Am slabit 4 kg in doua saptamani

by: ihatepink
am slabit 4 kg in doua saptamani mancand in fiecare zi 3 mese la aceeasi ora dar fara nimic dupa ora 6. :)

ladysboutique

ladysboutique

lenjerie intima

05 Ian 2012, 21:46

Buna fetelor,
Daca doriti pijamale din bumbac si modal, material de calitate superioara, cu modele moderne si tineresti, culori placute si vii le puteti gasi pe http://ladysboutique.ro/ , pe langa multe alte articole de lenjerie intima de calitate.

jenny

jenny

buna

31 Oct 2011, 20:04

si eu am slabit 4 kg intr-o saptamana si nu am facut decat sa mananc sanatos si putin sport.nu mi-am fortat deloc organismul

alexandraandreeaa

alexandraandreeaa

Fii in forma!

04 Iul 2011, 15:16

Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil! http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs. O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri, creme anticelulitice iti REDAU SILUETA PERFECTA si FORMELE ATRAGATOARE!
http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

briana30

briana30

este periculos sa slabesti brusc

28 Ian 2011, 16:22

eu nu sant de acord cu slabirea brusca,cred ca organismul este suprasolicitat.parerea mea este ca te vei ingrasa la fel de rapid.eu am luat dieto niste pastile ok zic eu,am slabit 4 kg intr-o luna.sant multumita,mai ales ca ma simt bine si pastilele sant destul de ieftine.50 lei pentru o luna de cura.daca a mai luat cineva dieto astept cu nerabdare si alte pareri.

iulia32

iulia32

eximia

12 Nov 2010, 10:21

evident ca tipa care a slabit cu eximia arat bien acum.mi se pare o draguta.aparatul este foarte buna si slabeste la nivel de zona , adica unde este folosit asta e fain ca nu slabesti doar la burta si picioarele iti raman aiurea.e foarte tare

briana30

briana30

mi se pare nesanatos 4 kg in 2 saptamani

07 Nov 2010, 08:13

eu am slabit 4 kg intr-o luna si mi se pare ok.nu ai avut ameteli?eu am luat tomato plant,cutia fara balerina desenata pe ea.m-am simtit bine si slabesc in continuare.daca va ajuta am luat de pe tomato-plant.ro va tin la curent

eli_mihai

eli_mihai

buna

20 Oct 2010, 19:55

am vazut eu emisiunea si mi se pare super aparatul.iar efortul celor de la chic salon este de apreciat sincer.laura arata mult mai bien si mai increzatoare in ea pentru ca hai sa fim serioase a slabi 10 kilograme este o realizare.oricum aparatul este bun cu siguranta.trebuie doar sa il incercam:)

ronna20

ronna20

metoda mea care a dat roade

22 Iul 2010, 09:57

Am tot incercat diverse metode ca sa slabesc 4-5 kg. O perioada m-am infometat, alta perioada am facut sport, le-am incercat pe toate. Singura metoda care a functionat si pe care o recmand cu tarie este aceasta: echilibru si atac pe toate planurile. Mai exact: am abonament la sala, merg cate o ora de 2 ori/saptamana. Mananc fara grasimi, zahar si cu f putina sare si beau cel putin 3 litri de apa plata. Nimic acidulat, nu alcool. In paralel mi-am ajutat corpul cu produse profesionale f eficiente. In fiecare zi am aplicat ori Crema profesionala pt slabire cu alge si uleiuri esentiale Ecovital care are cam 500 ml si mi-a ajuns 3 luni, ori Concentratul pentru slabire si tonifiere tot Ecovital.
Fara aceste doua produse din gama celor naturale, extrem de eficiente care m-am ajutat sa ma relaxez in fiecare seara dupa dus si mi-am tonifiat copasele poate speranta murea de mult :) Am fost foarte hotarata si am reusit, am dat jos 7 kg nu 5. Concluzia: atacati pe toate planurile, despre cele doua produse mentionate citi mai multe pe net ( se gasesc prin saloane in Buc. cele din provincie incercati pe www.profesionalcosmetics.ro) Bafta tuturor, se poate!

athos.dumas

athos.dumas

@Daciana

08 Feb 2010, 16:24

Uite de 6 zile am inceput - bine, astazi fiind a sasea zi. Pana acum merge foarte bine. Adica... Nu am simtit balonarile despre care ma avertizase lumea pe aici. Ma simt mai usoara, dar nici nu m-am cantarit sa va spun sigur, intrucat am o superstitie cum ca mi-ar aduce ghinion.

Deci nu iti pot spune nimic concret, dar ma simt bine pana acum.

daciana_d

daciana_d

@Maria

08 Feb 2010, 15:53

Draga mea, ma bucur mult ca te apuci de XL-S si sper sa iti priasca si sa ai super rezultate cu ele. Pana acum cum s-au comportat in cazul tau?

athos.dumas

athos.dumas

Periculos

02 Feb 2010, 13:48

Zic si eu ca este. Uite pe mine ma satisface ideea de a slabi in jur de 5 kg in 2 luni. Nu suport ideea a ceva drastic care sa imi dea peste cap organismul. Uite acum chiar m-a convins povestea dacianei d de pe acest forum care a incercat la masterat in franta niste pastilute naturale de slabit XL-S. Si cu ajutorul carora chiar asa a slabit - 6 kg in 2 luni. Vreau sa le incerc si eu chiar de maine. Azi am in plan sa mi le procur.

papp_istvan_fitness

papp_istvan_fitness

Parerea mea

16 Sep 2009, 00:13

..este ca 1 kg e ideal pentru cineva care doreste sa slabeasca. Orice mai mult decat atat este periculos...

jonge_en_arme

jonge_en_arme

gresala mare

30 Aug 2009, 19:37

in primul rand vreau sa va saltt pe toate! am ales sa raspund aici pt ca am citit despre cea mai mare crima atunci cand vrei sa slabesti. 4 kg in 2 saptamani? voi stiati ca intr-o LUNA nu e normal sa slabesti mai mult de 2- 3 kg? facand asta dereglati tot corpul si ajungeti la insuficiente si chiar puteti sa va ingrasati dupa asta mai mult decat v-ati gandi?

ihatepink

ihatepink

..

31 Iul 2009, 13:12

pai dimineata la 8 mancam ceva acasa: depinde ce avea o felie de paine cu unt si ardei gras (nustiu daca iti place) sau lapte cu cereale dar putin cat sa nu ma doara stomacul.

apoi la 10 mancam un iaurt si pe la ora 13 sau 14 mancam o protie de orez fiert cu legume si pui sau fara pui. dar am schimbat orezul cu pestele sau salate.

cam atat

papusika_voastra

papusika_voastra

:D:D

24 Iul 2009, 12:24

Buna ! am ji eu o intrebare:D:P .. am auzit k sunt unele persoane care manaca cateva zile doar pepene rosu :D.. nimic altceva:P cica e ff bun:) . vreau sa stiu daca chiar e bine? daca cineva a mai tinut asa .. si imi poate spune si mie cam intr`o saptamana cate kg as putea salbi :-? sau cine cat o tinut si cat o slabittt:d pls.. mai am putin si plec in concediu:P am nevoie sa slabesc rpd doar 2 kg:)

isabellla

isabellla

slabit

15 Iul 2009, 15:31

c-am ce ai mancat aproximativ?

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!