Bine v-am gasit!

by: saga
Ceau sunt noua pe acest forum si as vrea sa stiu cate ceva despre aceasta comunitate.

indragostita

indragostita

buna

08 Feb 2007, 21:32

hmmm vedeti aseara nu am continuat k nu am mai putut sa stau.i-am spus colegei mele ce simt pt el si stiti ce a zis ea??k ea oricum nu vrea nimik de la el.ea vrea doar sa isi bata joc de el.chiar i-a spus si lui asta si mai mult i-a spus k e pe interes k cik dak ar vrea el sa fie cu ea trebuie sa ii cumpere cadouri mereu.el este de acord cu asta,dar in acelasi timp ma intreaba pe mine dak as vrea sa ma impac cu el,imi zice k vrea sa isi faca un harem si eu sa fiu cadana sefa.ce credeti k ar trebui sa fac?toate astea ma face sa sufar

pisi

pisi

continuare

08 Feb 2007, 14:43

Ce poti sa faci?
Sa inveti din greselile pe care le-ai facut,sa nu te mai lasi influentata de ceilalti cand este vorba de viata ta,sa fi un pic mai egoista si sa-ti vezi de interesele tale in primul rand.
Stai linistita,e normal sa gresesti,toti gresim,capul sus,eventual incearca sa ai o discutie cu el in care sa-i explici sa se abtina din respect fata de tine si fosta voastra relatie de la gesturi tandre cu actuala,macar pt o perioada de timp.
Succes.

pisi

pisi

Ai gresit,Indragostita!

08 Feb 2007, 14:42

Niciodata,dar niciodata,sa nu mai dai papucii unui baiat/barbat,daca tu simti ca e bine,ceea ce faci si ca el e omul potrivit tie.
A doua greseala a fost ca i-ai facut cunostinta cu o alta fara,nu ar fi trebuit sa faci asta,si s-o tii minte si pt viitor,nu faci cunostinta fostilor iubiti cu prietene,colege etc,cel mai bine ii lasi pe ei sa-si gaseasca ei singuri companie feminina.

carmen_munteanu

carmen_munteanu

continuare

08 Feb 2007, 12:25

am avut si eu o prietena care o trecut prin asa ceva(in sensul k parintii ei nu erau d acord)..stii c o facut?o mers mai departe....si-a ascultat parintii si a renuntat la el...acum e bine,are un nou prieten chiar s-au ksatorit...esti sigura k-l iubesti?poate idee in sine k s-a dat la prietena u nu-ti place...

carmen_munteanu

carmen_munteanu

buna georgiana:)

08 Feb 2007, 12:22

stai linistita,poti sa-ti spui off-ul aici..nimeni nu te critica,judeca....eventual ne spunem parerile si dam sfaturi....e cam ciudata situatia u....u il iubesti dar banuiesc,k parintii u sunt in continuare inpotriva lui...nush ce ai putea sa faci....

indragostita

indragostita

sal

07 Feb 2007, 23:39

uitati am avut inainte un prieten de kre m-am despartit pt k erau impotriva parintii mei faptul k sa fiu cu el.timpul a trecut si am ajuns la ideea k totul a fost doar un vis.am ramasa amica cu el si chiar l-am ajutat sa isi gaseasca o noua prietena,kre intamplator aceasta fata este chiar colega mea de banca.la prima intalnire fata m-a luat cu ea si in timp ce ne plimbam prin parc el se dadea la ea si eu in clipa aceea simteam k imi vine sa mor.mi-am dat seama k il iubesc.ce pot sa fac?

indragostita

indragostita

buna

07 Feb 2007, 23:31

buna sunt georgiana si sunt un membru nou am si eu o problema si nu stiu cu cine as putea sa vorbesc pt k eu sunt o fire mai singuratica si nu am prietene

carmen_munteanu

carmen_munteanu

va multumesc:)

07 Feb 2007, 17:10

va mutumesc pt sfaturi....ma gandeam ca am exagerat eu....o sa vb cu ei, in special cu el ...sa vad numai ce explicatii imi da...am mai avut noi discutii dar alea au fost din cauza mea...dar acum..cred ca merit o explicatie....
pupici:*

pisi

pisi

continuare

07 Feb 2007, 12:15

Discuta cu amandoi,separat insa,si intreaba-i ce se intampla,dupa parerea mea,nu-i normal ce se intampla,si sa fiu in locul tau,as deveni si mai atenta asupra celor doi.
Iti doresc mult,mult noroc.

pisi

pisi

Te inteleg,Carmen

07 Feb 2007, 12:14

E intr-adevar foarte ciudat ca i-a cerut prietenei tale o poza cu ea si,culmea,o tine si-n noptiera(la poza,ma refer).

