apa noastra cea de toate zilele

by: chipi
Va urez tuturor o zi minunata!
Numele meu este Mihaela si vrea sa va impartasesc multumirea pe care o resimt atunci cand folosesc noul filtru pentru dus, cu apa intotdeauna cristalina si mai ales lipsita de riscul de a contracta o tulpina de giardia sau vreun herpes. Ma refer aici atat la mine cat si la bebelusul meu pe care il simt protejat. Pentru bucatarie sotul meu a montat si o baterie de filtrare si a scapat de corvoada apei imbuteliate care, nu stiu cum se face, se termina cand iti era lumea mai draga. Acum apa de la robinet are un gust fara compromis si lapticul lui Anton, bebelusul nostru, este parca mai gustos. La fel, cafeau sau ceaiul de dimineata. Iar chiuveta din inox arata intotdeuna ca noua. Fara pete, chiar si cand doar o clatesc cu apa, fara detergentul de vase.

chipi

chipi

apa noastra cea de toate zilele

30 Iul 2008, 14:10

Eu am cumparat bateria de filtrare de la firma Kogaion. Datele de contact pe www.kogaion.com.ro

alexucy

alexucy

Suna bine

11 Iun 2008, 16:54

unde se gasesc filtre dinacestea si cat costa?Apa mea are gust de rugina...sau grasime afumata uneori...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!