autonomie

by: shane_54
vreau pareri...de acord cu autonomia transilvaniei?sa le dam cadou transilvania ungurilor???sau sa le dea iancu de pe cal partea ce o merita?:))

hedonista

hedonista

stiam...

09 Feb 2006, 16:55

dar simt tot timpul nevoia sa mi confirmi:P

katy

katy

:)

09 Feb 2006, 16:29

shi am ajuns in punctul culminant al conflictului :))...

shane_54

shane_54

bine...si eu te iubesc!

09 Feb 2006, 15:40

:))))))))

hedonista

hedonista

au fost..

09 Feb 2006, 14:45

demisia respectivului au cerut o si cei din partidul conservator si Geoana si Boc..

shane_54

shane_54

nu prea cred ca confund termeniii

09 Feb 2006, 10:06

daca confundam termeni de ce nu au iesit si alti "romani" cum ii numesti tu la orizont?

hedonista

hedonista

shane..

09 Feb 2006, 09:44

tu confunzi termenul de"roman", cu cel de "politician"..pai bineinteles ca blaga i a cerut demisia si bla bla bla..pt ca este un prilej foarte bun sa"transpire"patriotismul..sa vada poporul..uite dom'le oameni care se gandesc la tara noastra..si apropos de anul 1995, cunosc o tipa care este unguroaica si este la poli, defapt tipa e draguta, care spunea ca de vreo cativa ani se strang semnaturi prin randul maghiarilor in ideea de a si face ei un "stat in stat"...oricum nu cred ca vor reusi vreodata..nu de alta dar pupam si noi niste dosuri de peste ocean..

shane_54

shane_54

pai tu nu stiai?

08 Feb 2006, 14:07

eu ma bucur ca mai sunt romani care i-au atitudine gen blaga care i-a cerut sa plece din romania!sa isi prezinte demisia si sa plece din romania!iar partea cu udmr...e adevarata...ei in acte sunt o entitate etnica si nu politica...dar au si partea politica...e ceva de genu daca retin bine...CDMR...de la conventia democrata a maghiarilor din romania!
eu ma intreb de ce drac iliescu nu i-a expulzat pe toti in 95 cand in zona covasna au fost prinsi elevi in tabere paramilitare cum faceau instructie in paduri pentru a cuceri romania!!!!
si mai ma bucur ca basescu a declarat dupa faza cu studentii de la cluj care au dat foc steagului roman si erau magiari din budapesta sa le dea pedeapsa maxima!!!inchisoare pe viata!

katy

katy

=))

08 Feb 2006, 12:05

intr-adevar prostie tipic ungureasca ... c rea sunt :)).... dar e prae tare bancul :D... nu mai stii :))

Si apropo am aflat ca UDMR ul nu e partid politic si organizatie etnik, deci c parere avetzi?

pinky

pinky

hahahaha

07 Feb 2006, 13:14

ce banc tare!!! prima chestie care imi vine in minte este "ce dobitoc" (ungurul)

shane_54

shane_54

ms...ms...10x!!!

07 Feb 2006, 12:50

oricum nu sunt genul care sa stea cu mainile in san!:))
atentie la asta:
un ungur se insoara cu o romanca..cu o seara inainte tatal ii spune fiului...fiule maine in seara cea mare cand ajungi cu romanca la usa o iei in brate...
fiul: de ce?
tatal:sa vada romanca cat e ungurul de puternic!
apoi o pui usor pe pat!
de ce?
sa vada romanca cat e ungurul de tandru!!!
apoi te dezbraci gol pusca in fata ei!
de ce?
sa vada cat e ungurul de frumos!
si apoi iti faci treaba!
Fiul: bine tata!!!
dupa noaptea nuntii...tatal bucuros il intreaba pe fiu...no cum o fost!
bine tata...am luat-o in brata sa vada cat e ungurul de puternic!apoi am pus-o pe pat usor sa vada cat sunt de tandru...apoi m-am dezbracat sa vada cat e ungurul de frumos...iar apoi m-am masturbat in fata ei!!!
cum???esti nebun? nu tata...SA VADA ROMANCA CAT E UNGURUL DE INDEPENDENT SI AUTONOM!!!!

deci atentie cu cine va combinati!:)))))

hedonista

hedonista

am uitat..

07 Feb 2006, 10:42

sa l felicit pe Shane pt subiect..foarte tare frate!:)

hedonista

hedonista

..

07 Feb 2006, 10:39

niste jegosi..pai daca astia s au inmultit k iepurii au vrut sa fie siguri ca vor avea si votul lor..

katy

katy

hhmmm :)

07 Feb 2006, 10:21

nu stiam :D.. interesant. Dar tot cred ca maghiarii ar trebui sa se mai potoleasca si sa invete sa aprecieze locul unde traiesc, chiar daca nu este prea grozav... oricum, usa de plecare mereu le este deschisa :))... TOT nu mi pot da seama cum au putut ce i din Alianta sa se lege la cap cu ei :((... prea mare greseala... Sa avem ministri maghiare... sa ne conduca ei p noi :((, de rasul curcilor ne vedem, din pacate !

hedonista

hedonista

este o problema..

07 Feb 2006, 10:11

eu nu am nimic impotriva lor..dar ma calca pe ultimul nerv cand in o parte a Romaniei, nu se vorbeste romaneste ci ungureste..si daca te duci acolo si intrebi ceva in romana,pt ca maghiara nu stii, (si chiar daca as sti nici n as intreba)nici nu se obosesc sa ti spuna in romana..si ce daca sunt 1,5 milioane?!!!?nu i tine nimeni aici...si cand l am auzit si pe Frunda ala ca la Consiliul European el nu reprezinta Romania, ci maghiarii mi s a facut parul maciuca..adik s au folosit de Romania sa ajunga acolo si cand s au vazut cu sacii in car..hasta la vista baby..nu sunt vreo patrioata infocata, dar nici chiar asa...si majoritatea ungurilor sunt indoctrinati de partidul in cauza..iar tarfele parlamentare profita de naivitatea lor si de legea minoritatilor care este obligatorie in UE, sa i intoarca impotriva tarii in care locuiesc defapt.Situatiile de genul asta ne fac sa l apreciem mai mult pe Funar..apropos, stiati ca Funar are sange de ungur???
Pe parbriz:P

doe

doe

sper ca nu supar pe nimeni,asa sper dar...

06 Feb 2006, 22:24

cum omul nu va intelege gluma...
Urca Iancu pe statuie si le da la unguri m...
Doamne ocrotestei pe Romani
Date-n p.... jos ca ardealu nu-i al vost
Doamne ocrotestei pe romani

pinky

pinky

NUUU

06 Feb 2006, 15:30

e tara noastra, e transilvania noastra si asa a fost mereu... tot ce pot sa primeasca de la noi este ce ai zis tu, de la iancu, si de la toti ceilalti posesori de... romani adevarati, desigur... si sa ia ei pana se satura, cat toata transilvania :)

katy

katy

:)

06 Feb 2006, 10:12

nimik nu le dam !!!! e transilvania noastra face parte din scumpa noastra romanie. cui nu ii convine sa se tireze in ungaria lor si sa ne lase p noi in pace :D!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!