Activitati...

by: moderator
ce activitati aveti in perioadele astea reci? eu sincer nu mai stiu ce sa mai fac sa nu ma plcitisesc in casa

decusut

decusut

Va place sa va confectionati singura hainele?

28 Mar 2012, 14:55

Pentru pasionatele de croitorie si handmade, oferim masini de cusut si de brodat, mese de calcat profesionale, diverse accesorii pentru croitorie: picioruse pentru cusaturi speciale (tiv, fermoar, matlasat, etc), foarfeci, planse de croi, accesorii de quilting, ata de brodat. Inscrieti-va pentru newsletter si urmariti promotiile noastre. Aveti incredere deplina, suntem distribuitori autorizati ai brandurilor de top, produsele sunt comercializate la prima mana, probam garantia calitatii cu certificatele ce insotesc produsele, si aveti service specializat la nevoie. Va stam la dispozitie on-line pentru intrebari si sfaturi utile, atat pentru incepatoare, cat si pentru "veterane" in ale cusutului! Vizitati magazinul nostru virtual www.decusut.ro. Ne gasiti si pe Facebook si Twitter.

in perioada rece

23 Mar 2012, 16:30

eu mergeam foarte mult la sala, la bowling sau la biliard:)

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!