Am un of

by: pisi
De cateva zile nu mai primesc replicile prin e-mail deloc si nici propunerile pentru teme noi nu le primesc,desi am lasat acea bifa cum ca doresc sa fiu anuntata prin e-mail cand apar replici sau teme noi.
Se intampla doar la mine sau este ceva cu caracter mai general?

Multumesc pentru raspunsuri si sper sa se remedieze cat mai curand acest mic neajuns. :)

O zi buna!

pisi

pisi

Ai avut dreptate,Alexandra,

26 Sep 2007, 12:49

toate mesajele nu le primeam in inbox ca pana acum ci in bulk,iar eu dadeam empty bulk fara sa ma uit ce mesaje am pe acolo.

Cine stie de ce ne ajung mesajele in bulk...

traistaru

traistaru

tema

20 Sep 2007, 15:10

azi dimineata am propus o tema pe care nu o regasesc pe site. in acelasi timp si chestia cu autentificarea merge foarte greu. anuntata sunt cand apar doar replicinoi, nu si teme.

qloty

qloty

pisi

20 Sep 2007, 13:43

eu primesc instiintarile de care vorbesti desi debifez de fiecare data casutza cu pricina!!!! Mailul meu e pe yahoo si cred ca ei au o problema pentru ca nu pot sa citesc nici un mail sau sa intru pe replici daca tot primesc instiintarile. Data tot pe yahoo ai mailul s-ar putea sa fie o problema a lor.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!