aparat cu vacuum

by: ynna000
a folosit cineva impotriva celulitei astfel de aparate? eu am auzit numai lucruri bune.... sunt eficiente? ma bate gandul sa ma duc si eu la salon sa fac un tratament

anetta07

anetta07

normal

02 Aug 2011, 23:42

nu poti sa incerci orice.nici eu nu asta am zis.dar daca auzi mai multe informatii despre un produs si nu doar de la o singura persoana,daca stii ca de exemplu si saloanele folosesc aceste produse atunci e normal sa incerci si tu.pentru ca inseamna ca este ceva bun.
nu zic ca nu este important sa faci sport.dar daca poti sa folosesti si alte produse pentru arderea grasimilor de ce sa n-o faci?

semika

semika

fiecare are dreptul

02 Aug 2011, 12:46

sa aiba incredere in ceva sau nu iar daca nu incerci un aunumit produs nu inseamna ca e bun doar pentru ca te bazezi pe faptul ca "nu stii cum e", mi se pare o alegere inteleapta sa nu testezi orice produs care rasare pe piata

anetta07

anetta07

:)

01 Aug 2011, 14:31

daca cineva nu are incredere in diferite produse nu inseamna ca nu sunt bune.cineva care nici macar nu a incercat.pot sa faci exercitii fizice chiar si atunci daca folosesti o crema.de exemplu crema thermo are un efect mult mai mare daca il folosesti in timp ce faci sport.daca nu incerci n-ai de unde sa stii ca nu este buna.eu am incercat-o.si chiar este foarte buna.simt cum arde.si am scapat de celulita.

autumn

autumn

vezi

10 Mai 2011, 14:32

ca in cazul acestor tratamente exista o contraindicatie foarte clara si anume sensibilitatea capilara!

Unei prietene nu i s-a adus asta la cunostinta si acum are o ditamai pata rosietica-vinetie pe coapsa dreapta, unde i s-au spart vinisoarele de sange...

japonialove

japonialove

Tratament

10 Mai 2011, 12:06

Vacuum-ul pentru tratamente corporale cu vacum este una dintre cele mai eficiente terapii anticelulitice si de slabire, acesta se efectueaza cu ajutorul unui ulei sau a unei creme anticelulitice iar o sedinta nu trebuie sa dureze mai mult de 30 de min iar pentru a obtine rezultate este nevoie de cca. 10-20 de sedinte. Rezultatele se pot vedea dupa primele 3-4 sedinte dar dupa ce efectuezi acel nr de sedinte necesar pentru un rezultat complet va fi nevoie sa mergi si la sedinte de intretinere (la 2-3 saptamani) bafta

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!