Balsam Silan Soft & Oils

by: giuliagrigore
Silan Soft & Oils este un balsam de rufeinovator din gama premium care contine uleiuri pretioase parfumate.
Designul este unul modern, iar sticla transparenta te duce cu gandul la produsele de beauty care.
Formula sa de ingrijire a tesaturii permite o absorbtie rapida si face hainele minunatde moi si parfumate pentru o duratălunga de timp.
Noua gama este disponibila in trei variante:
Silan Soft&Oils Gold – Rasfata-te cu parfumul delicat de vanilie, combinat cu note lemnoase senzuale si flori pretioase.
Silan Soft&Oils Purple – Experimenteaza amestecul oriental cu note pretioase de santal!
Silan Soft&Oils Blue – Simte parfumul captivant cu note fructate, echilibrate de note lemnoase seducatoare

nico_mic04

nico_mic04

silan oil

04 Iun 2016, 19:14

Silan are un parfum natural, fructat. Are un parfum unic, bland de flori,arome senzuale de mosc si vanilie. Este un balsam inovator cu uleiuri esentiale parfumate, unice si valoroase. Lasa hainele moi si parfumate pentru mult timp.

scinteie.iuliana

scinteie.iuliana

balsam Silan Soft&Oils

04 Iun 2016, 13:39

Hainutele mele o sa fie rasfatate. Miroase extraordinar de bine. Noul balsam Silan Soft&Oils are un miros placut si dupa ce este folosit in masina de spalat, hainele sunt mai moi si mai catifelate, parfumul rezistand mult timp. Recomand cu incredere acest produs. ‪#‎buzzsilan‬ L-am testat Miroase demential, nu lasa urme si hainele sunt mai catifelate

fodorp

fodorp

Silan este super

04 Iun 2016, 12:37

Am încercat acest balsam și ma cucerit, îl recomand cu mare placere și îl recumpara de când l-am folosit prima data

ap_jenik

ap_jenik

SILAN Soft&Oils

16 Mai 2016, 12:20

Noul Silan Soft&Oils contine uleiuri pretioase parfumete care iti incanta simturile si te invalui cu un parfum seducatior. Ingrijeste si catifeleaza hainele care vor fi foarte usor de calcat

calugarita5

calugarita5

Silan

13 Mai 2016, 22:24

Am testat noul balsam de rufe Silan Soft&Oils #buzzsilan si #buzzstore. Pot confirma cu adevarat ca hainele se usuca repede, se calca mult mai simplu, sunt catifelate iar parfumul de mosc cel de vanilie persista mult timp si este foarte placut!

petruca_bogdan

petruca_bogdan

Miros minunat!

13 Mai 2016, 07:57

Am avut ocazia sa testez acest balsam in campania #Buzzsilan si am fost incantata de aceasta descoperire.
Este un balsam minunat, cu un parfum puternic , dar placut, care i-ti rasfata simturile, hainele raman moi, placute la atingere si cu un miros placut pentru mult timp.Pur si simpu m-a cucerit.

collettemenges

collettemenges

silan...

12 Mai 2016, 19:20

Nu eram f incantata de ideea de a folosi un balsam pentru ca ultimele folosite nu faceau nimic... Nici miros, nici finete, nimic! Am avut ocazia sa testez acest balsam prin BUZZStore http://www. Buzzstore. Ro/ si... Surpriza! Un miros ce te invaluie de cum deschizi capacul sticlei, nu mai spun de momentul in care deschizi masina de spalat: D, experienta continua cu usurinta cu care se calca hainele dupa utilizarea lui, este economic, nu trebuie sa pui decat un capac in masina de spalat... Eu pun cateva picaturi si in apa din fierul de calcat: D per total, e minunat, voi mai cumpara cu siguranta!

kamellya_c

kamellya_c

pafum senzual si catifelare

12 Mai 2016, 16:55

#buzzsilan si eu folosesc acest balsam. Nu doar ca are parfumul si imaginea unui produs beauty dar, datorita uleiurilor esentiale are si alte intrebuintari fata de un balsam obisnuit,cu doar un capacel de silan dizolvat intr-un litru de apa, indepartezi mai usor sapunul si fixativul de pe gresie si faianta, poti pulveriza pe perdele si devin atistatice sau poti curata pensulele de machiaj. Catifeleaza hainele maxim , le face mai frumoase, mai usor de calcat si mai placute la atingere.

