Am slabit 12 kg

by: lili24
Dragele mele, am incercat tot felul de diete ca sa slabesc si din pacate pt mine nu au avut efect. Dar nu am disperat si tot cautind pe internet am dat peste cura cu apa fiarta, n-o mai scriu o gasiti pe situl www.reteterapide.com, care pt mine a fost un miracol, si tot de pe acest site am combinat-o cu, cura cu legume si fructe ceva de genul asta nu mai stiu cum e trecuta. Cind m-am dus la doctor cu copilul,medicul m-a intrebat cum de am reusit sa slabesc. I-am spus ,si el a zis ca in primul rind organismul meu a fost detoxificat cu aceasta cura,de aceea celelalte metode nu au avut efect pt mine. Sint f bucuroasa,sper sa aveti si voi rezultate daca o incercati. Succes.Pupici

wonderland

wonderland

hello

12 Sep 2012, 17:04

in cat timp ai slabit?

tashulina

tashulina

Aberant!

19 Mar 2009, 12:33

Cand aud oameni care recomanda diete de genul celei cu pastile de slabit efervescente care topesc grasimile si ca ele ar fi apoi eliminate cand ne ducem la wc ma apuca rasul!

Voi va auziti cand vorbiti? Pastile care topesc grasimea???ce usor ar fi pt toate femeile in cazul asta!: "Dati-mi, va rog, 5 pastile pt aripioarele astea de pe fesa stanga!"

izabella28

izabella28

mare grija cu pastilele de slabit

18 Mar 2009, 19:54

in general pastilele de slabit au efecte adverse mult prea neplacute chiar daca ne ajuta sa slabim foarte mult in timp foarte scurt.eu am ales sa nu slabesc cu ajutorul pastilelor.mi se pare mult prea periculos.in schimb tratamentul pe care l-am ales m-a multumit enorm iar efectele sunt de durata.aparatul cu care am realizat tratamentul este cu adevarat o inovatie pentru doemniul slabirii in romania

plictiseala

plictiseala

un nou inceput

21 Feb 2009, 18:07

n-am reusit sa tin regim asa ca am trecut la cura lui lili cu apa fiarta seara si bauta dimineata.Sunt la prima saptamana unde beau in fiecare dimineata 0.5 l de apa fiarta seara, pe stomacul gol.Apoi in a 2 a saptamana treb sa bei 1 l apa si in a 3 a saptamana 1.5 l apa. sper sa reusesc.A... si mai e ceva ...incep de azi am vazut persoane care au slabit band bors in fiecare zi. adik treb sa bei cel putin 1 l pe zi in loc de apa.MULT SUCCES DAK VRETI SA INCERCATI

pink_eyes_sweet

pink_eyes_sweet

nu folositi pastilele

09 Feb 2009, 18:28

nu folositi pastile pt slabit deoarece stiu pe cineva care a folosit si acum nu poate sa manance aproape nimic, pastilele iau afectat stomacul ficatul... nu folositi pastile e cel mai bine.

salonmaraviglia

salonmaraviglia

Slabire

09 Feb 2009, 00:07

Va asteptam la salon Maraviglia pentru o evaluare si va spunem care sunt solutiile noastre atat pe baza de tratament in salon cat si regim alimentar si un ceai pentru slabit.
Nu este nevoie sa va infometati si sa va chinuiti iar slabirea brusca nu este buna.
http://www.maraviglia.ro/servicii.htm

plictiseala

plictiseala

Te rog ajuta-ne

06 Feb 2009, 22:02

Buna. lili24 te rog da-ne mai multe detalii despre cura si vreau sa va spun k eu nu sunt de acord cu pastilele de slabit deoarece mi-e frica sa nu mi se intample ceva rau de la ele.Consider k cel mai eficient mod de a slabi este sa faci miscare macar o jumatate de ora in fiecare seara si sa ti o dieta echilibrata:de ex. la pranz mancare cv usor iar seara fructe .Eu asa fac de cand v-am scris ultima data cu cv pauza de 4 zile. Ma obisnuiesc mai greu cu regimul si nu reusesc sa ma abtin de la mancare :(Ufff dar totusi nu renunt niciodata.:)oricum nu mai mananc paine de 8 luni dar asta nu m-a ajutat deoarece am inlocuit-o cu alte alimente mai rele :dulciurile

ruru199

ruru199

pentru lili24

05 Feb 2009, 14:29

lili, vreau sa stiu si eu cura cu apa fiarta pentru ca pe site-ul care l-ai spus u am gasit-o

nicoleta123

nicoleta123

efervescentdiete

01 Feb 2009, 17:31

maselutza, cat csta pastilutele alea??

