Ajutor vreau sa slabesc!!

by: robyus
Salut.Ma umesc Eugen am 14 ani 1.70si ceva si am 85 de kilograme.Va rog ajutati-ma sa sclabesc.Vara trecuta am slabit pana la 75 de kilograme dar in iarna m-am ingrasat iar.Si am incercat tot felul de diete abdomene si nimik.va rog dati-mi si mie un sfat.:X

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

Vrei sa slabesti? Am cele mai bune metode!

13 Sep 2011, 13:02

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

corinapop

corinapop

recomand

01 Sep 2011, 18:15

Acum ceva timp am auzit despre un supliment natural de slabit recomandat femeilor peste 30 de ani. Re-code se numeste produsul si vreau sa va spun ca l-am achizitiont de cateva luni. desi credeam ca este f. greu sa slabesti dupa o anumita varsta, cu re-code este posibil!

rodica_r

rodica_r

Produse pt slabit

13 Iul 2011, 16:09

Va recomand pt slabit femeilor cat si barbatilor Aloe Slim, iar femeilor Re-Code. Sunt produse naturale care nu au efect de ingrasare dupa ce le intrerupeti. Pentru mai multe detalii sunati la 021.527.24.00.

foxygirl

foxygirl

Am slabit MUUUUUUUUULLLT!!!

11 Apr 2011, 15:10

Si eu an slabit dupa tratamentul cu Zein. Am slabit 9 kg dupa prima luna. E suuuuuuuuuuuuper tare!!! Imi taie pofta de mancare, nu mai simt nevoia sa rontzai ceva din ora in ora, si nu are efecte adverse ca altele. Le-am luat de pe www.slabut.ro petru doritori.

anaavram

anaavram

Zein

11 Apr 2011, 13:56

Eu am slabit cu Zein foarte mult. Am asociat capsulele se slabit Zein cu ceaiul si a dat rezultate spectaculoase. Curand implinesc 37 de ani. Metabolismul la aceasta varsta lucreaza mai greu... lucru dovedit de incercarea mea de a tine diverse cure de slabit care s-au soldat cu un esecuri. Am trecut apoi la pastile de slabit. Arp Farm, celebra `Capsula de slabit` - da, este extraordinar ca am slabit. Mult, foarte mult am slabit, dar ce efecte adverse, ce stari de depresie, insomnii, palpitatii... Eram foarte fericita ca reusisem supa 2 sarcini sa am un corp in forma. 56kg!!! Superb! Am facut pauza o luna si am pus 11 kg... dupa o luna... si nu am mancat cine stie ce. Astfel de incercari cu DuoSlim care este copie ArpFarm si alte doua despre care nu am sa mai vorbesc pt ca fetele de pe acest forum `te invinovatesc` foarte usor de reclama mascata.
Intelegeti ca nu fac reclama, ca sunt o mama care a incercat si a trecut prin ceva situatii... Am slabit cu Zein, da, si nu m-am ingrasat. nu am pus la loc kg dupa tratament, nu a avut reactii adverse.
Imi pare foarte rau pt cei/cele care au incercat si nu a `mers`. Poate erau contrafacute, poate ati luat de unde nu trebuie.

just_me_ana27

just_me_ana27

Reduceri!

09 Apr 2011, 23:46

Vrei rezultate dupa doar 10 sedinte? Intra pe www.mydeals.ro si vezi reducerile!
SLABESTI GARANTAT CU LPG CELLU M6 !! ADIO CELULITA SI RIDURI! DOAR 495 LEI IN LOC DE 1500 PENTRU 10 SEDINTE DE REMODELARE CORPORALA + 10 SEDINTE DE LIFTING FACIAL! BONUS : 50% REDUCERE LA COSTUMUL LPG! CEL MAI MIC PRET DE PE PIATA

missystudio

missystudio

Studio Videochat Bucuresti

06 Apr 2011, 23:00

Joburi foarte banoase pentru doamne/domnisoare:

WWW.STUDIOVIDEOCHATBUCURESTI.NET

missystudio

missystudio

Studio Videochat Bucuresti

06 Apr 2011, 23:00

Joburi foarte banoase pentru doamne/domnisoare:

WWW.STUDIOVIDEOCHATBUCURESTI.NET

slabirerapida

slabirerapida

slabim sanatos

31 Mar 2011, 10:29

VREI SA SLABESTI SANATOS??NIMIC MAI SIMPLU,SCRIE-MI LA ACEASTA ADRESA SLABIRERAPIDA2011@YAHOO.COM SI VOM REUSI IMPREUNA,TRATAMENT COMPLET,DIETA PERSONALIZATA CU REZULTATE SIGURE SI RAPIDE !!!EFECT GARANTAT!!! VISUL TAU DE A VEA O SILUETA DE INVIDIAT VA DEVENI REALITATE!!

briana30

briana30

dieto te poate ajuta

28 Ian 2011, 16:27

am luat aceste pastile si ma simt bine.am inteles ca se slabeste 4 kg pe luna.eu zic ca este ok.ma simt bine ,deja se simte la haine ca am slabit dar nu ma-m cantarit pentru ca vreau sa am o surpriza atunci cand o voi face

catalinaandreea

catalinaandreea

Incearca asta, Eugen.

