Am slabit -10 kg cu noul reductil 15mg

by: genericshop
La Genericshop gasiti cele mai renumite capsule, pastile pentru slabit reduce 15 mg (noul reductil 15 mg), adipex retard 15 mg, regenon 25 mg, sigilate (originale) la cele mai bune preturi din Romania. Livrare in toata tara prin Posta Romana cu plata in sistem ramburs. Pentru detalii si comenzi nu ezitati sa vizitati: http://genericshop.webnode.com Email: generic_shop@ymail.com

adrianna33

adrianna33

REGENON

20 Feb 2015, 13:07

Mi-au ramas 4 cutii(60cps/cutie)+30cps REGENON,le-am cumparat din farmacia Catena cu reteta...expira in 04/2016...eu am slabit 13kg cu ele...e a doua oara cand le iau...prima data am slabit 16kg,acum...13kg..cititi pe forumuri..sunt foarte bune.Le pot trimite cu posta romana sau curier.Ma puteti suna oricand la tel.0757158954 sau adriana_kaszonyi@yahoo.com sau facebook Adriana Kasonyi,Zalau...profilul cu poza.

maria_80

maria_80

inel gastric reglabil

10 Feb 2015, 12:13

Buna, am facut operatia cu inel gastric acum 2 saptamani la Cluj si sunt foarte multumita de rezultat, sunt inca slabita dar imi voi reveni. Sincera sa fiu cine spune ca e usor exagereaza dar daca tii cu adevarat sa slabesti trebuie sa tii acel regim drastic postoperator.

crinatudi

crinatudi

Gastric sleeve

18 Mai 2014, 12:10

Buna ziua, am incercat multiple cure de slabire, intotdeauna am fost grasuta si oricat am incercat sa slabesc nu am reusit, asa ca am decis sa fac o operatie de gastric sleeve, am fost la consultatii in Bucuresti (au preturi ff mari) si in Cluj, cel mai mult mi-a inspirat incredere doctorul Marius Fodor din Cluj.

consuelalala

consuelalala

operatie stomac

02 Oct 2013, 14:33

Servus Mirela. Eu sunt Consu, imi pare bine. Sa stii ca si eu m-am operat vara trecuta la spitalul Sf. Constantin, de la Brasov si a fost super. Operatia a decurs minunat, gratie medicului Bogdan Moldovan. Eu m-am refacut destul de repede, iar acum pot zice ca ma apropii de silueta pe care mi-o doream. Bineinteles urmez un regim strict, stabilit impreuna cu dl doctor Moldovan.

mirela

mirela

gastric sleeve

11 Sep 2013, 13:25

Buna ziua! Am 49 de ani si sufeream de cativa ani buni de obezitate. Prin cunostinte am ajuns la Spitalul Sfantul Constantin din Brasov, pe mana unui medic extraordinat, un om deosebit: domnul doctor Bogdan Moldovan. Dumnealui mi-a facut gastric sleeve si a vegheat asupra mea si in perioada post-operatorie, ca totul sa decurga bine si sa nu apara complicatii! Am urmat intocmai sfaturile dumnealui si iata-ma azi, mai slaba cu 30 de kg. Dupa operatie am mers la Clubul Bariatic al spitalului, pentru a afla si mai multe informatii despre cum trebuie sa te porti cu organismul tau dupa operatie. Numai bine!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!