Pe mine m-ar fi suparat foarte rau treaba asta,si l-as fi luat nu numai pe el la intrebari,ci si pe asa-zisa " prietena".
Daca iubitul unei prietene mi-ar fi cerut o poza cu mine, l-as fi intrebat la ce are nevoie de o poza doar cu mine,si normal ca nu i-as fi trimis nicio poza si mi-as fi anuntat prietena de dorintele omului,ca sa stie si ea,ce si cum.
Nici prietena ta nu s-a comportat cinstit fata de tine.

carmen_munteanu

carmen_munteanu

inca ceva!

07 Feb 2007, 12:02

cum pot sa pun "posts"?
va multumesc:):*

carmen_munteanu

carmen_munteanu

continuare...

07 Feb 2007, 11:59

prietena mea i-a trimis poza...recent mi-a spus ca o scos pozele si ca o scos si poza cu ea(o tine in noptiera)..sincer nu mi-a picat bine,d c a scos si poza c ea?il iubesc mult d tot si el ma iubeste,avem incrdere unul in altul...dar am temeri,inseamna ceva chestia asta?....ce ma sfatuiti?..nu vreau sa-l pierd din cauza gandurilor mele aiurea....

carmen_munteanu

carmen_munteanu

pot sa-mi spun off-ul aici?

07 Feb 2007, 11:53

ms pt sugestie:),o sa incerc sa-mi sparg mesajul...am o relatie la distanta...ne merge bine impreuna,ne vizitam,mi-a cunoscut si prietenii....i-am trimis poze c mine p mail,dar intre timp o mai vorbit cu o prietena de-a mea pe mess si o rugat-o sa-i trimita poza cu ea pt k nu a apicat sa faca cunostinat....

pisi

pisi

De ce nu-ti apare mesajul

07 Feb 2007, 11:38

Bine ati venit,fetelor,si ne bucuram de lume noua printre noi,speram sa ne simtim bine impreuna.

Pentru Carmen:trebuie sa ai grija sa-ti "spargi" mesajul pe bucatele,deoarece exista un anumit barem de caractere ce poate fi folosit,daca ai depasit acel barem,mesajul nu-ti va fi afisat.

Cu un picut de rabdare si mesaj(cum am mai spus spart in bucatele)iti vei vedea off-ul pe forum.

Daca mai te pot ajuta cu un ceva,sa nu eziti sa ma intrebi. :)

carmen_munteanu

carmen_munteanu

sal:)

07 Feb 2007, 11:28

te duci in pagina ta personala(faci click pe "contul meu",apoi faci cilck pe editeaza avatar si-ti alegi optiunea "use my photo":)
sper ca ai inteles:):*

saga

saga

Bine v-am gasit!

07 Feb 2007, 11:24

Carmen,te rog zi-mi cum fac sa schimb avatarul as vrea sa pun fotg.

raluk

raluk

carmen

07 Feb 2007, 11:16

Trebuie doar sa te duci pe postul unde ti-ai spus offul si sa vezi daca au aparut raspunsuri
:)

raluk

raluk

Buna

07 Feb 2007, 11:16

Bine ati venit pe forumul Ele.ro! Va asteptam sa impartasim probleme ce ne framanta, bucurii, precum si diferite trucuri pentru a rezolva diferite probleme.

carmen_munteanu

carmen_munteanu

sal:)

07 Feb 2007, 11:14

salut:)
s eu sunt noua aici.....mi-am pus deja "problema"mea pe forum dar nu o vad,nu stiu cum sa vad daca mi-a raspuns cineva .....

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!