10 Dec 2010, 12:32

Eugen, eu am inceput de o saptamana tratamentul cu Obesimed. Este nou aparut pe piata. De regula, nu apelez la pastile, dar m-a convins farmacista de eficacitatea acestui medicament.
Nu stiu cat este psihologic, sau cat este adevarat, dar deja mananc mai putin.
Cu rabdare si cu tratamentul adecvat, ajungem la rezultatele dorite.

catalinaandreea

catalinaandreea

Un nou tratament pentru slabit!!!

09 Dec 2010, 10:54

Buna,
Am nevoie de ajutorul nostru. Am gasit in Farmaciile Dona un nou produs de slabit, Obesimed. Este un dispozitiv medical, cu studii clinice care ii confirma eficienta. Am inteles ca acest produs este prezent si in alte tari europene.
L-am gasit la oferta (cutia de 135 capsule + cutia de 45 capsule).

A mai incercat cineva Obesimed?

eli_mihai

eli_mihai

eximia

20 Oct 2010, 19:52

si eu am vazut pe acasa tv emisiunea cu cazul alurei.este de apreciat tot efortul celor de la chic salon si eximia intr-adevar este un aparat excelent pt cei ce isi doresc sa slabeasca cu adevarat.va pup

laura_baldini

laura_baldini

ciorapi modelatori

06 Oct 2010, 17:54

Buna, dragelor!
Ma bucur sa vad cat sunteti de ambitioase si dornice sa aveti o silueta de invidiat. Va tin pumnii si va recomand sa purtati ciorapi modelatori care va aplatizeaza abdomenul sau va ridica sezutul. Asta bineinteles, pana in momentul in care o sa aveti silueta perfecta.
Aruncat un ochi aici http://forum.ele.ro/add_messages_14895.html, poate gasiti ceva care sa va placa.

clara25

clara25

eximia

18 Sep 2010, 17:25

si eu am vazut emisiunea din acea seara si am ramas placut impresionata de rezultatele tratamentului cu eximia.s-a confirmat faptul ca acest aparat chiar merita incercat.felicitari sincere!

florenta_matei

florenta_matei

eximia

21 Aug 2010, 12:09

cand am fost la chic salon sa ma tund am auzit ca a fost o campanie la ei si au ales o fata sa slabeasca cu eximia.si era acolo tipa ii se faceau tratamente.si ziceau fetele ca deja a slabit ceva.nu am vazut-o la inceput dar se mirau de ea pe acolo.oricum cred ca e bun aparatul ca toata lumea il lauda:)

betty_30

betty_30

eximia

12 Aug 2010, 12:19

stiu eu o tabara de slabit la chic salon.mergi iti face o analiza si te baga la un tratament intensiva cu eximia.stii cum cum scapi de kilograme?nici nu iti dai seama cand le-ai dat jos. se pare cea mai buna metoda .si apropo fara pastile ca va faceti rau.asta ca sfat .va pup

reluc

reluc

slabire

06 Aug 2010, 15:04

daca vreti sa slabiti cautati si mergeti in tabere de slabire .

zonereality

zonereality

Buna,

13 Iul 2010, 16:38

Intre 8 iulie si 26 iulie se fac inscrieri pentru programul de nutritie Fii in forma! ce se va desfasura pe o perioada de 2 luni in orasele Bucuresti, Cluj si Timisoara.

In aceasta perioada vei primi sfaturi legate de nutriţie de la Roxana Iliescu, vei urma un program intensiv de sport şi remodelare corporală sub îndrumarea instructorilor profesionişti de la World Class şi vei învăţa cum să te pui în evidenţă cu ajutorul echipei de stilişti de la Gett’s.

Fii in forma! este un program cu efecte pe termen lung deoarece abordeaza atat o detoxifiere fizica, dar si emotionala.

