Ati auzit de tratamentele antivergeturi Bruno Vassari?

by: marta25
Am urmat o cura de slabit care a dat rezultate insa am ramas cu vergetuti si am auzit ca la chicsalon se realizaeaza niste tratamente excelente din gama bruno vassari.Voi ati auzit ceva de aceste tratamente cu numele bruno vassari?
astept raspuns.:*

whocares

whocares

vreau eu

28 Ian 2009, 04:11

andreea eu sunt disperata din cauza vergeturilor. nu slabesc si ma ingras repede, sunt constanta in greutate insa am din ce in ce mai multe vergeturi pe solduri si mai nou SANI.
vreau eu detalii despre salon

andreeaniculescu

andreeaniculescu

cu creme???

27 Iun 2008, 14:55

asa imi iau si crema antcelulitica din magazin si imi trece celulita:)),nu?wake-up suntem in plina dezvoltare tehnologica..si eu am avut vergeturi si exista aparatura speciala pt asta.in 3 sedinte am scapat dar din pacate nu stiu sa-ti zic draga marta exact ce mi-a facut pentru ca au combinat 3 terapii si e o chestie revolutionara insa te pot pune in contact cu acel salon.si de bruno vassari,da am auzit dar sa fim realisti...eu ma uit la mama care daca are impresia ca se da cu o crema lifting de noapte are impresia ca se trezeste tanara.totul in ziua de azi e o strategie de marketing,pana nu incerci,nu crezi nimic.asa ca,daca nu ai investitie mare de facut si iti permiti sa faci experimente,fa o data si asta cu cremele si sfatul meu e ca daca nu vezi de la prima sedinta o ameliorare cat de mica sa te lasi!te pup si cauta-ma daca vrei sa-ti zic de salon

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!