sidonia.toncean

sidonia.toncean

Balsam Silan = Primavara

11 Mai 2016, 15:18

Silan #buzzsilan a lansat o noua gama de balsam pentru rufe , Soft&Oil, ce contine trei produse: Gold, Blue si Purple.
Eu am primit spre testare produsul GOLD cu parfumul unic bland de flori de fructe, arome senzuale lemnoase de mosc si vanilie, iar hainele devin mai moi dupa spalare ,cu un miros unic care dureaza o lunga perioada de timp.
Dupa ce am spalat rufele si apoi le-am limpezit cu Silan Gold, am simtit "primavara " la noi in casa. Apoi am incercat Silan Purple care ofera un parfum captivant, echilibrat de note lemnoase senzuale, la care se adauga elemente orientale si mosc.
Am pus un servetel inmuiat in balsam in dulapul cu haine, betisoarele parfumate le-am inmuiat in acest balsam, husele de pe scaunele masinii le-am limpezit cu Silan Purple si peste tot aveam un miros persistent care ma facea sa-l adulmec cu mare placere.
Incercati-l cu incredere !
Daca doriti sa va inscrieti si voi la testari ,puteti sa o faceti aici: http://www.buzzstore.ro/invite/3162bdd0749577e201c8906f83093897

danella

danella

Impresii din campania de testare Silan Soft&Oils

10 Mai 2016, 23:31

Sunt una din norocoasele care au avut sansa de a testa Silan.Inca de la prima utilizare am fost uimita de parfum,ulterior am fost incantata de calitatile sale.Da,rufele mele au fost catifelate,moi,nu se electrizau,puteau fi calcate cu usurinta,fara a se mototoli cu usurinta.Am incercat chiar si utilizarea unui paharel cu servetel imbibat in Silan,pus intre rufe in sifonier.Cred ca parfumul a persistat aproape 2 saptamani.L-am recomandat cu mare drag prietenilor,care au testat la randul lor mostrele de la mine,au fost incantati si ei de rezultat.Am fost incantata,cand am vazut ca am fost selectata sa testez Silan.Multumesc BUZZStore! Multumesc #‎buzzsilan‬! RECOMAND TUTUROR SA FOLOSEASCA GAMA SILAN,disponibila in cele 3 variante! Eu le-am incercat pe toate si sunt foarte incantata.A fost o placere sa-l am in casa mea pe Silan! Silan e de calitate si e unic!
FB:https://www.facebook.com/vasilescu.danielacornelia

bogdanstancu.ro

bogdanstancu.ro

Curat, parfumat,calcat

10 Mai 2016, 18:26

După o sticla de Silan Soft&Oils, si a doua inceputa, ma declar multumit de noul balsam Silan. Rufele raman parfumate mult timp dupa spalare, mirosul se pastreaza chiar si in dressing. Personal, imi place efectul de catifelare, de moale pe care il reda hainelor, acestea devenind mai usor de calcat. Chinul camasilor calcate s-a diminuat considerabil de când le clatesc cu Silan Soft&Oils. L-am folosit pe orice tip de material : de la draperii si perdele, la covoare, prosoape, cearceafuri si jucarii. Rezultatul:neasteptat.De multa vreme caut un balsam versatil, care sa faca diferenta dupa folosire, acum pot spune ca l-am gasit.#buzzsilan

nusa_elena

nusa_elena

Silan Soft&Oils un balsam pretios

05 Mai 2016, 16:27

Am testat si eu noul balsam de rufe Silan Soft&Oils varianta Gold prin intermediul #buzzsilan si #buzzstore. E adevarat: hainele se usuca mai repede, se calca mai usor, sunt moi la atingere iar parfumul de mosc imbinat in mod armonios cu cel de vanilie persista mult timp. L-am testat chiar si pe jucarii. Am folosit trucul de parfumare a dulapului cu Silan Soft&Oils, precum si curatarea pensulelor cosmetice cu acesta.

anaisbeautyblog

anaisbeautyblog

Silan Soft&Oils

29 Apr 2016, 11:33

Am testat gratuit balsamul de rufe Silan Soft&Oils Gold in cadrul campaniei #buzzsilan organizata de ‪#‎BUZZStore‬ si sunt mai mult decat multumita de produs. Are un miros foarte delicat care ramane in haine o perioada lunga de timp. Drept urmare, am achizitionat si Silan Soft&Oils Violet, urmeaza Silan Soft&Oils Blue. :-)

mihaica

mihaica

Balsam Silan Soft&Oil

27 Apr 2016, 20:35

Am folosit multe marci de balsam de rufe, unele mai parfumate ca altele insa noul Silan Soft&Oil este de departe cel mai parfumat si mai fin balsam de rufe. Lasa rufele foarte catifelate si parfumate. Il recomand cu mare incredere si drag.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!