Sunt insarcinata

Afla de la celelalte forumiste ce trebuie sa faci atunci cand esti insarcinata. Te confrunti cu o mica problema si nu stii daca este normal sau nu? Nu-ti fie teama sa pui intrebari.

Infertilitatea

Vedem peste tot mesaje incurajatoare, dar sincer eu nu mai pot de suparare. Sunt constienta ca exista solutii, dar presupun si un anumit cost pe care ...

0 mesaje

Fermecatoarele rochii petrecute perfecte pentru gravide

Dragele mele in timpul sarcinii am descoperit fermecatoarele rochii petrecute! Sunt nemaipomenite si mascheaza burtica luni bune! Va recomand cu drag!...

0 mesaje

vreau un bebe

din pacate am un chist ovarian,iar doctorii la care am fost doar m.au secat de bani fara nici un rezultat....am luat un tratament care sa ma ajute sa ...

0 mesaje

vreau un bebe

din pacate am un chist ovarian,iar doctorii la care am fost doar m.au secat de bani fara nici un rezultat....am luat un tratament care sa ma ajute sa ...

0 mesaje

vreau un bebe

1 mesaje ginie_ppultimul mesaj: 13 Feb 2015
by: ginie_pp
dr Istoc

vreau un bebe

0 mesaje

Cum ne alegem hainele de gravida?!

Dragi gravidutze am citit despre problemele voastre, si uite si dilema mea care creste odata cu burta: ce haine sa imi aleg ca femeie gravida? Voi cum...

0 mesaje

Sunt insarcinata?

Mi-am inceput viata sexuala acum cateva zile..si nu am facut-o protejat..prietenul meu spune ca nu a ejaculat in mine, dar am auzit ca poti ramane ins...

0 mesaje

Sunt insarcinata?

Mi-am inceput viata sexuala acum cateva zile..si nu am facut-o protejat..prietenul meu spune ca nu a ejaculat in mine, dar am auzit ca poti ramane ins...

0 mesaje

ovulatia

Buna ziua! Am si eu o nelamurire si as vreau un sfat va rog. in luna mai am ramas insarcinata. de obicei aveam un ciclu regulat de 28 de zile, dar in ...

0 mesaje

Dresuri pentru mamici

Pentru ca o femeie in perioada sarcinii nu trebuie nicidecum neglijata ci dimpotriva protejata, Laura Baldini recomanda dresurile pentru mamici, cu sa...

2 mesaje anyelaultimul mesaj: 12 Feb 2012
by: anyela
Foarte tare!

Sarcina toxica

O prietena foarte buna este insarcinata in 2 luni si jumatate. La prima sarcina (are un bebe de 1 an si 3 luni) s-a simtit foarte rau, iar doctorii i-...

1 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 28 Mar 2012
by: sunshine84
dar nu i-au spus

In sarcina

As dori sa stiu daca se poate ce suplimente vitaminice sunt recomandate in timpul sarcinii si cum se iau fiecare. Stiu ca anumite vitamine sunt interz...

3 mesaje electronicguestultimul mesaj: 04 Feb 2012
by: electronicguest
interzis

Insarcinata si...singura

M-a sunat acum cateva zile o amica sa ma intrebe daca ne putem vedea. Ulterior am aflat ca era insarcinata in 3 luni si ca de abia acum partenerul ei ...

4 mesaje eva31ultimul mesaj: 10 Apr 2011
by: eva31
Sa il pastreze.

Celule Stem

Pentru ca nu mai am mult si am sa nasc, am inceput sa caut o banca de celule stem in care sa depozitez celulele bebelusului meu... insa nu este usor ...

3 mesaje iri_vultimul mesaj: 06 Oct 2011
by: iri_v
celule stem din dintii...

Sangerari in sarcina

Aseara m-a sunat o amica, insarcinata in 3 luni jumate, sa imi spuna ca are de vreo ora, sangerari minore. Ma intreba daca e cazul sa se duca la un co...

2 mesaje scorpion_girlultimul mesaj: 23 Iun 2010
by: scorpion_girl
Probabil

corset pentru mamicile cu burtica

Buna! rasfoiam zilele trecute paginile de internet si am gasit un produs interesant pentru noi, viitoarele mamici. Este vorba despre un corset special...

