Ajutor!Vreau sa slabesc.

by: cristag
Fetelor eu sunt noua aici si vreau sa va intreb cum pot sa slabesc 8 kg.Problema mea esta ca am hipotiroidie si din cauza ei nu pot sa slabesc. Duc un stil sanatos de viata si fac si ceva sport dar totusi nu reusesc sa slabesc..... va rog sa-mi da-ti si mie niste sfaturi.... poate exista cineva care are aceeasi problema sau care a avut aceeasi probelma ca si mine...
va multumesc mult

cold_as_ice

cold_as_ice

sa nu fie o problema de natura medicala

26 Sep 2012, 09:56

ai consultat un medic?

monita

monita

mananca sanatos, fa sport si bea multe lichide

20 Sep 2007, 15:53

este reteta ideala daca vrei sa slabesti. Trebuie sa bei,pe zi, cam 1,5 litru de apa plata, ceai sau sucuri naturale(exclus bauturile acidulate), daca nu ai posibilitatea sa meri la sala, incearca sa mergi mai mult pe jos(cam 10-15 minute pe zi), iar alimentatia...cum au zis si fetele: fructe si legume, carne la gratar, lactate si dimineata cereale integrale. Multa bafta!!!

bebitzuk

bebitzuk

vreau si eu

26 Feb 2007, 19:59

eu sunt de acord k trebuie sa mananci sanatos..eu am reusit asa un pic...adik dimineata mananc cereale integrale cu iaurt activia,pe la 2-3 mananc pui,vita la gratar si pana in 6 nu prea mai apuc sa mananc.dupa 6 mai mananc fructe...sper sa ajung la 54kg de la 58.5

mhsc_oana

mhsc_oana

mananca sanatos!

28 Dec 2006, 11:17

eu iti recomand sa mananci cat mai sanatos, adica:salata, friptura la gratar, lactate slabe, peste, supe, fructe si garantat vei slabi! pe cat posibil incearca sa faci sport si sa bei multa apa plata si ceai verde.multa bafta!

grimispiridon

grimispiridon

daca vrei cu adevarat sa slabesti ...

26 Dec 2006, 18:02

Iti propun un program de nutritie Herbalife.Pentru aceasta nu trebuie sa astepti pana in vara,cand vei veni in tara,ci poti contacta acolo un consilier al firmei Herbalife - au o echipa f. puternica - iar cand vei reveni in tara vei arata deja ... super

cristag

cristag

Creme de slabit

18 Dec 2006, 10:17

Iti multumesc mult pentru sfat. O sa incerc sa gasesc cremele despre care imi spui tu numai ca am o mica problema eu stau in Germania.
Oricum daca nu le gasesc aici o sa mi le cumpar in vara cand vin in Romania.
Multumesc pentru sfat. :)

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!