov 2016, 12:57

Sportul e obligatoriu sa fie pe primul loc daca se doreste o slabire sanatoasa. La urma urmei exercitiile fizice sunt utile pentru sanatatea organismului in general nu doar pentru scaderea in greutate. Deci cat mai multe exercitii fizice si in final se produce si o pierdere in kilograme.

fodorp

fodorp

Exercitii

09 Iun 2016, 11:57

Nu trebuie sa uitam nici de exercitiile fizice sustinute pe care trebuie sa le facem in fiecare zi. Miscarea sustinuta face totul, arde grasimile si confera organismului o vitalitate sporita.

paula01

paula01

Acaiberry900

10 Sep 2014, 10:33

Pe mine m-a ajutat sa mai slabesc suplimentul Acaiberry900. Am cumparat produsul asta mai mult din curiozitate si pentru ca in perioada respectiva era o adevarata isterie cu slabitul cu acai.
Ma bucur ca am facut aceasta alegere deoarece chiar am slabit cu produsul asta.

wonderland

wonderland

super slim

12 Sep 2012, 17:13

si tu crezi tot ce se zice la tv?

daciana_d

daciana_d

Ce am auzit de la o prietena despre Superslim

02 Feb 2010, 13:20

u am o prietena foarte buna care m-a impiedicat sa iau Superslim povestindu-mi ce a patit ea. Si fiind martora la ceea ce patise nu am mai fost capabila sa fac aceeasi greseala. Ea a luat timp de 20 de zile din cele 30, deci 30 capsule. Dupa primele 10 zile a inceput sa aiba continuu insomnii, deoarece contin foarte multa cafeina. Avea mereu ameteli, odata aproape a lesinat pe strada. Iar apogeul a fost o criza de palpitatii in cea de-a douazecea zi, moment in care am tipat toti prietenii la ea sa renunte. Slabise intr-adevar si chiar mult, dar slabise fortat si nu mai dormise de nopti bune. Nu pot uita in ce hal era de palida, abia se tinea pe picioare si avea niste cearcane absolut imense.

Printre altele sunt si foarte ieftine, deci al ce te poti astepta. Cica ar costa 65 RON o cutie...

In orice caz, dupa cazul ei chiar nu recomand nimanui sa incerce asa ceva. Este ingrozitor ce poti pati.

dany25

dany25

ss

28 Ian 2010, 22:09

eu am luat ss la recomandarea a 2 persoane care au slabit aprox 10-15 kg intr-o luna..de 7 zile am inceput sa iau si eu...am observat ca nu am ca reactii decat insomnii si mai putina pofta de mankre,insa ceea ce spuneti voi ameteli,sete,si altele nu le am avut ink....prietenul meu chiar nu are nici o reactie...astept sa vad si eu pe parcurs rezultatul..sper sa fie unul favorabil

daciana_d

daciana_d

@al_01

27 Ian 2010, 17:26

DA, de acord cu tine al_01. Asa exact a patit si prietena mea - a inceput sa aiba continuu insomnii, deoarece contin foarte multa cafeina. Avea mereu ameteli, odata aproape a lesinat pe strada. Iar apogeul a fost o criza de palpitatii in cea de-a douazecea zi, moment in care am tipat toti prietenii la ea sa renunte. Slabise intr-adevar si chiar mult, dar slabise fortat si nu mai dormise de nopti bune. Nu pot uita in ce hal era de palida, abia se tinea pe picioare si avea niste cearcane absolut imense.

al_01

al_01

boala la pachet de 30 de pastile

23 Ian 2010, 18:07

eu am luat superslims si ce va recomand este : NU LUATI SUPERSLIMS ! vreti dureri de cap insuportabile nopti nedormite, greata toate astea numai in prima saptamana ce urmeaza dupa e mai rau , nu slabiti eventual va imbolnaviti si chiar daca slabesti nu trece mult timp si le-ai pus napoi cu inca ceva in plus .Orice produs care va promite minuni este doar o cale de face uni bani de pe seama tuturor fetelor care vor sa slabeasca. Ganditi-va logic cum poate 7 pastile sa va faca sa slabiti intr-o saptamana 3-4 kg si la pretu de 50-100 lei ii absurd si is bani arunca-ti pe geam , de bani aia va faceti un abonament la sala