Mai multe detalii pe www.fii-in-forma.ro

lylcri

lylcri

Citeste, poate te ajuta

07 Iul 2010, 00:47

Buna, iti recomand sa citesti urmatorul articol. Mie mi s-a parut interesant si am aplicat unele idei care chiar au fost eficiente in cazul meu.
http://www.afladespre.ro/spune-adio-kilogramelor-in-plus-975.htm
Mi-a mai placut si http://www.afladespre.ro/creaza-ti-propriul-stil-vestimentar-992.htm.

camy_camy

camy_camy

vreti sa slaaaaaaaaaabiti?

09 Iun 2010, 12:14

deci chic salon organizeaza o super campanie.orice fata care isi doreste sa slabeasca si are probleme mari cu greutatea poate sa se inscrie in aceasta campanie si poate primi un tratament cu eximia complet.ei practic vor sa demonstreze ca eximia chiar functioneaza.si o vor demonstra cu siguranta.
http://www.saloane.info/saloane/eximia-si-chic-salon-te-provoaca-la-slabit/eximia-si-chic-salon-te-provoaca-la-slabit.html

catam24

catam24

Am reusit sa slabesc!

05 Iun 2010, 20:18

Salut.Mai eu am slabit 6 kg in doua luni cu 2 produse pe baza de plante Fisio diur si Euro2 diet de la firma euronet si ti le pot recomanda si tie daca vrei sa slabesti fara regim drastic si fara sa ti se faca rau.La mine a functionat! Bafta

carmellla

carmellla

re-code

08 Apr 2010, 11:57

buna eu am incercat re-code un produs naturist foarte bun care m-a ajutat sa slabec si in acelasi timp ma simt foarte bine de la el deoarece m-a reglat hormonal am reusit sa slabesc 15 kg cu 2 cure de re-code timp de 4 luni si am tinut si un regim m-am ferit de prajeluri,paine,dulciuri acum pot manca orice doresc nu mai pun nimic la loc pentru ca m-a reglat,innainte de a lua re-code tineam regim si nu mai reuseam sa slabesc si tocmai dereglarile hormonale erau problema va recomand tuturor doamnelor sa-l incecati

elena1051

elena1051

slabire cu re-code

31 Mar 2010, 08:39

buna fetelor vreau sa va povestesc ca eu dupa srcina am acumulat 10 kg si nu reuseam sa slabesc deloc pana cand am vazut o emisiune la tv cu un produs natural de slabit re-code m-am hotarat sa-l iau dar am tinut si regim la inceput am mai pus 2 kg dar din cea de-a doua luna am inceput sa slabesc dupa prima cura am slabit 5 kg apoi cu cea de-a doua am mai slabit 6
kg m-am simtit foarte bine de la el pentru ca mai trateaza si alte probleme mai ales ca am avut si dereglari horminale

marialorry

marialorry

slabire

28 Mar 2010, 14:37

buna eu am incercat un produs de slabire natural recode care a dat rezultate am slabit 7 kg in doua luni si nu am mai pus nimic pe mine de cand l-am incercat pelanga faptul ca m-am simtit si foarte bine atunci cand l-am luat

athos.dumas

athos.dumas

Merciiiii mult

02 Feb 2010, 13:36

Te tot intrebam daca sunt naturale pe orice topic te prindeam. Acum am citit ce scrie pe situl lor si m-am lamurit. Hai ca o sa le incerc si o sa va tin la curent daca fac progrese, daca au sau nu efecte secundare si alte minuni de genul :-0

daciana_d

daciana_d

@Maria

02 Feb 2010, 13:18

Da, sunt realizate din ingrediente 100% naturale. Tocmai daca esti plinuta si nu efectiv mult prea grasa sunt ideale aceste pastile de slabit. Ingredientul activ principal este Chitosan si este un ingredient activ 100% natural. http://xl-s.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=109 uite aici mai multe detalii

athos.dumas

athos.dumas

Dacianaaaaaa

28 Ian 2010, 12:12

Si zici pe bune ca sunt naturale pastilele acestea de slabit XL-S?

athos.dumas

athos.dumas

Am fix aceeasi problema

28 Ian 2010, 12:12

Bine, sunt putin mai slabuta cred. Deci ma dispera si pe mine same thing. Tot incerc sa slabesc facand sport si mancand sanatos (de la dulce chiar nu ma pot abtine mai ales vara cand e vreme urata) si pur si simplu nu imi iese. Vreau un sfaaaaaaaaaaaat. Orice si sa fie natural. Nu vreau sa aud de medicamente, atata tot cer

daciana_d

daciana_d

Farmacii

27 Ian 2010, 17:28

:-) intre timp am intrebat la farmacie si se pare ca au aparut chiar de luna trecuta in Romania. Dupa cum spuneam le recomand din toata inima. Mie mi-au facut bine, nu m-am mai ingrasat la loc si eu una chiar nu le consider medicamente de slabit, in fond sunt chiar naturale.

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!