buna

by: isabellla
a-si vrea o idee pentru un model de desen pentru perete/pereti cu lavabila .m-am gandit sa fac un curcubeu deasupra patului.

gay

29 Sep 2010, 22:14

o cunostinta mi-a zis ca era agatat de gay pe strada si nu stia de ce, ptr ca sincer nu arata a gay deloc ,in sfarsit a aflat ca simbolul gay e curcubeul, avea si el un astfel de sticker pe masina fara sa stie :)

perete

21 Sep 2010, 20:33

eu nu as mazgali nimic pe perete, daca nu imi mai place dupa o vreme trebuie sa varuiesc toata camera, prefer sa am un tablou pe panza sau un headboard (lemn/burete/panza) cat tot peretele si sa pun pe el tot ce imi doresc. in functie de anotimp/sarbatoare schimb decoratiunile

andreeacrisan95

andreeacrisan95

desen pe perete

08 Sep 2010, 11:16

poate iesi chiar foarte bine , eu in schimb as incerca sa mai caut sugestii de amenajare , de ex http://femina.rol.ro/casa-ta/

cold_as_ice

cold_as_ice

Daca vrea

02 Sep 2010, 09:34

pentru perete este ok ideea cu iarba, insa daca vrea deasupra patului, poate ar merge mai bine ceva foarte deschis, cum sunt norii...

scorpion_girl

scorpion_girl

Ce parere

28 Iun 2010, 08:57

aveti de niste fire de iarba care ies din spatele tabliei patului, ca si cum ai avea patul asezat direct pe o pajiste? Nu ar fi linistitor?

tashulina

tashulina

Vezi

08 Mar 2010, 11:27

doar sa nu alegi nuante foarte aprinse ca se va crea un efect prea "incarcat"

alexandras

alexandras

..

08 Mar 2010, 10:27

mi se pare foarte vesela si frumoasa ideea, pe bune

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!