ajutati-ma va rog

by: 
Salut numele meu e mihaela si am 17 ani si as vrea sa slabesc....am 1 luna jumatate de knd fac sala si am redus din mancare...si din contra in loc sa slabesc cantarul a aratat k m'am ingrasat cu 2 kg...dar ma ajung mai bine in abdomen pot sa ma inchei fara sa ma stranga...am 172 si 88 kg si m'am saturat de batjocorile lumii,primul lucru kre l'am fakt azi dupa ce m'am kntarit a fost o lacrima kre a curs:(.... am 108 in sani, 86 in abdomen si 116 in fund...vreau sa slabesc kt mai repede....app in iarna anului 2008 in noiembrie mai exact am luat reductil timp de o luna si in loc sa slabesc m'am ingrasat:(...cer ajutor

mitzu4

mitzu4

pai...

13 Mai 2009, 22:29

parerea mea....este ca daca nu am incercat pe pielea noastra nu avem de unde sa stim.Chiar daca ne zic unii si altii...referitor la problema ta....eu am 14 ani si am 165 cm...si 64 de kg deoarece am slabit un kg in urma tratamentului cu pastilutze ceai verde...care se iau de la plafar...si se consuma unul pe zi...poate ca super slimul e mai bun...dar nu poti sti pana nu incerci...mie imi plk la ceai verde capsule...ca nu fac efort si nu ma feresc de toate mancarurile si totushi am slabit...asta nu inseamna ca tu nu trb sa faci efort..ferestete de dulciuri...paine...fainoase..alea alea....discutam pe mess dak mai avetzi ceva intrebari....:)...roxy_pink_chokolate

blodiana

blodiana

cel mai nou site

06 Apr 2009, 13:14

www.my-superslim.ro

andreeaniculescu

andreeaniculescu

program de slabit

13 Mar 2009, 18:34

e un program nou de slabit de 4 saptamani, cu tratamente corporale si nutritionist, lipomed se numeste

superslim_v

superslim_v

Slabesti garantat

26 Feb 2009, 00:38

Poti sa incerci cu super slim , o sa fii cu siguranta multumita de rezultat! Mai multe despre poti citi aici: http://www.super-slim.tm.ro
Bye

:(

19 Feb 2009, 14:47

poi cu dragostea cum sa stau...momentan nu sunt indragostita si sunt singura...sunt cam in depresie din cauza colegilor dar trece ... fac aerobic, abdomene si kteva aparate pentru solduri la sala...nu "trag de fiare" ;))...multumesc mult pt sfaturi

andreea_mandra

andreea_mandra

fara SALA

19 Feb 2009, 09:31

In primul rand, atunci cand mergi la sala trebuie sa ai grija ce anume faci, si la ce anume lucrezi. Daca faci forta nu vei reusi decat sa-ti umfli muschii si astfel sa pari mai rotunda. Este foarte bun aerobicul, alergatul, sportul in general, dar neaaparat cu o dieta corespunzatoare. Nu trebuie sa te infometezi ca sa slabesti, trebuie doar sa mananci corect. Un nutritionist ti-ar fi de mare folos. Dar nu uita: alterneaza dieta cu multa miscare. Sedentarismul nu te va ajuta.Succes

crialexramo

crialexramo

slabit

19 Feb 2009, 07:42

daca te/ai ingrasat e cazul sa vezi cum stai cu iodul si sa restabilesti echilibrul.
in al doilea rand, redu dulciurile, pastele fainoase, cartofii. mananca fructe, legume si bea multe sucuri naturale, nacidulate, de preferinta proaspete.
al treilea lucru pe care tb sa il cunosti e dat de ritmurile lunare, vezi acolo cum ne face sa crestem in volum si greutate, sunt vreo 2/3 carti despre asta, sau pe net.
ultimul punct dar poate cel mai important, vointa si credinta ta. la tinerete cand doream sa merg undeva unde sa arat bine slabeam 2/3 kg in doua sapt doar pentru ca tb sa fiu atunci ok, nu faceam nimic, doar vroiam si eram convinsa.
mai ai varianta de a bea un ceai fierbinte ca cina la ora 18 pentru mentinerea greutatii si la ora 17 pentru a slabi, dupa aceasta ora nu mai bei nici macar apa, nu mananci nimic si e indicat sa te odihnesti.
o cauza a ingrasarii e depresia, cum stai cu dragostea?
in rest, medicamente, nutritionisti ... e la latitudinea ta. eu nu am incredere, din experienta.
succes
daca vrei, tine/ma la curent.
eu

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!