Balsam de rufe Coccolino

by: ramonikg
Dragele mele, ce parere aveti despre noile parfumuri ale balsamului de rufe Coccolino Sensation Christmas Edition?
Am intrat in posesia kit-ului Passion Flower& Red Fruits si Purple Orchid & Blueberries. Recunosc,inclin catre Purple orchid. In urma spalarii cu Coccolino, rufele sunt catifelate si foarte parfumate...Voi? spalati cu Coccolino sau preferati alt balsam?

becky

becky

Chiar atat de bun precum se spune

22 Iul 2014, 13:08

Buna fetelor,

ma bucur enorm ca am gasit un topic atat de interesant ca si balsamul de rufe Coccolino. Adevarul este ca foarte mult timp am fost reticenta sa incerc, avand in vedere ca mi-au spus multe persoane ca producatorul foloseste extrem de multe chimicale daunatoare si ca nu face rufele atata de moi precum se spune. Voi il recomandati cu caldura din cate vad, nu? Am mai auzit ca ar fi destul de neplacut pentru cei mici, si poate provoca alergii. Exista vre-un graunte de adevar in asa ceva?
O zi frumoasa

filip_ramona2000

filip_ramona2000

Campania buzzstore

20 Ian 2014, 00:31

Buna, m-am inscris pe buzzstore.ro anul trecut. Inainte de sarbatori m-am inscris intr-o campanie de testare a noilor balsamuri Coccolino si am fost foarte bucuroasa ca inainte de sarbatori am primit acasa cele 2 balsamuri, un ursulet de jucarie si o felicitare cu o crenguta de brad atasata. Am incercat balsamuri dupa salbatori si mi-au placut foarte mult.

rostiri

rostiri

Balsamul Coccolino - preferatul meu!

18 Ian 2014, 13:08

Am incercat noua gama de de produse Coccolino si sunt extrem de incantata de parfumul lor.
Am de gand sa incerc toate cele cinci variante de pe piata!

amalia01

amalia01

super multumita!

14 Ian 2014, 19:14

Si eu sunt buzzerita si am testat noile arome. Ador varianta mov, deoarece este usor fructata si ma invaluie in parumul sau suav. Asta,la capitolul +...pentru a evita situatiile neplacute, poate ar fi de ajutor, pentru noi,cumaparatorii, aplicarea unei folii de protectie sub capac. Voi ce ziceti,dragi cumparatori si fani ai balsamului Coccolino?

vic3

vic3

coccolino sensation

14 Ian 2014, 14:56

sunt si eu buzz-er in aceasta campanie ,sunt foarte multumita de cele doua balsamuri miros bine si persista mult timp,iar hainele sunt mai catifelate :)

durusoctavia

durusoctavia

Balsamul de rufe Coccolino

11 Ian 2014, 15:45

Am testat si eu balsamul de rufe Coccolino, Christmas Edition, ambele variante, Passion Flower& Red Fruits si Purple Orchid & Blueberries, si pot sa spun cu sinceritate ca le ador...Cand le-am primit ne-am bucurat enorm deoarece au venit impreuna cu prietenul nostru de ceva timp, Coccolino. Momentul in care a ajuns la noi nici nu putea fi mai potrivit, exact inainte de Craciun. Asa ca parfumul minunat ne-a invaluit rufele, casa si...sufletul.

cristink_elena

cristink_elena

Balsam de rufe Coccolino

08 Ian 2014, 13:54

Sincer am mai incercat si alte balsamuri de rufe dar nici unul nu ofera acea senzatie minunata de parfum si catifelare in fiecare picatura precum Coccolino. iar de cand cu cele 2 arome Coccolino Passion Flower & Red Fruits și Purple Orchid & Blueberries e clar ca acesta este balsamul eficent pentru familia mea. Unde mai pui ca ursuletul cel pufos, numai bun de imbratisat si de alintat e de nedespartit de baietelul meu

ramonikg

ramonikg

Balsam de rufe Coccolino

05 Ian 2014, 19:58

Dupa cum vad,campania Coccolino ne-a nimerit la fix... Ne-a parfumat special sarbatorile de iarna. Folosesc de foarte multi ani Coccolino si sunt foarte multumita. Am testat de-a lungul timpului diferite firme. Am revenit la Coccolino si i-am ramas fidela :)))Daca s-ar premia fidelitatea pentru cafea si balsam as fi prima recompensata:)))Recunosc, nu ma asteptam sa am noroc si sa fiu aleasa. Asa ca, multumim BUZZStore ( www.buzzzstore.ro).

anydina

anydina

cel mai bun balsam Coccolino

30 Dec 2013, 21:03

Nu pot spune decat atat "m-am indragostit de ele".
Pur si simplu ador aceste balsamuri, miros divin, parca si rufele mele sunt acum in ton cu atmosfera sarbatorilor, miros bine, sunt pufoase, parca au renascut

ionela.costache.12

ionela.costache.12

Niste miresme incantatoare

25 Dec 2013, 22:53

Si eu am intrat in posesia celor doua editii de Craciun.Prima impresie a fost ca mi se par doua arome foarte placute care te introduc in atmosfera sarbatorilor de iarna.Daca vreti sa le incercati si voi intrati pe linkul : http://buzzers.ro/invite/8eb324495465f3c4d296cf3a7f143ff3 si inscrieti-va.E gratuit.

asmin

asmin

Coccolino

25 Dec 2013, 17:16

Si eu am intrat in posesia noului balsam de rufe Coccolino Passion Flower& Red Fruits si Purple Orchid & Blueberries in urma campaniei organizate de BUZZStore si Coccolino si sunt foarte multumita de el. Hainutele raman moi si catifelate,parfumul dureaza un timp indelungat si rufele se calca mult mai usor. Daca vreti sa participati si voi pe viitor la astfel de campanii de testare va invit sa va inscrieti este absolut gratuit aici: http://buzzers.ro/invite/de0609696ec7fe6ce38aaef3b918989f

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!