Bancuri noi

by: pisi
alte bancuri

danyel

danyel

faza reala la facultatea de medicina

12 Aug 2006, 11:30

se discuta despre compozitia spermei si profesorul explica:contine glucide,lipide,etc...
la un moment dat se ridica o studenta si ii atrage atentia profesorului ca nu este adevarat pt k nu este dulce;
moment de liniste la care profesorul: draga mea,papile gustative se gasesc pe limba,nu in gat..

danyel

danyel

ink 5 min pauza:D

12 Aug 2006, 11:21

20 DE MOTIVE SA FII BARBAT 1.- Iti pastrezi buna dispozitie toata luna.2.- Mecanicii nu te fac prost.3.- Nu cari peste tot o geanta plina de cacaturi.4.- Nu ti se fura la coafor.5.- Ti-e perpendicular daca nimeni nu observa noua ta freza.6.- La interviu pentru un job corpul tau nu conteaza.7.- Daca esti criticat la munca, nu gindesti ca toti te urasc in secret.8.- Nici-unu dintre colegi tai n-are capacitate de a te face sa plingi.9.- Lenjeria intima te costa 25000 in loc de 120000.10.- Trei perechi de pantofi sunt destui.11.- Aranjamentele pentru nunta se rezolva singure.12.- Haine de nunta: 500,000 lei in loc de 3.000.00013.- Iti pastrezi numele de familie toata viatza.14.- La luna de miere sau in vacantza ai nevoie de o singura geanta.15.- Faci baie si esti gata in10 minute.
Shpan: 16.- Poti umbla in tricou alb prin locuri unde te poti uda.17.- Tot ce ai pe fatza ramine cu aceasi culoare18.- Nu trebuie sa te razi mai jos de beregheta.19.- Poti lasa patul de la hotel desfacut fara mustrari de constiintza.20.- Parul carunt si ridurile iti stau bine.
La vama, masina unui arab e perchezitionata in cele mai mici detalii pana cand deja exasperat,vamesul gaseste o punga cu praf alb. O desface tacticos in fata arabului, trage o limba zemoasa prin continut si ranjind catre arab:
- Cocaina? cocaina?
-Antrax, antrax.
mama si fiica ei calatoreau cu un taxi. Fiica vede pe strada niste femei imbracate provocator stand pe marginea strazii si uitandu-se la fiecare masina care trece. - Mami, intreaba fiica, ce fac doamnele alea acolo? - Isi asteapta sotii sa se intoarca de la munca, raspunde mama. - Hai, cucoana, ca-s prostituate, intervine taximetristul. Dupa cateva momente de liniste apasatoare, fetita intreaba: - Mami, prostituatele au copii? - Desigur, draga mea, de unde crezi ca au aparut taximetristii?

danyel

danyel

din timpul liber de la munca

12 Aug 2006, 11:20

Ghicitoare radio erevan:
-Are solzi dar nu e peste
-Are aripi dar nu e pasare
-Are p...da dar nu e fata. Ce-i?
................................
Pizdosolzosul cu aripi!
Reprezentantii mai multor natiuni se intalnesc intr-un restaurant.
Toti au cerut cate un pahar de vin, dar cand au adus vinul, in fiecare
pahar era o musca.

Suedezul a cerut alt vin in acelasi pahar.
Englezul-vin nou in pahar nou.
Finlandezul a scos musca si a baut vinul.
Rusul a baut vinul cu tot cu musca.
Chinezul a mancat musca, dar nu a baut vinul.
Evreul a prins musca si a vandut-o chinezului.
Tiganul a baut trei sferturi de pahar si a cerut sa-i fie schimbat.
Norvegianul a prins musca si s-a dus la pescuit.
Irlandezul a maruntit musca si i-a trimis paharul englezului.
Americanul a inceput proces impotriva restaurantutlui si a cerut 65 mil dolari daune morale.
Scotianul a prins musca de gat si a zis:"Chiar acum sa scuipi tot ce ai baut!"

pisi

pisi

de rasu' plansu'

02 Iun 2006, 10:29

http://www.hotnews.ro/articol_49425-Decalogul-ratatului-roman.htm

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

Banc despre superiori

27 Mar 2006, 17:37

La intrebarea "ai facut sex vreodata cu un coleg de servici?" exista > un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu sheful > meu direct > de la servici. El ma futea la cap si pe mine ma durea in cur!

pisi

pisi

Daca tot e vorba

27 Mar 2006, 16:23

de amuzament, poftiti luati de aici un alt link de descretzit fruntile :
http://www.ele.ro/messages_1846.html

pisi

pisi

Si altadata, cu aceeasi placere, Ella* :))

27 Mar 2006, 13:05

Uite un link, unde mai gasesti bancuri haioase :
http://www.ele.ro/messages_2593_4.html
O zi buna, Ella * ! :)

pisi

pisi

doar doua bancuri de data asta !

