Ajutor!

by: claryna
Buna!Vreau sa slabesc mai mult!Cine ma poate ajuta cu numele unui medic nutritionist din Galati?!Sau stie cineva o adresa de e-mail a celei kre a ajutat-o pe Teo sa slabeasca?Eu am mai tinut diferite diete:unele m-au ajutat altele nu.Problema este k nu am o situatie financiara f buna,tinand cont si de faptul k inca sunt eleva si stiu k pt a slabi e nevoie si de investirea unor bani.In fine...va rog un rasp si pe mail dak se poate claryna88@yahoo.com

claryna

claryna

ok....

19 Mar 2007, 10:20

nu ai lasat si mailul din pacate...dar as dori sa ma ajuti...mailul meu claryna88@yahoo.com...ms...ciao

taniutza29

taniutza29

alt program de slabit

15 Mar 2007, 18:19

eu iti pot recomanda un program de slabit bazat pe detoxifierea organismului.este format din produse naturale 100 % pe baza de gel de aloe vera stabilizat.daca te interseaza da-mi un mail

gianaaely

gianaaely

herbalife

06 Feb 2007, 20:14

intra pe google si scrie "herbalife" si o sa-ti gaseasca mai multe site-uri pe care o sa gssesti diferiti distribuitori si preturile produselor

gianaaely

gianaaely

pt claryna

06 Feb 2007, 18:27

iti dau eu o adresa de mail. este o persoana care se ocupa cu distribuirea produselor herbalife: www.greutateata.ro. sper sa-ti fie de folos

x_tina2083

x_tina2083

cat costa?

08 Dec 2006, 17:17

cam cat m-ar costa un tratamnt de slabit cu herbalife si de unde pot face rost de el?

x_tina2083

x_tina2083

cat costa?

08 Dec 2006, 17:17

cam cat m-ar costa un tratamnt de slabit cu herbalife si de unde pot face rost de el?

claryna

claryna

Cum pot intra in aceasta colaborare?!

06 Dec 2006, 14:35

Unde ar trebui sa apelez pentru a afla date despre o posibila colaborare cu Herba Life pentru ca pe acea pagina nu am gasit nimic sau cel putin nu am observat.Daca se poate un raspuns te rog.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!