"H&M loves Kylie" ... Kylie loves Power Plate

by: sabinaalina
Celebrul lant suedez, H&M a lansat colectia de costume de baie si haine pentru plaja pentru aceasta vara. Aceasta este dedicata stilului fara griji al Australiei. Imaginea noii colectii a fost aleasa celebra cantareata pop, Kylie Minogue.
Colectia intitulata sugestiv, "H&M loves Kylie", cuprinde o serie de haine pentru plaja, intr-un stil bohemian-chic, glam, caracteristic printesei pop originara din Melbourne.
Solista, in varsta de 38 de ani a fost aleasa imaginea noii colectii H&M atat datorita originii ei australiene cat si datorita siluetei de invidiat pe care o afiseaza de cand s-a reintors pe scena show-bizz-ului, dupa lupta crancena cu cancerul la san.
Dupa ce a fost diagnosticata cu cancer la san, Kylie Minogue a disparut pentru o perioada de un an din lumea show-bizz-ului. In tot acest timp, vedeta a urmat un tratament dur impotriva bolii. Este adevarat ca tratamentul si-a lasat amprenta asupra siluetei vedetei, insa Kylie a descoperit metoda cea mai rapida si eficienta de a-si redefini corpul care nu demult a fost votat de francezi “Corpul Anului”.

bicuta08

bicuta08

e ok dar scump pentru ce ofera

27 Iul 2007, 08:17

Acuma nu va suparati pe mine.Imi place H&M si au haine cu design frumusel dar eu locuiesc momentan in Belgia iar de acolo cumpar hainute pentru fetita mea cel mai mult.Pentru copii colectia lor de hainute este mai mult decat ok.Dar pentru noi, cei mari ,sa cumpar tot haine Made in Romania la preturi occidentale(sau India,Bangladesh,Indonezia)????
Macar in trecut nu erascump sa cumperi de acolo dar acum preturile sunt la fel cu cele de la Morgan sau Mango.Asa ca prefer sa ma duc la celelalte doua.

pisi

pisi

Kylie

04 Iul 2007, 13:40

Colectia de costume de baie creata de Kylie pt H&M mi se pare absolut superba,eleganta si trendy in acelasi timp.
Kylie a fost si va ramane o femeie frumoasa si simpatica.
Am crescut pe muzica ei,am dansat pe melodiile ei,i-am fredonat cantecele,am admirat-o pt faptul ca a iesit invingatoare din lupta cu cancerul,am urmarit cu sufletul la gura concertul ei de dupa acea perioada nefericita din viata ei.
Kylie este o femeie puternica,mignona si dulce.

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!