27 Mar 2006, 11:58

Mesaju` unui manelist pentru prietena lui: Esti frumoasa ca o stele, Tu mi-ai rupt inima-n doi, Toate sufletele mele, Bate pentru tu si noi!

Se uita Ion peste gard si il vede pe Vasile jucand tenis cu Agassi. Spre surprinderea lui, Vasile iese castigator fara efort. Il intreaba pe Vasile de cand joaca el tenis de este asa de bun. Acesta ii raspunde ca la lacul din spatele casei lui este o broscuta care iti indeplineste orice dorinta dar sa aiba grija ca este cam surda, sa vorbeasca tare. Se duce Ion la broscuta si ii spune ca vrea mult aur. Cand ajunge acasa constata ca in batatura avea un taur. Se plange la Vasile: - Surda tare broscuta ta, am vrut mult aur si mi-a dat un taur. - Si tu crezi ca eu am vrut sa fiu tare-n tenis ??

deea23

deea23

barbatii se bucura sa-l auda:

24 Mar 2006, 23:32

...Se naste un neuron in capul unui barbat! Se uita in jur-singur cuc! La un moment dat
apare un alt neuron! ultimul sosit ii spune celuilalt:
-Buna mai neuronule!
-Da' ce faci ma aicea singur cuc? Hai ma jos, ca acolo suntem toti!

deea23

deea23

pisi, mi-ai adus aminte de un banc:

24 Mar 2006, 23:30

intrebare: de ce o femeie si un barbat nu pot sa faca sex in fuga?
raspuns: pentru ca viteza femeii cu fusta in cap e mai mare decat viteza barbatului cu pantalonii in vine.

pisi

pisi

altele

24 Mar 2006, 12:34

O tanara la piata. Se uita ea ce se uita si la un moment dat vede un vanzator cu un borcan. - Nu va suparati, dar ce vindeti aici in borcanul asta? - Pai stiti, este un purice, dar nu orice purice, ci unul care inlocuieste cu succes barbatul in pat. Vazand ca femeia ezita, barbatul o convinge sa cumpere puricele si, ca sa fie mai convingator, ii da si un nr de telefon pt cazurile in care o sa aiba nevoie de ajutor. Merge femeia acasa entuziasmata, intra in camera, deschide borcanul si tzop!! puricele pe tavan. Vazand ca nu vrea sa coboare nicicum de acolo suna la nr de telefon dat de barbat. Barbatul apare dupa cateva minute, isi cere scuzele de rigoare, intra in camera, vede puricele si exclama: - Mai nenorocitule, uita-te bine cum se face ca nu-ti mai arat a doua oara!

Sotia: Ai facut cumparaturile? Sotul: Bad command or filename.
Sotia: Dar te-am rugat de dimineata... Sotul: Syntax Error. Abort?
Sotia: Nici macar noul televizor? Sotul: Variable not found....
Sotia: Bine, da-mi cartea de credit, merg eu la cumparaturi... Sotul: Sharing Violation. Access denied!
Sotia: Tu vorbesti serios, glumesti sau incerci sa ma enervezi? Sotul: Too many parameters...

Sotia: Cum de m-am maritat eu tocmai cu tine? Sotul: Data type mismatch.
Sotia: Dar salariul cand il iei? Sotul: File in use... Try later.
Sotia: Ma faci sa ma intreb... ce insemn eu pentru tine? Sotul: Unknown Virus.

pisi

pisi

continuare

24 Mar 2006, 12:33

Maria Mercedesa, cumnata Magistralei, ruda cu Fane Bordura, neam cu USB Dumitru va implora sa faceti o depunere in contul ei care este 1234ROXXX2396734958 deoarece s-a descoperit ca fiul acesteai Ronaldinio Romario Huan Carlos Miramar sufera de el . Aceasta maladie este incurabila ... pt alinarea sufletului micutzului elev in clasa a 3-a la frageda varsta de 33 de ani va rugam sa depuneti in cont cat va lasa inima pt a polei cu aur si ultima surla din cele 29 de la palatul sau . Pt fiecare depunere mama Omizda va va ghici in ness, cafea, 3 in 1, red bull si alte alea.

Daca o pocnesti, se cheama maltratare.daca te pocneste ea, e autoaparare. daca iei o decizie fara sa o intrebi, esti sovinist. daca ea ia o decizie fara sa te consulte, e femeie emancipata. daca-i ceri sa faca ceva ce nu-i place, e dominare masculina. daca te roaga ea, iti face o favoare. daca apreciezi formele unei femei si lenjeria sumara esti perveres .daca nu, esti homo. daca ii oferi flori, urmaresti ceva. daca nu, esti molau (te gandesti prea mult). daca esti mandru de realizarile tale esti plin de tine. daca nu, esti lipsit de ambitie. daca o doare capul, e obosita. daca te doare pe tine, nu o mai iubesti. daca vrei sa faci dragoste prea des, esti obsedat. daca nu, ai pe altcineva.Barbatii mor mai repede decat femeile. Si-o doresc ei!!!"

