am slabit mult!!!

by: leloo
Dupa multi ani de incercari de diferite retete minune, am apelat la un instructor de fitness, cu ajutorul caruia am slabit 12 kg in 5 luni, tonifiindu-mi si musculatura. Daca vreti ponturi va stau la dispozitie

rodica.gheorghescu

rodica.gheorghescu

Vrem să știm povestea ta despre slăbit!

31 Mar 2017, 18:03

Tocmai ai terminat o perioadă de transformare și ai reușit să pierzi în greutate? Căutăm povești care sunt spuse din inimă, te fac să zâmbești, care sunt surprinzătoare și unice.
Trebuie să existe un aspect personal, fermecător și unic pentru fiecare poveste pe ai face și pe alții să înțeleagă modul în care tehnologia poate îmbunătăți viața. Pentru mai multe detalii contactează-ne pe gheorghescu.rodica@gmail.com! Așteptăm poveștile tale!

ovideo1978

ovideo1978

Ceva interesant 2

08 Mar 2017, 23:57

Continui ca vad ca nu e ca pe alte forumui sa poti scrie ce ai de scris.
Am testat si Lamotrigina care e un antiepileptic, dar neoficial mi-a mers la asta in doza de 600 mg/zi, o merge si cu mai putin, nu am avut efecte secundare.
Un Kg pe saptamana slabeam fara abtineri, nu imi venea sa mananc, put si simplu, nici nu puteam ca nu mergea.
Mancam putin si atat, in jur de 1200 Kcal/zi, paine, mancare gatita, carne slaba fripta, legume, din astea, in rest nu mergea.
si cu deficit de 1000 kcal/zi se slabeste 1 kil/saptamana asa cum este si normal.
Ponturile astea cu foame fortata si sport pana innebunesti, nu-s o solutie.
Acum nu stiu daca merge la toti. Medicii nu dau daca nu e ptr ce sunt ele in mod oficial dar am trecut peste stiind de unde vine pofta si foamea peste normal.
Si se leaga, low serotonina = pofta de dulciuri, asta scrie peste tot. Asa ca..asta e. Ce se intampla cand nu mai iei astea, e clar ca poti recidiva, dar macar slabeala o ia usor.

ovideo1978

ovideo1978

Ceva interesant !

08 Mar 2017, 23:29

La mine pentru slabire a mers ceva ce sincer nu prea scrie nicaieri, nu am folosit pastile din alea care agita, ci am folosit fie Cipralex fie Lamotrigina.
Cipralex este un antidepresiv care urca serotonina in creier si se pare ca asta taie brutal pofta de mancare la multi (nu la toti), se spusese ca la sanatosi Cipralexul nu facea rau din testele lor, am testat o doza chiar de 2-5 mg/zi, ptr depresie se da 10-20, deci doza mica, in cateva zile, pofta de mancare s-a diminuat serios, dar nu ca ma abtineam, nu simteam nevoia sa mananc mult in mod natural, ma trimisese bunica sa ii iau o prajitura si cand am intrat acolo sincer ma simteam ca si cum mancasem si eram satul, iar daca luam, dadeam afara poate, mai ales dispare pofta de dulciuri. Si asta fara nici o agitatie, fara nimic.
Daca bagi ceva dulce simti ca nu intra, nu..merge, nu stiu sa descriu, e ca si cum nu ai pofta deloc.
Si asa am dus-o 2 luni si am slabit 8 kile fara probleme, daca mai faceam si sport slabeam mai mult, dar nu am facut.

alecu.russo

alecu.russo

si io am zlabit !

09 Ian 2017, 11:25

am loat Zein sia-m zlabit 35 de kile in doo zile jumate ca mam uitat intro oglinda si nu mam recunoscut de zlaba ce ieream ! Io aveam cinzeci de kile, acum-a ce m-a fac io ca numai pot sa es afara cand bate vantu !

anaavram

anaavram

...

11 Apr 2011, 14:06

cautati Zein pe www.slabut.ro

anaavram

anaavram

Zein

11 Apr 2011, 14:05

Euam slabit cu Zein foarte mult. Am asociat capsulele se slabit Zein cu ceaiul si a dat rezultate spectaculoase. Curand implinesc 37 de ani. Metabolismul la aceasta varsta lucreaza mai greu... lucru dovedit de incercarea mea de a tine diverse cure de slabit care s-au soldat cu un esecuri. Am trecut apoi la pastile de slabit. Arp Farm, celebra `Capsula de slabit` - da, este extraordinar ca am slabit. Mult, foarte mult am slabit, dar ce efecte adverse... Eram foarte fericita ca reusisem dupa 2 sarcini sa am un corp in forma. 56kg!!! Superb! Am facut pauza o luna si am pus 11 kg... dupa o luna... si nu am mancat cine stie ce. Astfel de incercari cu DuoSlim care este copie ArpFarm si alte doua despre care nu am sa mai vorbesc pt ca fetele de pe acest forum `te invinovatesc` foarte usor de reclama mascata.
Intelegeti ca nu fac reclama, ca sunt o mama care a incercat si a trecut prin ceva situatii... Efectiv nu am timp de sala, alergat in parc...Am slabit cu Zein, da, si nu am pus la loc kg dupa tratament si nu a avut reactii adverse.
Imi pare foarte rau pt cei/cele care au incercat si nu a `mers`. Poate erau contrafacute, poate ati luat de unde nu trebuie.