daciana_d

daciana_d

Tot despre XL-S

19 Ian 2010, 14:51

Mi-a atras cineva atentia tot pe acest forum despre aparitia Xl-S si pe piata din Romania - a cautat pe net dupa ce mi-a gasit replicile despre experientele mele pozitive cu XL-S din timpul masteratului din Franta. A cautat alinamihu si a gasit situl romanesc www.xl-s.ro unde gasiti mai multe detalii

daciana_d

daciana_d

@Priceless

13 Ian 2010, 17:31

Nu sunt sigura despre Superslim, dar uite de pilda XL-S nu mergeau cu anticonceptionale in sensul ca acestea nu isi mai faceau efectul

daciana_d

daciana_d

Alta solutie - pastilele XL-S

13 Ian 2010, 17:30

Povestisem deja si pe alt topic de pe acest forum. Daca vreti sa slabiti cu ajutorul pastilelor, eu am incercat acum un an cand faceam masteratul in Franta niste pastile de slabit absolut naturale care luate inaintea meselor grase sau foarte consistente te ajutau sa nu absorbi grasimile si colesterolul din acele mese. Se numeste XL-S. Aici nu le mai gasisem, dar intre timp am vazut ca au aparut si la noi in farmacii. O sa ma interesez si va spun. Eu am slabit incet si sanatos de la ele in jur de 7 kg in 2 luni si chiar fara niciun efort. Nici nu este deloc sanatos sa slabesti mai mult

daciana_d

daciana_d

Superslim - efecte secundare foarte nedorite

13 Ian 2010, 17:27

Eu am o prietena foarte buna care m-a impiedicat sa iau Superslim povestindu-mi ce a patit ea. Si fiind martora la ceea ce patise nu am mai fost capabila sa fac aceeasi greseala. Ea a luat timp de 20 de zile din cele 30, deci 30 capsule. Dupa primele 10 zile a inceput sa aiba continuu insomnii, deoarece contin foarte multa cafeina. Avea mereu ameteli, odata aproape a lesinat pe strada. Iar apogeul a fost o criza de palpitatii in cea de-a douazecea zi, moment in care am tipat toti prietenii la ea sa renunte. Slabise intr-adevar si chiar mult, dar slabise fortat si nu mai dormise de nopti bune. Nu pot uita in ce hal era de palida, abia se tinea pe picioare si avea niste cearcane absolut imense.

Printre altele sunt si foarte ieftine, deci al ce te poti astepta. Cica ar costa 65 RON o cutie...

In orice caz, dupa cazul ei chiar nu recomand nimanui sa incerce asa ceva. Este ingrozitor ce poti pati.

nicoad11

nicoad11

super slim

01 Oct 2009, 22:24

si eu am luat super slim (2 cutii): prima cutie -5 kg, iar cu a doua cutie nu am slabit deloc.

priceless

priceless

URGENT FETELOR!

08 Iul 2009, 19:54

ANTICONCEPTIONALELE MERG CU SUPER SLIM?

rasella

rasella

cine vrea super slm

26 Iun 2009, 13:01

daca doriti sa va comandati super slm id meu este rahella_rahe.. o zi buna!

iulianicola

iulianicola

vand 28 capsule de Super Slim

22 Iun 2009, 07:23

Este adevarat ca se slabeste cu ele, eu am luat doar doua si deja dadusem 2 kg jos, dar din pacate imi este f rau si nu pot sa le mai iau, pentru cine a mai luat le dau cu 40 ron cu tot cu taxe de expeditie, mai sunt dor 28 buc, bafta la slabit

petryk

petryk

SS

28 Mai 2009, 18:52

nu pot sa zic ca fac reclama....daca vrei baga id yo_petryk19 si o sa discutam akolo ;)

liqui

liqui

petryk...

