As dori parerea voastra !!!! lol

by: pisi
Ce parere aveti de avatarul meu ?Unii spun ca ar fi un avatar urat,altii se abtin de la comentarii,iar mie, of Doamne,mie imi place acest avatar. lol lol lol

Va invit aici sa va spuneti opiniile ,pro sau contra ( se accepta si abtinerile :P) pe marginea avatarului meu. :D

Dilema forumului:sa-si schimbe utilizatoarea Pisi avatarul,da sau nu ? lol lol lol

Va rugam postati aici opiniile Dumneavoastra. lol

Semnat:
Pisi,aia cu avatarul cu pisica "urata in draci" lol lol

pisi

pisi

Ella*,

30 Oct 2006, 12:47

ce suflet minunat trebuie sa ai. :)
M-am convins inca odata,recitnd mesajul tau. :)

Si eu cat as vrea sa ma o pisica ca si animal de companie,dar nu pot,din cauza iubitului meu,care alergie la parul de pisica si caine. :((
Mi-a promis ca-mi va lua intr-o buna zi o pisicuta,d-abia astept sa vina ziua aceea. :)

O zi buna. :)

pisi

pisi

Ador pisicile

24 Oct 2006, 19:16

Ella*,atunci cand am postat aceasta tema,aveam un alt avatar,care mie imi placea,dar mai multor persoane de pe acest forum nu. :)
Chiar l-am intrebat pe iubitul meu,el ce crede despre acea pisica din avatar si ... restul il stii din mesajul meu anterior,asa ca am schimbat pisica. :)

Sa fiu sincera,nu prea imi plac pisicile de rasa,ci mai degraba cele din rasa comuna, deoarece sunt cu mult mai jucause,mai putin pretentioase,mai putin mandre,decat cele de rasa. :)

Intotdeauna am avut pisici din rasa comunca,pt ca asta mi-am dorit:o pisica jucausa si fara fite,o pisica mamoasa etc. :)

Am o prietena care are un motan negru,mama,ce mamos e ala mic,cum ma prinde isi pune capul pe gatul meu si incepe sa toarca,de simt ca-mi vibreaza tot capul de la torsul lui. :)
E si el un suflet nevinovat care vrea sa fie iubit si alintat. :)

Tare dragi imi sunt animalutele acestea. :)

dany17

dany17

sal

22 Oct 2006, 14:20

ma bag si eu in discutie asa ca.........., dar mie imi place pisicuta aia. are asa o fata speriata si daca ne gandim mai bine, asa suntem si noi uneori atat de speriati incat ii speriem si pe cei de langa noi, nu??????

da stiu, o sa ziceti ca sunt nebuna!!!!!!!

pisi

pisi

Leo,te referi la mine sau

22 Oct 2006, 13:53

la pisica din avatar ? :)
Te intreb asta ca sa stiu daca iti trag un cap in gura (lol lol) sau ramanem in continuare prieteni ? :P Sper ca stii de gluma...

Pe bune acum,deja mi se pare prea mare tevatura iscata pe forum in jurul avatarului meu,chestia asta imi aduce aminte de vorba aceea cu "tara arde,iar babele se piaptana",si nu vreau sa jignesc pe nimeni cand scriu acest lucru,e pur si simplu o parere personala. :)

Mie una mi-a placut si pisicuta din fotografie(mie imi da impresia ca a fost trezita proaspat din somn si ca i s-ar fi pus o lanterna in ochi,pt a fi facuta aceasta poza),dar mi-a mai placut si ca poza ca este alb-negru,atitudinea pisicii care parca e chiauna de somn,si in acelasi timp curioasa etc. :)

L-am intrebat pe al meu ce crede despre aceasta poza,si mi-a zis:"Auzi,tu esti sigura, ca asta e pisica si nu caine ??? Mie imi pare a fi un chihuahua,asa urechi mari are." lol lol lol
Am ras amandoi cu lacrimi. :)

Dar am incredere in voi si in el(in iubitul meu),desigur,si ma voi mai gandi daca sa va chinuiesc in continuare cu acest avatar.:P

Multumesc pt mesajele voastre haioase.:)

V-am pupat pe toti. :)

Semnat:
Pisi,pisica capitalista(hranita cu Whiskas din ala capitalist),"urata in draci" si maidaneza :P

leo

leo

lol

22 Oct 2006, 05:15

e cea mai perfida mâta pe care am vazut-o :))
pariez ca e hranita doar cu wiskas si nu a prins o data macar in viata ei un soarece...

katy

katy

:)

20 Oct 2006, 18:53

mie imi place, e interesanta si are ceva in privire care o face sa fie speciala :) parerea mea !!!! eu una nu o vad "urata in dragi" si f misterioasa k si cum nu ai sti care va fi urmatorul pas!

Pupici!

hedonista

hedonista

hmm

20 Oct 2006, 17:21

Parerea mea ca avatarul tau nu este asa plin de viata cum esti tu..daca ar fi sa caracterizez pisica aia as spune ca este o pisica introvertita si din privire mi se pare razbunatoate...nu radeti..asa mi se pare mie..Si concluzie..nici mie nu mi place:)Na..ce sa i faci..gusturile nu se discuta

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!