Doua prietene stateau de vorba. -Te-ai uitat vreodata in ochii sotului tau in timp ce faceai sex? -Da. -Si ce mutra avea? -Statea in usa ca prostul!...

Definitia curajului: curajul este atunci cand un barbat se intoarce acasa la 4 dimineata mort de beat si intrand in casa si vazand-o pe nevasta-sa cu o matura cu coada in mana indrazneste sa o intrebe: - faci curat sau ai de gand sa zbori pe undeva?

10 la suta dintre femei au avut parte de sex la prima intalnire.
20 la suta dintre barbati au avut parte de sex intr-un loc neconventional.
46 la suta dintre femei au experimentat sexul anal.
70 la suta dintre femei prefera sex dimineata.
90 la suta dintre femei ar dori sa faca sex in padure.
99 la suta dintre femei nu au avut parte de sex la locul de munca.
Concluzie: Statistic vorbind, ai mai multe sanse sa faci sex anal dimineata,
cu o necunoscuta, in padure, decat sa faci sex la birou la sfarsitul zilei.
Morala: Nu mai sta pana seara tarziu la birou. NU se intampla nimic bun

Politistii se duc in excursie cu un autocar cu doua nivele: la nivelul de jos stau ofiterii si la nivelul de sus subofiterii. La un moment dat se aud urlete de la nivelul de sus, iar sefu' se duce sa vada de ce se aud urletele. - DE CE URLATI, BA? La care un subofiter raspunde: - NOI NU AVEM SOFER !!!

Un soricel vrea sa faca dragoste cu o ursoica....ursoaica este de acord...cand faceau ei dragoste sub un cocos...ii cade ursoaicei o nuca in cap....aceasta..tipa de durere....iar soricelul linistind-o ii spune...Stiu draga asa doare prima data.

Animalele se plimba cu avionul. Rata da o palma la urs si spune: - Da ba o tigara! Ursu se executa. Dupa 5 minute iar: - Da ba un foc! Ursu ii da. Dupa 10 minute faza se repeta. Din spate vulpea sa se dea rotunda da o palma la urs si cere o tigara. Ursu se enerveaza, ia rata si vulpea si le arunca pe geam. La care rata catre vulpe: - Vulpe stii sa zbori? - Nu! - Si atunci de ce faci figuri in avion?

Maica stareta surprinde, intr-o noapte, un barbat extenuat care incerca sa sara gardul mânastirii, înapoi spre lumea laica. - Ce-ai cautat aici, pagânule? - Am vrut sa fur ceva de mâncare, dar m-au prins maicutele. - Cand, in seara asta? - O, nu, acum patru saptamâni...

manea= virus puratat de undele sonore care itzi ataca creieru ( rezultand un IQ mai mic decat numarul de la pantofi si castigarea unui loc in categoria prosti, dar multzi) cat si infatzisarea persoanei...imbracamintea trebuie sa fie cat mai stralucitoare si de haios gust... pantofii se alungesc peste asteptari, capatand aspectul unor labe de ratza iar bijuteriile (lantz, ghiul si bratzara de aur), mai mult de jumatate din greutatea corporala... freza 2 partzi gel si o parte par si nu in ultimu rand trebuie sa existe cateva masini decapotabile in care sa cante barosanu' si cateva fete dotate care sa-si agite echipamentul.....

Cica seful de sectie ii strange pe gabori la un loc si le spune: Bai,maine sa veniti imbracati frumos ca mergem la "Nunta lui Figaro". A doua zi vin politistii toti imbracati la costume, cu neveste, copii, cadouri, flori. Cand ii vede seful de sectie se ia cu mainile de cap si le zice: Ma, idiotilor!!!! nu mergem la nunta propriu-zis, "Nunta lui Figaro" este o opera maa, teatru, opereta intelegeti??!!! La care ei: Si ce te superi asa Sefu', dumneata cand ai venit la "Lacul Lebedelor" cu unditele noi am zis ceva?

De ce barbatii alearga mai repede decat femeile ? -Pentru ca frecarea pe bile e mai mica decat frecarea pe placi !

La scoala profesoara intreaba copiii: - Spuneti, copii, care e cel mai paros animal ce exista? - Ursul, spune un elev. - Vulpea, altul. - Iepurele, pisica, leul, etc. ceilalti. Bula ridica si el mina: - Doamna de muzica... - Pai cum, bai timpitule, ce ti-a venit?... de unde ai scos si prostia asta? - De la domnu' de desen, care a zis ca un an i-a trebuit pina a pîrlit-o...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!