alex_iacob

alex_iacob

Slabire rapida

26 Ian 2009, 18:37

Buna ziua
Cea mai buna modalitate de a scapa de kilograme intr-un mod cat mai sanatos este programul Herbalife. Desi exista mult scepticism in jurul acestui program eu cred ca efectele acestui program sunt evidente si merita macar sa va informati : www.slabesteurgent.ro
Mama mea a respectat cu strictete programul si rezultatele au fost incredibile va recomand macar sa incercati. Cred cu tarie ca cei care reneaga astfel de diete fac diferenta de mentalitate dintre statele civilizate si Romania, putem macar sa incercam sa ne schimbam mentalitatea spre un beneficiu comun.

plictiseala

plictiseala

vreau sa slabesc

26 Ian 2009, 17:49

SAL sunt Larisa am 66 kg nu mai stiu sigur (in vara am avut 63 kg dar akum m-am mai ingrasat:-S).De cand ma stiu am fost grasa dar acum parca sunt prea din cale afara. Am foarte multe fete in clasa slabe si nu ma pot abtine sa nu ma uit la ele si sa nu le invidiez pt corpul pe care il au nefacand nimic si mancand tot ce isi doresc.Cand eram mai mica nu ma deranja ca sunt grasuta ziceam"LASA K SLABESC EU"dar acum kand m-am marit si nici un baiat nu se uita la mn si nu am nici haine frumoase pt k nu-mi cumpar deoarece m-am saturat sa ma duc in magazine si apoi sa vin acasa si sa plang trezindu-ma k n-am luat nimic dupa cateva ore in care am bagat-o "in pamant"pa mama.Cand cineva ma face grasa , batoza, rad o iau k pe o gluma dar in momentul acela imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii si sa plang pana cand nu mai am lacrimi, mai ales k eu plang des din cauza asta.Acum treb neaparat sa slabesc mai ales k mai sunt doar 4 luni pana la banchet si am zis k dak nu slabesc pana atunci nu mai ma duc si nu vreau sa pierd lucrul acesta deoarece nu o sa mai fie altul asa k am pus bara.De astazi am trecut intens la cura.Am nevoie de multa vointa asa ca urati-mi succes.Va rog dati un sfat.

maselutza

maselutza

am slabit

10 Ian 2009, 20:05

am slabit

Eu am slabit foarte mult cu niste pastile de slabit efervescente care topesc grasimile,ele sunt eliminate cand ne ducem la wc.am slabit 5kg in 2 saptamani cu ajutorul lor fara sa tin dieta .sunt foarte bune am vazut reclama la ce se intampla doctore sunt cele mai bune si merita toti banii.pentru cei care vor sa-si comande :efervescentdiete@yahoo.com

lili24

lili24

Nu va infometati

08 Ian 2009, 23:00

Nu rezolvati nimic daca va infometati crezind ca veti slabii, doar stimulati mai tare pofta de mincare si pe urma nu va puteti opri din mincat. Am slabit 12 kg in aproape 2 luni dar nici nu am mai pus pe mine. Cura cu apa fiarta e usor de tinut ,v-o recomand. foarte important este sa mincati la ore fixe, nu sariti peste mese, nu mincati dupa ora 7-8 seara. daca puteti mincati fructe dupa ora 7 seara. Succes.
P.S. Cercetatorii americani ,dupa ani de studii au declarat ca, curele de slabire tinute cu tot felul de produse aparute pe piata sint,kaka-pisu,si banii cheltuiti pe ele sint bani aruncati in vint.

ligya15

ligya15

Intrebari...

05 Ian 2009, 15:57

Fetelor, tot vorbiti aici de slabit... si eu nu stiu ce sa ma mai fac! Am 1.72 si 70 kg. Nu sunt extrem de grasa dar ma vad mai tare atunci cand ma duc la cumparaturi si nu ma incap hainele ce imi plac sau chestii de genu. Am inceract azi vara o cura de slabire normala. Am slabit ceva dupa care am inceput sa ma infometez. Normal, dupa cum era de asteptat, au inceput lesinurile. Si atunci m-am mai oprit. Dar si acum, ma uit in oglinda si ma vad atat de mare ... si toata lumea zice ca sunt bine!! Ce cura as mai putea face sa imi placa de mine asa cum sunt? Mentionez, increderea in mine e varza!

ionella_s

ionella_s

felicitari!

05 Ian 2009, 02:07

in cat timp ai reusit sa slabesti?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!