ajutati-ne k sa putem ajuta

by: madutzy
buna,numele meu e madalina,am 19 ani,fac parte dintr-o trupa de dans street dance,si impreuna cu colegii mei am hotarat sa dansam pt 2 familii kre au foarte mare nevoie de bani.problema este k noi suntem elevi si nu dispunem de niciun ajutor si nu ne baga nimeni in seama,iar parintii nostri nu dispun nici ei de sume mari d bani k sa ne poata oferi.tot ce ne dorim este sa ajutam niste familii care chiar au nevoie de ajutorul nostru,vrem sa dansam pt acesti oameni pt k asta este tot ce stim sa facem mai bine,dak credeti k ma puteti ajuta va rog frumos sa luati legatura cu mn pe adresa madutzy_88@yahoo.com va multumesc

mariasamachis

mariasamachis

un gand bun!!

23 Iun 2008, 15:56

Scriei la echipa 'happy hour' si spune-i ce stiti sa faceti si ai sa vezi ca o sa te ajute!! succes!

madutzy

madutzy

buna

21 Apr 2008, 17:51

sunt din bucuresti,pai noi vrem sa dansam pt ei,dar nu ne ajuta nimeni...ma ref la televiziuni,pt k numai asa pot fi ajutati:(

red_angel88

red_angel88

buna

16 Apr 2008, 15:07

eu sunt iulia si am tot 19 ani. de unde esti???? si in cel fel vrei sa ii ajuti zi-mi la ce te-ai gandit???

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!