adresa sala pt. tae-bo

by: andreea_dojo
buna am intrat si eu in clubul vostru si vreau neaparat adresa de la sala de tae-bo.eu am inceput sa fac acasa exercitiile, dar cred ca nu o sa ma tina mult.cred ca mersul la sala este mai bun decat exercitiile facute acasa pentru ca la sala nu te deranjeaza nimeni in timpul exercitiilor;asa cum patesc eu de fiecare data(suna telefonul,....)

autumn

autumn

Vreau

23 Aug 2010, 09:18

si eu adresa unei sali din Drumul Taberei, cu preturi ceva mai omenesti...

daciana_d

daciana_d

Sala Bery Fitness & Spa

02 Feb 2010, 13:24

Eu aici practic TaeBo si sunt aici 3 instructoare super care merita pe bune incercate: Gerda, Flavia si Andreea (imi plac chiar in aceasta ordine)

http://www.bery-fitness-spa.ro

Eu merg de vreun an. un abonament costa 12 sedinte - 160 RON sau in jurul acestei sume.

tashulina

tashulina

Dap

08 Apr 2009, 11:39

Intr-adevar, tae-bo este un sport complet, care imbina utilul cu placutul. Si ce e mai relaxanr decat sa slabesti facand ceea ce iti place?

tasia

tasia

tae-bo special

03 Oct 2008, 09:13

Cristi e un super antrenor de tae-bo. Eu mergeam la el la sala pana sa raman gravida. Acum imi propun sa ma apuc iar de tae-bo doar la el....

cristiantaebo

cristiantaebo

ADRESA SALA TAEBO

04 Mar 2008, 09:37

Adresa o gasesti pe www.taebospecial.ro
In incinta Liceului Iulia Hasdeu DIMITROV - sala mica de sport...detalii la poarta (pentru sala mica de sport - taebo cu Cristian)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!