oana0185

oana0185

Si eu am incercat sa slabesc

27 Dec 2010, 22:03

Si pana la urma am reusit dar doar printr-o dieta echilibrata si mult sport. Am facut aerobic acasa pentru ca timpul si banii nu mi-au permis sa merg la sala. Pentru sfaturi si exercitii de facut acasa eu va recomand www.cum-sa-slabesti.savy.ro. Site-ul contine sfaturi si exercitii foarte interesante.

catalinaandreea

catalinaandreea

Obesimed. Cine a mai urmat tratament cu Obesimed?

09 Dec 2010, 10:59

Buna,
Am nevoie de ajutorul nostru. Am gasit in Farmaciile Dona un nou produs de slabit, Obesimed. Este un dispozitiv medical, cu studii clinice care ii confirma eficienta. Am inteles ca acest produs este prezent si in alte tari europene.
L-am gasit la oferta (cutia de 135 capsule + cutia de 45 capsule).

A mai incercat cineva Obesimed?

marrry

marrry

Fetelor am REUSIT !

03 Dec 2010, 11:24

Ai auzit de KOMBUCHA?

Eu am slabit 10 kg cu: "Ceaiul Zeilor" (kombucha)
am luat de aici: kombucha_ro@yahoo.com

... si am si mai multa energie!

Am auzit ca :

Ajuta la Detoxifierea Organismului
Adjuvant in Tratament impotriva Cancerului
Inlaturarea naturala a surplusului de greutate
Fortifica Sistemul Imunitar
Tratament pentru Hemoroizi
Remediu Constipatie
Sanatate la indemana oricui
Cost mic pentru un Tratament durabil
Produs 100% Natural

scorpion_girl

scorpion_girl

Eu nu inteleg

18 Aug 2010, 09:31

nici in ruptul capului cum poti fii atat de batuta in cap sa crezi ca slabind 10 kg in 2 saptamni, de exemplu, iti dai peste cap intreg organismul, deseori, din pacate, pentru tot restul vietii???

Atat de mare e disperarea si nerabdarea incat merita sa ai tot restul vietii probleme hormonale, posibila sterilitate, probleme endocrine, palpitatii cardiace sau chiar cardiopatii...pentru 10 kg date jos in 2 saptamani??

betty_30

betty_30

va salut

12 Aug 2010, 12:26

hmmmm eu o sa aleg sa slabesc cu aparatul eximia dupa care o sa fac sport ca sa ma mentin.asta este planul de atac.maine merg la chic salon sa stabilesc cand incep tratamentul cu eximia si intre timp sa o imi fac si abonament la sala.va pup

valbyka2009

valbyka2009

13kg in 2,5 saptamani????????/

10 Aug 2010, 17:30

vreau s eu sasa stiu secretu asta pare interesant desi daca stai si te gandesti bine nu pare sanatos dar totusi sunt curioasa,mersi

cristiantaebo

cristiantaebo

BUNA ZIUA TUTUROR!!!

04 Sep 2008, 09:44

VREAU ACEL SIROP...daca chiar are aceste efecte...ma las de meserie :P

annddra

annddra

numele siropului?

07 Aug 2008, 09:51

alinna poti sa ne spui cum se numea siropul? pe mine cred ca m-ar ajuta foarte mult si nu doar pe mine.

cristiantaebo

cristiantaebo

12 kg in 5 luni este destul de putin...

01 Iul 2008, 09:28

La tae-bo, fetele au slabit 15 kg in 3 luni, capatand un tonus muscular deosebit si conturand armonios zone ale corpului fara eforturi culinare sau alte sacrificii.
Intra pe www.taebospecial.ro.
Poti vedea comentarii ale fetelor pe www.taebospecial.ro/forum pe pag.4
"monica
16/05/2008
10:36:59
dinamix
mie mi se pare super dinamix. am febra muscu la picioare, ceea ce mi se intampla mai rar.
sper, cristi, sa mai facem dinamix curand...ca la mine da rezultate. [emoticon fluierand fericit]"
"andreea simirad
12/04/2008
19:45:58
Veniti la Tae-Bo !!!
Buna! Vreau sa va spun fetelor ca sunt foarte mutlumita de rezultatele venirii constante la sala de tae-bo... am reusit sa scad in doar 2 luni 10 cm din circumferinta coapselor si 5 cm din circumferinta soldurilor... in plus ma simt mult mai relaxata si plina de energie... pot spune ca dupa antrenament pot relua ziua. Asa ca fetelor daca vreti in primul rand sa duceti o viata sanatoasa si sa va simtiti mai bine, si in al doilea rand sa va bucurati de o silueta de invidiat veniti la sala de tae-bo."

lucianlucyluci

lucianlucyluci

si eu am slabit cam 30 d kg in 10 luni

26 Iun 2008, 11:44

am slabit 30 kg in 10 luni.....am avut 120gk si acum am 90 .... am rausit ducandu-ma la sala de fitness cam d 5 ori p saptamana, fara sa mananc prejeluri, grasimi paine si dulciuri....problema e k acum am problema ff mare cu pielea... puteti sa imi recomandati cva?
cu respect Lucian

cristiantaebo

cristiantaebo

IMPORTANT !!!

