Am slabit cu cetona de zmeura!

by: annegie
Folosesc cetona de zmeura produsa in america de aproape 3 luni pana acum....am dau jos vreo 22 kg. Mananc 3 mese pe zi,evit fainoasele si dulciurile si beau 2 pahare de apa inainte de masa, and voila! Apropo, le-am cumparat de pe http://slabirerapida.webs.com

fodorp

fodorp

Slabit

16 Mai 2016, 11:14

Cetona de zmeura e eficienta, dar foarte multa lume foloseste cafeaua verde sau extractul din cafea verde pentru a mai reduce din numarul kilogramelor acumulate.

cataioana

cataioana

Exercitii si alimentatie

12 Feb 2016, 11:14

Foarte mult conteaza exercitiile si dieta care se fac in timpul curelor. Exercitii multe si alimentatie sanatoasa.

alina20

alina20

Scaderea in greutate

16 Iul 2015, 15:53

Indiferent cu ce produs tii cura, daca nu faci exercitii fizice sustinute si daca nu tii strict un regim alimentar nu ai cum sa slabesti. E imposibil sa slabesti cu niste pastile un numar de kilograme care s-a acumulat in timp. Da, pastilele ajuta la accelerarea metabolismului si asta face sa se arda grasimi, dar fara exercitii si dieta nu apar rezultate.

leontes

leontes

Green Coffee Plus

23 Apr 2015, 13:19

Ati incercat produsul asta pentru slabit?

corina202

corina202

Cafea verde

18 Feb 2015, 11:39

Cafeaua verde este cel mai des utilizata in perioada asta. In anturajul meu sunt cateva persoane care folosesc suplimente cu cafea verde.

diana11

diana11

ha ha

30 Oct 2013, 16:59

Apropos de reclama pe care o faci, permite-mi sa nu te cred. 22 de kg in 3 luni? hai, mai taie putin...am citit tot ce se poate citi despre Raspberry ketones, am ales un brand american (Haya Labs), am tinut dieta stricta, si antrenament cu instructor, de 4 ori pe saptamna si am slabit fix 11 kg. personal sunt foarte multumita, dar ma enerveaza foarte mult posturile de genul " 50 de kg" in 3 zile..

gradina.sanatatii

gradina.sanatatii

Cetona de Zmeura Originala dr Oz

01 Apr 2013, 21:56

Pentru mai multe informatii inainte sa comandati va puteti informa pe www.cetona-de-zmeura.com despre produsele de pe piata din Romania. Unele nu exista niciunde si sunt chiar putine care chiar sunt originale. Unul din acestea este chiar Tropical Thin care exista si in America si are efecte dovedite! Bafta la citit la toti

sunshine84

sunshine84

interesant....

25 Mar 2013, 15:54

multumim pentru info

clienti

clienti

Cetona de Zmeura

24 Mar 2013, 08:36

Detalii poti vedea accesand http://naturasanat.ro/1017-cetona-de-zmeura-raspberry-ketone-complex-60-capsule-adams-vision.html

wonderland

wonderland

ce este mai exact cetona de zmeura?

11 Ian 2013, 14:24

este prima data cand aud....

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!