27 Mai 2009, 15:44

...de unde ti ai luat pastilele?si cat ai dat pe ele? ast raspuns.multumesc

mel77

mel77

super slim

27 Mai 2009, 11:36

Buna!Este a 7-a zi cand i-au SS si nu vad inca nici o diferenta ,doar ca ma simt foarte ametita dar altceva nimic nici nu mi-e sete ,nici foame dar mananc ceva pentru ca trebuie. Vad ca altii au slabit in 13 zile 9kg bafta pentru ele sper sa dea rezultate si la mine.

petryk

petryk

SS

26 Mai 2009, 15:17

Salut este a 13 zi de cand iau ss si am slabit 9 kg sunt fff multumit :):):):)bft la slabit

mel77

mel77

super slim

22 Mai 2009, 08:47

Buna fetelor! si eu am inceput acum de doua zile sa iau super slim as-i vrea sa slabesc 10-15kg sper sa reusesc ,pentru ca am mai luat si alte pastile dar fara rezultat . Sper ca aceste pastile ma vor ajuta sa ma simt in pielea mea ca tare ma deranjeaza ca nu pot sa ma imbrac cum vreau eu,putin mie frica de reactii averse dar sper sa ma simt bine.

nicoad11

nicoad11

super slim

21 Mai 2009, 17:33

nu stiu ce sa va zic, si eu iau super slim de luni, adica azi este a 4-a zi, intradevar beau multa apa in primele zile 3-4 l, iar astazi doar 2 l, dar deocamdata nu am slabit deloc. Dupa cat timp incepe sa isi faca efectul? De 3 luni ma abtin de la mancare si tot nu reusesc sa slabesc nici macar 25 gr, care sa fie problema???

petryk

petryk

superslim

17 Mai 2009, 09:43

salut io am incept acum 5 zile sa iau pastile superslim ma simt destul de bine nu am avut ameteli,insomni,etc....doar ca mi se usuca gura am luat pastilele de la timisoara si mi-o zis o prietena sa le iau k sunt foarte bune ea o slabit 15 kg in 1 luna si nu o tinut regim...mai cunosc care au slabit si 20 de kg in 1 luna si am un var care o slabit 30 de kg in 1 luna si 2 saptamani cu ss+dieta+10 min de sport pe zi asa k va zic k nus asa periculoase depinde de pe ORGANISMUL omului ;) si de 5 zile de cand iau io am slabit 3 kg sper ..

blodiana

blodiana

cel mai nou site

06 Apr 2009, 13:14

www.my-superslim.ro

blodiana

blodiana

id

26 Mar 2009, 20:59

orice intrebare si nelamurire in legatura cu capsula puteti sa contactati id-ul my_super_slim ; o sa primiti raspuns instant; tot aici puteti face si comenzi! O zi cat mai frumoasa in continuare

irina24

irina24

ssissi!

25 Mar 2009, 23:25

dimineata intre 8 si 9, si le poti lua inainte sau dupa, insa de preferat este sa le iei dupa micul dejun...ele nu sunt genul de pastile care tre sa le iei cu juma de ora inainte pt a taia pofta de mancare pe loc; multa bafta, sunt sigura ca vei fi multumita de ele, k eu una incep sa fiu

ssissi

ssissi

?

25 Mar 2009, 20:00

cum se administreaza corect si eficient super slim, daca leiau chiar inainte de mic de jun cu cateva minute, cu o ora sau dupa mic de jun??

diaz

diaz

super slim

11 Feb 2009, 10:16

servus, sunt noua pe aici si vreau sa va intreb ceva despre aceste pastile. Eu am inceput de azi si am luat-o pe prima, momentan am aceasi senzatie de uscaciune a gurii ca si celelalte fete. Intrebarea mea este voi ce fel de super slim luati, pentru ca eu le-am luat de la un magazin naturist si nu sunt la fel ca cele de pe siteuri . aici aveti adresa ca sa vedeti pastilele care le am eu: http://remedii-naturiste-chinezesti.ro/ scuze de reclama dar vreau sa stiu daca a mai luat cineva pastilele astea si daca sunt bune, pls astept un raspuns. Va multumes

ramyy

ramyy

.

26 Ian 2009, 11:10

Buna . Mi-am comandat si eu super slim . Din cate vad e destul de bun . Sper sa dea rezultate . Io as vrea sa slabesc cam 7 kg . Problema e nu am vazut ca trebuie sa ai 16 ani cel putin . Io am 15 . Are ceva ? Si cam in cat timp vin pastilele?

gladys

gladys

capsula de slabit

26 Ian 2009, 08:10

Nu se gaseste SuperSlim la Plafar ci numai prin comanda aia de la plafar e capsula de slabit !

Diete pentru adolescenti
Diete pentru adolescenti
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!