alte bancuri

by: hedonista
Trei copii la maternitate, doua fetite si un baietzel;
Baiatul: Voi sunteti fetitze, eu sunt baiat, stiti ce fac baietzeii cu fetitzele?
Fetitzele: Noi nu stim, suntem prea mici, dar tu de unde stii ca tu esti baiat?
Baietzelul, ridicandu si paturica: tatam-tatam!!!! am ciorapeii albastri!!:P

Culmea matematicii:
Sa-ti iasa socoteala pe strada.
Culmea culmilor matematicii:
Sa-ti iasa si solutia.

culmea durerii: Sa ti se sparga toate oalele in cap si sa te doara in cot!
culmea fotbalului: - sa deschizi frigiderul si sa strigi GOOOL

Culmea masturbarii:hands-free

Culmea casatoriei:
Sa ceri mana fetei si sa primesti piciorul tatalui!

Culmea frustrarii sexuale: sa te masturbezi si sa-ti dai seama ca nu esthi genul tau

Era o zi superba de vara si indianul se intorcea acasa
pe un cal alb,inspumat.In vale indianca spala rufele
linistita.Si cum vine indianul in viteza opreste calul
chiar pe marginea vaii.
Dintr-o data o roca mare de calcar se desprinde si se
rostogoleste pana ajunge la indianca si o face varza,la
care indianu':
- Vai baga-mi-as, e a treia masina de spalat pe care
o strica calcaru' trebuie sa-mi iau Calgon!
Concluze: Masina de spalat traieste mai mult cu CALGON!

Pe o plaja de nudisti, un nudist observa ca un alt nudist de langa el avea bagat in cur un dop. Curios, il intreaba pe tip de ce sta cu dopu' in cur. Respectivul se apuca sa-i povesteasca:...
-Pai mergeam prin desert si am gasit o lampa. Am sters-o de praf si din ea a iesit un duh ca in povestea cu Aladin, si mi-a spus ca imi indeplineste o dorinta...
Si tu ce i-ai spus?
-NO SHIT..!?! :)

James Bond intra intr-un bar, unde la o masa o tipa blonda, super, statea la o masa. J.B i se adreseaza:
J.B.: Bond, James Bond.
Ea: Off, Fuck Off.

Mare eviniment mare!Stefan Hrusca in urma unui accidend grav si-a rupt gatul.
CAUZA:a cazut dintr-un copac cu flori.

Madam vine din vacanta si este intrebata : -Unde ai fost ? -la Constanta si M-AM AIA. -si acum unde te duci ? -la CINE-M-a .

Sper ca v au placut si voua!

cioco_bocco

cioco_bocco

nu pot sa le postez pe toate la numa600de caract;(

21 Dec 2006, 13:04

Doua prietene stateau de vorba.
- Te-ai uitat vreodata în ochii sotului tau în timp ce faceai sex?
- Da.
- Si ce mutra avea?
- Statea în usa ca prostul...

Un oltean vine acasa beat crita si se culca cu caciula pe cap. Pe la miezul noptii, se trezeste, pune mana in cap si-si spune surprins:
-Mai, mare minune. M-am culcat chel si m-am trezit cu parul valvoi.

Un poliþist se bãrbiereºte. Sunã telefonul. Poliþistul se taie... De ce? Sã ºtie unde a rãmas...

pisi

pisi

al doilea banc

19 Dec 2006, 10:40

Nunta mare intr-un sat de munte. Tot satul sarbatoreste inclusiv Ion studentul, viitorul intelectual al satului, inclusiv Maria o fata tinara dar urita, handicapata si cam strimba. Toate fetele mari si mici din sat roiau pe linga Ion. Nunta e in toi. De atita atentie Ion se imbata putin mai mult. Maria prinde momentul si-l atrage pe Ion in sura. Dupa lungi insistente desi ii era scarba, Ion se decide si fac dragoste. In timpul actului Maria intreaba: - Nu-i asa ioane ca am si eu ceva frumos in mine ? - Da ai, dar.... Imediat o scot !!!!!

pisi

pisi

bancuri

19 Dec 2006, 10:39

Douã blonde cãutau prin pãdure un brad de crãciun. Dupã o zi întreagã de stat în frig una dintre ele spune celeilalte: -Auzi, n-ar fi mai bine sã luãm unu` asa, fãrã globuri??

pisi

pisi

banc rautacios :P

15 Dec 2006, 11:43

Pasarel si Pasarica, singuri, singurei, pe-o creanga in mijlocul padurii, romantism, vraja, etc,... Pasarel: Pasarico, o smecherie, ceva in seara asta?? Pasarica(tup, tup, mai incolo): Cum mai Pasarel, pai asa ma stii tu? Pasarel(tup, tup catre ea):Hai ma Pasarico, ne iubim si noi?? Pasarica(tup, tup mai incolo): Hai mai Pasarel ,fii solemn, nici nu ma gandesc! Pasarel(nervos, tup, tup langa ea): Hai dom'le, lasa-ma cu texte d'astea! Pasarica tup,tup mai incolo si cade de pe creanga intr-o balta. MORALA: Cu cat e preludiul mai lung cu atat pasarica e mai uda!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!