Branduri haine

by: redbaloon
Ce branduri ati dori sa vina in Romania?

maddypop

maddypop

fashion online

23 Mai 2011, 13:40

Sunt reduceri de 75% la ceasurile Hindenberg pe www.Stilago.ro. Wow sunt adevarate bijuterii.Oricum mie ceasurile mi se par cele mai elegante bijuterii din lume. Cred ca un astfel de ecas cere si o tinuta pe masura iar hainele de la Rick Cardona fac parte din categoria asta. Au rochii vaporoase foarte feminine si colorate care merg vara foarte bine.Sunt geniale.

ramonagh

ramonagh

reduceri lenjerie

21 Apr 2011, 10:51

da am intrat acum pe www.Stilago.ro si am vazut lenjerie la reduceri de la Lepel la 20 lei sua sutiene la 30 lei super misto. De ce ziceati voi fetelor mai sus la brandurile alea mi se par prea scumpe, un sutien ca lumea ajunge si la 60-120lei..deja e exagerat parerea mea...acum nuj fiecare cumpara de cati bani are.

valy87

valy87

shopping online

15 Apr 2011, 11:11

Buna.Voi ce parere aveti de shoopingul online?Am vazut si eu brandurile de pe Stilago.ro si imi plac super mult topurile de la Ecko si as vrea sa imi iau cateva.

corinapop

corinapop

Shopping online

06 Apr 2011, 13:01

Buna fetelor.Ati vazut ca sunt acum la reduceri branduri noi pe www.Stilago.ro? D&G, Ck, Pierre Cardin. Sunt foarte tari. Am vazut o jacheta alba geniala la D&G si cred ca o sa o port cu rochita neagra de la D&G. Voi ce va luati?

xenadivina

xenadivina

haine de firma

04 Nov 2008, 15:17

orcat de scumpe ar fi oamenii ar da bani pe ele pentru ca vor a arata ca nimeni nu mai e ca ei haine de firme nu sunt cine stie ce de ele inafara de treninguri

tasia

tasia

Daca ajung aici vor fi super scumpe !

28 Oct 2008, 15:09

1) River Island
2)Victoria's Secret!!!!
3) Stela McCartney, Moschino, Escada...etc.....

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!