"DEVICE"-URI PT ABDOMENE

by: tao-tao
Hello!
Sunt tentata sa achizitionez un "aparat" care te ajuta sa faci exercitiile pt abdomen intr-un mod mai sigur si mai eficient (cel putin asa este prezentat in reclama tv),insa nu stiu daca este cu adevarat eficient.Foloseste cineva un asemenea produs?Imi puteti da cateva informatii? Problema mea o reprezinta durerile de gat si de spate atunci cand fac exercitii pt muschii abdominali(probabil nu le execut corect).

anyela

anyela

..

21 Aug 2012, 03:49

Am incercat o data, nu pare greu, doar ca vrei sa lucrezi doar abdomenul? Uite, tae bo te ajuta cu cu tot corpul sau inotul la fel. Iti folosesti toti muschii :)

ira0305

ira0305

...

26 Nov 2008, 15:05

parerea mea e ca fara miscare nu poti sa obtii nici un rezultat.degeaba stai cu aparatul la abdomen daca tu ai un regim de viata mai mult sedentar.cred ca trebuie si exercitiu fizic

ihatepink

ihatepink

Am si eu

26 Sep 2008, 16:03

Mi-am luat un aparat pentru abdomene. Pentru a avea dureri de gat trebuie sa-l tii nemiscat, sa nu-l misti odata cu efecturea abdomenelor.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!