Ajutati-ma sa ma igras ! HELP !!!

by: alexia
Salut fetelor. eu sunt ff slaba, am 1.60 si 40 kg. Cel mai mult am avut 48 kg si aratam f bine dar in de 4 ani am 40 kg si nu pot sa ma ingras orice as manca :((.

oana_elena

oana_elena

raspuns

21 Feb 2006, 12:56

te rog daca vrei sa intri pe mesenger pe onix_82, sa vorbim online, caci am o solutie ptr tine.

alexia

alexia

multumesc

18 Feb 2006, 22:23

multumesc mult pt sfaturi, am sa ma duc si sapt asta la doctor ca am niste probleme cu glicemia, sa vad si acolo. Merci mult

inutza

inutza

:)

18 Feb 2006, 21:46

am o prietena care a fost in situatia ta...are 1,67 si avea vreo 45 de kg...sa-ti spun ce a facut ea si a dat rezultate...exista batoanele alea energetice,se gasesc in farmacii si deobicei se mananca in curele de slabire pt ca ele inlocuiesc o masa...dar prietena mea manca normal si manca si un baton...astfel era ca si cum manca de 2 ori...si mais tiu ca aincercat cu vitamine dar nu pastile pt ca alea nu-si faceau nici un efect...vitamine injectabile...ar fi indicat totusi sa te duci la un medic,ea a fost si cu sfaturile acestuia a reusit sa se ingrase!succes!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!