12 Mar 2008, 09:27

cel mai bine, intra pe www.taebospecial.ro
acolo afli cum sa faci repede si usor orice vrei cu corpul tau...
sau si mai bine, te asteptam la sala sa intri in club.
Circuitele de aparate pot face foarte rau, deoarece daca nu sunt folosite programe complementare de antrenament, iti poate distruge articulatiile si deforma muschii.

vandal

vandal

De ce....

13 Mar 2006, 21:08

Traumatism emotional...problema e ca nu reusesc sa imi revin....maninc echivalentul a 500-600 calorii pe zi...nu mi-e foame de mai mult....inca nu am nici-o problema vizibila....aveam 104 am ajuns la 90 (greutatea mea odata era 70 la 1.8 m).

In ritmul in care sint probabil ca dau 3-4 kg/saptamina

cristiantaebo

cristiantaebo

hello dragelor!

13 Mar 2006, 12:05

Este destul de rau sa slabesti atat de repede intr-un timp atat de scurt.Pe langa dezechilibrul creeat in corp,poti avea probleme cu pielea.Dar totusi sunt curios cum ai reusit sa faci.Este o slabire in greutate traumatizanta?!?Cat despre instr.de fitness pot spune ca am fost antrenor de fitness timp de 4 ani si am incercat toate programele posibile.Am ajuns la o concluzie si anume aceea ca poti slabi in medie cu un program complex combinat de fitness vreo 4 kg/luna fara sa te ingrasi ulterior si asta mancand normal,fara dieta.

annie

annie

13 kg in 2,5 saptamani?!

10 Mar 2006, 17:24

Vandal, nu e cam radical? Ce ti s-a intamplat?

vandal

vandal

mda...

09 Mar 2006, 22:15

ce zici de 13 Kg in 2.5 saptamini?...nu recomand la nimeni ce mi s-a intimplat dar asta e...si ma indrept spre inca 5 Kg de pierdut pentru saptamina viitoare....

leloo

leloo

instructor

21 Feb 2006, 16:21

il cheama vlad hosu, de la firma faria fitness. mobilul lui este 0721.405.999

cristiantaebo

cristiantaebo

Cristian Tae Bo

21 Feb 2006, 13:20

Fetelor, am un prieten foarte priceput specializat pe fitness care este instructor personal.Este profesor kinetoterapeut.Daca va intereseaza...leonx23@yahoo.com

raluk

raluk

Cum il cheama pe instructorul cu care ai facut?

21 Feb 2006, 12:21

Ma intereseaza de mult sa gasesc un instructor personal de fitness si pare ca tipul de care spui mai si stie ce face.

leloo

leloo

da

20 Feb 2006, 18:31

Pe instructorul cu care am lucrat eu il plateam cu 300 RON pe luna, plus abonamnetul la sala (45 RON). Dar sincer, a meritat

geaninab

geaninab

are cineva idee..

18 Feb 2006, 17:56

oare cat costa un antrenor personal de fitness?

cristiantaebo

cristiantaebo

Metoda circuitului...

13 Ian 2006, 15:29

Mda,cand lucram ca anrtenor de fitness,foloseam aceasta metoda a circitului...Foloseam mai multe aparate incluzand elemente de aerobic.Este o metoda buna, dar, dupa vreo 4 ani de fitness am ajuns la concluzia ca Tae-Bo este cel mai eficient program pentru slabit, tonifiere si anticelulitic.Ma intreb cum se numeste acel antrenor care foloseste aceasta metoda?Recent, am auzit ca acesta metoda de antrenament este destul de populara si in state.

raluk

raluk

Am mai auzit faza asta...

28 Sep 2005, 15:19

Dar la mine nu pot spune ca a functionat asa de bine, ma rog eu nici u aveam de dat jos prea mult. Chiar voiam sa intreb un instructor daca se slabeste asa mai bine decat daca faci exercitii din toate grupele musculare cate putin.

leloo

leloo

ponturi

28 Sep 2005, 10:50

Cel mai bun pont, pe care l-am aflat de curand...Daca faci fitness si vrei sa slabesti, fa un antrenament in circuit, adica lucrezi cate o serie din fiecare grupa de muschi pe antrenament. Astfel se ard mai multe calorii. Fiecare antrenament este diferit, adica nu faci doua zile la rand aceleasi exercitii, si incepi si termini cu cate 20 de minute la bicicleta. Asa, si bazandu-ma pe o dieta cu multe proteine si putini carbohidrati si grasimi am ajuns la aceste rezultate. Evident, sub supravegherea instructorului

raluk

raluk

:)

28 Sep 2005, 10:35

Pai normal ca vrem...ce mai astepti?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!