1000 E

by: m_marian
Cum ai reactiona daca ai gasi pe strada, alaturi de cel mai bun prieten, 1000 de euro ? Cum ai imparti banii: a.50%-50%, b.75%-25%, c.90%-10%, d.nimic, ca doar eu i-am vazut, e. o atantie, ca a tinut de 6 cand i-am ridicat, f. mai da-l incolo ca si-asa are mai multi ca mine.

elalitta

elalitta

:)

24 Iun 2008, 18:11

mie chiar mi s-a intamplat chestia ast! nu era vorba de 1000 euro , ci de 900! ce am facut cu ei?? iam cheltuit impreuna!!:))

panterootza

panterootza

fifty-fifty...

24 Iun 2008, 11:03

daca nu i-as fi gasit,nu as fi avut nici 10%din ei...m-as multumi cu jumatate de suma,si cealalta parte as da-o prietenei cele mai bune!si asta fara sa gandesc de doua ori inainte...oricum,mare lucru nu as putea face cu ei,nefiind bani munciti cinstit,probabil s-ar risipi imediat...´´problema´´pusa de tine imi aminteste de o intamplare din trecut,cand prietena mea m-a instiintat k are loc un concurs la noi in firma,un fel de ´´tombola´´,cu premii in bani si obiecte...Am castigat atunci 200 mii,nu erau cine stie ce bani,dar m-am bucurat...ce am facut dupa ce am intrat in posesia banilor?am sunat-o sa iesim la o pizza,si am cheltuit toti banii impreuna cu ea...nu mi-a parut deloc rau,doar ea ma anuntase in legatura cu tombola;si in plus,ne-am simtit bine impreuna la ´´un pahar de vorba¨´...

dinu_carmen

dinu_carmen

....

23 Iun 2008, 19:03

I-as lua pe toti.Dak el/ea i-ar fi vazut inaintea mea nu ar fi impartit sigur cu mine.

Diete pentru adolescenti
Diete pentru adolescenti
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!