2 mesaje rochiisexyultimul mesaj: 04 Nov 2011
by: rochiisexy
http://www.rochiisexy....

Dieta in timpul sarcinii

Credeti ca este ok sa tii o dieta in timpul sarcinii sa nu te ingrasi prea mult? Sora mea este insarcinata si este innebunita sa nu se ingrase prea ta...

dieta si sarcina

AJUTOR !

speuneti-mi daca sunt gravida!mai intai simptomele mele 1)intarzierea menstruatiei 2 3 sapt 2)2 teste pozitive.. 3)sanii foarte sensibili si durerosi ...

3 mesaje anishaultimul mesaj: 29 Mai 2009
by: anisha
?????

Ajutati-ma cat mai repede

mai intai simptomele mele 1)intarzierea menstruatiei 2 3 sapt 2)2 teste pozitive.. 3)sanii foarte sensibili si durerosi 4)de la 49.7 kg in 3 sapt am a...

1 mesaje tashulinaultimul mesaj: 23 Mar 2009
by: tashulina
Hmm

anticonceptionalele dauneaza?

am auzit la multe tipe ca anticonceptionalele ar fi daunatoare organismului. Voi ce ziceti?

da

Insarcinata sau nu?

Buna fetelor sunt mai noua si nestiutoare. am si eu o problema care suna asa: In data de 30.11.2008 trebuia sa am CM dar nu aventi, in data de 02.12.2...

6 mesaje eva31ultimul mesaj: 10 Apr 2011
by: eva31
Sa faca teste de sange...

Am o intrebare:

de cand este vizibila sarcina la ecograf? Dar la control ginecologic? Am o prietena care se confrunta cu niste probleme..

ecograf

Sex in timpul sarcinii?

Mamicilor...cum a fost? Cum vi s-a parut? Ati mai avut chef de asa ceva?

eu am auzit la foarte ...

sunt insarcinata si nu stiu ce sa fac..

am nevoie de ajutor,sunt insarcinata in sase saptamani si la sfarsitul saptamanii sunt programata pentru avort .eu imi doresc copilul dar prietenul me...

20 mesaje electronicguestultimul mesaj: 04 Feb 2012
Simplu

oare sunt insarcinata???

de cateva saptamani am stari de greata si uneori si pofte si mia intarziat si ciclul menstrual 8 zile,am facu o ecografie si am endometrul marit am fa...

4 mesaje electronicguestultimul mesaj: 04 Feb 2012
No comment

Sunt insarcinata??Ajutati-ma!!

Am si eu o problema foarte mare....pe 3 septembrie am avut un contact sexul cu iubitul meu dar am luat postinor 2,eram chiar in perioada fertila!Pe 19...

15 mesaje cocutza21ultimul mesaj: 21 Nov 2008
by: cocutza21
buna

sint insarcinata!!!!!

Haloo!!sint foarte fericita ca dupa 10 ani am reusit sa fiu din nou insarcinata!!Am deja 18 saptamini si tare mi-ar place sa discut cu alte viitoare m...

2 mesaje felicia_andreescuultimul mesaj: 18 Feb 2008
by: felicia_andreescu
felicitari

am aflat

gata! este oficial, sunt insarcinata, port un sufletel in mine, insa am facut ecografia prea devreme si se vedea ca un bob de piper

2 mesaje annieultimul mesaj: 21 Mar 2007
by: annie
Felicitari!

sunt insarcinata!!!

Sunt inasarcinata in 2 luni am intrat in a treia.Problema e ca saptamana trecuta am fost la dentist,am avut o extractiepentru care ma simt extrem de v...

2 mesaje lalkaultimul mesaj: 11 Feb 2007
by: lalka
eu stiu

O viitoare mamica singura!

Eu sunt insarcinata in 8 luni si abia astept sa-mi vad fetita. Sunt f. fericita desi sunt singura....sper sa ma descurc...ce ziceti?

3 mesaje dinescu_oultimul mesaj: 03 Feb 2005
by: dinescu_o
RE: O viitoare mamica ...

Mamica de gemeni

29 mesaje ultimul mesaj: 12 Feb 2006
by:
buna...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!