Bungee - jumping

by: lilly_buterfly
Stiti vreun loc aproape de Bucuresti unde se poate face bungee-jumping? Nu as vrea sa ma duc peste o suta de kilometri (cum este la Vidraru) sa sar...

eva31

eva31

Poti sa te arunci de pe bloc, daca vrei.

10 Apr 2011, 02:09

Nu stiu ce distractie pot avea oamenii astia care se arunca in gol cu capul inainte si simt o descarcare de adrenalina de la frica. Poate asa, din plictiseala sau de fitze.

tashulina

tashulina

Mda

24 Sep 2010, 09:20

barbatii astia ..eroii nostri...pune un barbat sa doneze sange si vei vedea un spectacol pe acolo, cand ori i s eface rau in timpul procedurii, ori o ia la fuga inainte!!

Eu am vazut.

autumn

autumn

Eu

10 Sep 2010, 09:10

m-am nimerit in vara asta la Vidraru exact cand se pregateau sa sara un tip si o tipa.

Tipul parea foarte arogant si sigur pe el si facea misto de tipa, care era prima sa sara, ca vezi ca nu e asigurata coarda, ca o sa vomiti in aer...insa cand i-a venit lui randul s-a albit brusc la fata si a renuntat!!!

tashulina

tashulina

Mda

28 Iul 2010, 08:47

am auzit si eu de astfel de "practici". Nici o sfaraiala.

La Vidraru este spectaculos, intr-adevar, pentru ca ai ditamai haul sub tine si senzatiile sunt de nedescris.

ynna000

ynna000

am mai vazut

27 Iul 2010, 22:52

ca se ma pratica la anumite festivaluri, dar e nasol ca te arunca de pe o macara, e altceva cand ai sub capul tau un lac.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!