Bloggeri avem pe aici?

by: raluk
Am intrat si eu de curand in febra blogurilor. Asa ca am intrat frumos pe unul dintre siteurile dedicate si mi-am creat un prea frumos blog. La inceput, nu ma asteptam sa ma apuce febra scrisului si ma si gandeam ca va ramane saracul blog in stare de proiect, dar pana la urma a inceput sa imi placa. A devenit un fel de jurnal de seara. Mai sunt si alti bloggeri impatimiti pe forum?

pinky

pinky

:)

29 Mar 2006, 19:05

si eu am inceput timida si acum scriu aproape in fiecare zi tot ce-mi trece prin cap... dar eu scriu pe yahoo 360 :) k e colorat si pot sa pun poooozzzeeeee :)

raluk

raluk

In curand

27 Mar 2006, 16:46

In curand, din cate am inteles, vor exista bloguri si pe Ele.ro. Eu am un blog la www.blogspot.com, http://www.ralucageorgescu.blogspot.com/. Sincer nu stiu cum ti-l poti face sa nu fie vizibil, dar banuiesc ca exista optiune, atunci cand il creezi.

pisi

pisi

Daca n-o sa ma descurc,

27 Mar 2006, 15:55

iti voi cere ajutorul, totusi , tie sau celor care sunt dispusi sa mi-l ofere !:)

pisi

pisi

Sa nu-mi raspunzi,

27 Mar 2006, 15:25

ma descurc si eu singura !

pisi

pisi

Raluca, si cum anume

27 Mar 2006, 12:10

iti poti crea un blog ? Si poti lasa la vedere ceea ce ai scris sau poti avea si vreo optiune sa nu fie vizibil pt toata lumea ?
Chiar m-ar interesa asa ceva , de aceea te-as ruga sa ma ajuti , please ! :))
Multumesc mult , pa pa ! :)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!